Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Drzwi legnica
Autor Wiadomość
angie33

Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-03-03, 13:41   Drzwi legnica

Witam wszystkich, chcę kupić drzwi legnica ale nie wiem na jaki model się zdecydować. Myślicie, że drzwi przesuwne to praktyczne rozwiązanie do małej przestrzeni?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 34
Wysłany: 2020-03-29, 17:17   

 
     
czarek
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 34
Wysłany: 2020-03-29, 17:17   

W Dom-Bud w Jaworze parę km za Legnicą zamawiał mój brat i bardzo był zadowolony z obsługi. W Legnicy nie znalazł żadnej konkretnej oferty, a zależało im na drzwiach aluminiowych. Wybrali drzwi z firmy Aluhaus, ja też mam z tej firmy drzwi również nie mogę złego słowa powiedzieć.
 
     
MelisaJot
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 19
Wysłany: 2020-06-30, 12:33   

Wybierając drzwi zewnętrzne, warto jest pomyśleć o takich dodatkach jak wycieraczka do butów. O tym jak ą wycieraczkę wybrać napisano szerzej w artykule https://www.alumatex.pl/w...d-drzwi-wybrac/ . Wg mnie powinna ona być zarówno wytrzymała i estetyczna. Wycieraczka jest nie rzadko swego rodzaju wizytówką, dającą innym sygnał, że jesteśmy osobami ceniącymi sobie ład oraz porządek.
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2020-07-11, 12:01   

W Chojnowie 30 km za Legnicą masz salon GB. Moja siostra ze szwagrem zamawiali tam drzwi zewnętrze. Kierując się naszą opinią zdecydowali się na drzwi zewnętrzne firmy ALUHAUS. Zobacz sobie na ich stronie https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-zewnetrzne/ jakie mają drzwi może wpadnie Ci coś w oko :) Mnie się bardzo podobały PAULUS i te mamy, a siostra ma TITUS. Zadowoleni są bardzo.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13