Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przewody i węże techniczne - gdzie?
Autor Wiadomość
iwonaa92 
Budowlaniec

Wiek: 31
Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 100
Wysłany: 2016-05-10, 10:51   Przewody i węże techniczne - gdzie?

Gdzie można znaleźć dobrej jakości przewody i węże techniczne?
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 115
Wysłany: 2016-05-11, 10:02   

 
     
gabriell86 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 115
Wysłany: 2016-05-11, 10:02   

Znajdziesz je w specjalistycznych sklepach, m.in. w sieciówkach budowlanych, oraz w specjalistycznych sklepach internetowych. Przewody i węże techniczne ma w ofercie co najmniej kilkanaście e-sklepów - całkiem spory wybór tych drugich znajdziesz tutaj http://www.irydon.com/category/weze-techniczne
 
     
maniowski
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 18 Wrz 2020
Posty: 66
Wysłany: 2020-12-20, 17:59   

podbijam temat bo mnie ciekawi
 
     
franksa
Starszy budowlaniec

Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 231
Skąd: Brussels
Wysłany: 2021-01-13, 08:00   

No to i coś od siebie jeszcze dorzucę w tym temacie. Jeżeli chodzi właśnie o węże przemysłowe to powinniście zerknąć sobie na ofertę od kuma.pl. Tu na pewno dostaniecie takie węże, rury, które będą potrzebne w waszym zakładzie. Oprócz typowych przemysłowych węży, można znaleźć tu takie do szamba, beczkowozów, stosowane w stolarstwie, rolnictwie, czy też węże strażackie.
 
     
Darek80
Budowlaniec

Dołączył: 24 Sty 2021
Posty: 171
Wysłany: 2021-04-20, 22:12   

Myślę, że możesz zapoznać się z ofertą sklepu internetowego www.przewody-techniczne.pl. Dysponują szerokim wyborem węży przemysłowych w atrakcyjnych cenach. Ja zamówiłem stamtąd węże do wentylacji, węże z PVC oraz węże metalowe. Wszystkie produkty są wykonane bardzo starannie i precyzyjnie.
 
     
Wladi
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lis 2020
Posty: 161
Wysłany: 2022-01-17, 22:19   

Ja wam mogę polecić dostawcę węży i złączy przemysłowych, od którego sam biorę do swojej firmy. Nazywa się on TOBI i pochodzi z Wrocławia. Cały asortyment ma naprawdę wysokiej jakości, a przy tym rozsądne ceny. Wybór modeli wszystkiego jest niesamowicie duży, dlatego daję link do jego oferty: https://www.wezetobi.pl/oferta Spokojnie wybierzecie coś dla siebie.
 
     
Darek80
Budowlaniec

Dołączył: 24 Sty 2021
Posty: 171
Wysłany: 2022-04-07, 11:42   

Ja od wielu lat korzystam z usług firmy https://www.sur-flex.net.pl/oferta . Zamawiam stamtąd m.in. węże przemysłowe, złącza, obejmy i kompensatory. Gwarantują wysoką jakość produktów, przystępne ceny oraz profesjonalną obsługę klienta. Jest to dla mnie spore udogodnienie, ponieważ jestem w stanie wszystkie potrzebne elementy zamówić w jednym miejscu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13