Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Transport koparki
Autor Wiadomość
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-04-28, 18:50   Transport koparki

Wiecie może jak przetransportować koparkę? Wiem, że są specjalne firmy, które się tym zajmują - znacie może kogoś takiego? Znalazłam http://transportmaszynpoznan.com/kontakt/
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Wysłany: 2016-05-04, 14:47   

 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2016-05-04, 14:47   

Transport ciężarowy oraz transport maszyn oferuje również firma BANEX. Myślę, że możecie ich ofertę sobie sprawdzić, firma oferuje naprawdę dobre usługi transportowe i w atrakcyjnych cenach.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2016-11-02, 14:11   

Przeczytajcie sobie artykuł o najbardziej zaufanych firmach transportowych w Polce, a dowiecie się, którym przewoźnikom warto powierzać tego typu zlecenia.
 
     
karolina_61866
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 44
Wysłany: 2017-03-27, 22:24   

http://kuta-autoserwis.pl/ Pracują w Poznaniu i jego okolicach, świadczą usługi warsztatowe, pomocy drogowej oraz transportowe. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2017-09-04, 19:14   

Transport koparki. Kto może go wykonać zobacz tu http://poradnikowy.net/ta...portu-w-polsce/. Firmy, które odgrywają czołowe role w polskim transporcie.
 
     
anja87
Wszechwiedzący

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 634
Wysłany: 2017-10-19, 12:20   

ja sama ostatnio musiałam szukać firmy, która ogarnełaby transport ponadgabarytowy Na szczęście na rynku jest kilka firm, któreto robią i znalazłam taką, która zrobiła to dobrze. Jak się okazuje, to nie takie hop-siup z takim transportem, zwłaszcza jeśli mówimy tutaj o dość dużej odległości bo z sopotu do krakowa. A ile jest do tego wymogów o nacisku osi, prędkości, odległościach, masakra!
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2017-11-06, 13:11   

Ile może kosztować transport takiej maszyny?
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-08-26, 15:00   

Oprócz samych ciężarowych samochodów firmowych warto także pomyśleć nad zastosowaniem systemu do monitoringu GPS, który umożliwia kontrolę nad większą ilością samochodów w firmach przewozowych, czy też posiadających większe ilości aut służbowych. Dzięki temu będziesz wiedział jak są wykorzystywane po godzinach pracy, jak wygląda zużycie paliwa i do tego też stanu technicznego aby też nie narażać samochodu na jeszcze droższe naprawy.
 
     
JoaU
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 75
Wysłany: 2022-01-18, 13:28   Re: Transport koparki

aronH napisał/a:
Wiecie może jak przetransportować koparkę? Wiem, że są specjalne firmy, które się tym zajmują - znacie może kogoś takiego? Znalazłam transportmaszynpoznan.com/kontakt/


Zapytaj u pana Glińskiego w pomocy drogowej w Warszawie
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 333
Wysłany: 2022-01-28, 18:16   

Ja szukałem firmy świadczącej usługi relokacji maszyn przemysłowych. Tak trafiłem na ofertę https://eurelo.pl/zakres-uslug/uslugi-relokacyjne/ i z nimi współpracowałem. Kompleksowo, profesjonalnie i terminowo przewożą maszyny ciężkie, instalacje przemysłowe, linie produkcyjne oraz konstrukcje stalowe. To prawdziwi fachowcy, posiadają doświadczony i wykwalifikowany zespół ekspertów, sprzęty specjalistyczne. Świadczą obsługę na najwyższym poziomie pilnując międzynarodowych standardów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13