Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa sypialnia
Autor Wiadomość
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2016-09-08, 14:46   

Moim zdaniem im bliżej, tym lepiej. Czasami są sypialnie z prywatnymi łazienkami.
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2016-09-09, 09:23   

 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2016-09-09, 09:23   

A co myślicie o łazienkach otwartych na sypialnię? Dla mnie to trochę dziwne.
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 446
Wysłany: 2016-09-12, 19:48   

My mamy w domu żyły wodne, dokładnie w sypialni... Nie wiem co mam zrobić. Czytałem o odpromiennikach Creatos, ponoć dobre są. To chyba najtańsze i najlepsze rozwiązanie, co nie?
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 446
Wysłany: 2016-09-14, 10:31   

Urządzając sypialnie warto też sprawdzić czy przez nią nie przebiegają żadne żyły wodne. My z żoną tego nie sprawdziliśmy i później mieliśmy problem z zasypianiem w tym pomieszczeniu. Na szczęście są takie urządzenia jak odpromienniki Creatos , które zniwelowały to negatywne działanie żył wodnych, inaczej bardzo ciężko byłoby spać w tym pomieszczeniu.
 
     
ghostrider 
Młodszy budowlaniec
ghostrider

Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 74
Wysłany: 2016-09-19, 18:41   

Jeżeli macie taki problem, to może przenieście sypialnię do innego pokoju? Zakładając że macie jakiś inny pokój do zagospodarowania albo zamiany... W każdym razie dla mnie najważniejsze w sypialni jest duże łóżko z wygodnym materacem i jeśli takiego szukacie, to warto odwiedzić sklep - http://visby.pl/ :)
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2017-01-26, 21:02   

Od paru dni rozglądam się za łóżkiem do sypialni. Przeglądałem ofertę już ok. dwudziestu sklepów internetowych z meblami. Jak na razie moją uwagę przykuł tylko jeden z nich, mianowicie ten: https://designtown.pl/ . Ich produkty mają bardzo nowoczesny wygląd oraz łączą je najlepsze materiały i dopracowanie w detalach, a wyróżnia oryginalny projekt. Osobiście przy wyborze mebli zawszę patrze na jakość oraz estetykę wykonania, a one na pewno posiadają te cechy.
 
     
dominikgala9
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 95
Wysłany: 2017-01-30, 13:16   

Z małym dzieckiem na razie mamy wspólną sypialnię, więc czeka mnie chyba szycie firan. Widziałem coś takiego tutaj, może komuś się też przyda http://www.tekstylialand....ci-c-58_75.html
 
     
Izabella33 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 116
Wysłany: 2017-02-26, 19:27   

A jak sądzicie, czy tego rodzaju drzwi szkalne wrocław www.panszklarz.net.pl/drzwi-szklane sprawdzą się także w przypadku sypialni? Jakiś czas natrafiłam na taką ofertę i powiem szczerze, że wydaje mi się ona naprawdę bardzo ciekawa. Co więcej tego typu produkty są także niezwykle starannie wykonane, a przy tym pięknie się prezentują.
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-06-19, 12:04   

Skoro już wybierasz łóżko, to nie zapomnij o zakupie odpowiedniego materaca. W końcu to podstawa i nie warto na nim oszczędzać. Godnym polecenia produktem są materace w technologii Viscotherapy – idealnie dopasowują się do kształtu ciała, zmniejszają napięcie czy ucisk na kręgosłup, poprawiają krążenie krwi itp. Wypoczynek na tego typu materacu to prawdziwa przyjemność, bo nie grożą nam żadne bóle pleców. Polecam Ci!
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2017-06-20, 10:49   

Ja mam w planach mały remont sypialni. Chcę tam zastosować parę rozwiązań dla kota.
 
     
Balley
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 06 Kwi 2016
Posty: 71
  Wysłany: 2017-06-27, 14:05   

Ja już jestem po przemeblowaniu sypialni. Przeważają u mnie spokojne kolory jak zieleń i za niedługo dojdą do mnie naklejki na gniazdka oraz na ściany. ;-) Kierowałem się tym artykułem: umeblujzklasa.pl. Polecam go przeczytać przed urządzeniem sypialni.
 
     
Sosu
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 15
Wysłany: 2017-07-25, 19:00   

Kochani mówię zupełnie poważnie jak będziecie mieli okazję wybierzcie się do Wrocławia (o ile macie blisko chociaż warto nawet jak jest dalej) i podjedźcie sobie do Galerii Wnętrz Domar - https://domar.pl/pl/sklepy genialna sprawa, cała wielka galeria poświęcona tematyce domu i wyposażenia wnętrz naprawdę jest z czego wybierać
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2017-07-30, 02:16   

No ja akutualnie robie remont generalny od ścian i podłogi po meble. I tak stanęłam na wyborze materaca na łóżko. Szukałam po sklepach stacjonarnych ale nie ma albo drogie. Znalazłam na https://e-tecomat.pl/pl/c/KIESZENIOWE/17. I zastanawiam się nad takim z kokosem. Cena jest rozsądna tylko może ktoś z Was już miał tego typu materac i powie mi czy wygodny?
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2017-07-31, 11:01   

Też muszę pomyśleć o małych zmianach w sypialni. Chcę tam zrobić "kociostradę".
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 395
Wysłany: 2017-08-29, 10:48   

Przy aranżacji sypialni warto wygospodarować miejsce na tego typu szafę https://www.promyk-meble.pl/?pl_szafy,31 lub zamkniętą garderobę. W sypialni dobrze jest utrzymać szczególny porządek, bo to wpływa na jakość snu. Także ja jestem za szafą lub garderobą.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12