Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak budować dom
Autor Wiadomość
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2017-05-30, 09:26   

Przy budowie domu potrzebnych jest bardzo wiele różnych urządzeń, a także materiałów i to na każdym etapie budowy. Trzeba uzbroić się w zestawy narzędzi i innych elementów potrzebnych i przydatnych jak https://www.koelnerpolska...ntowane/koelner, które bardzo często stosowane są przy balustradach czy łączeniu elementów drewnianych
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2017-05-31, 06:26   

 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2017-05-31, 06:26   

Zgadzam się, podczas budowy domu należy pamiętać o wielu czynnikach, przede wszystkim warto zastosować wszelkie środki bezpieczeństwa jak na przykład dobrej jakości system odgromowy. Sprawdź sobie ofertę firmy http://www.an-kom.pl/. Produkują instalacje odgromowe jak piorunochrony czy maszty odgromowe. Instalacja niezbędna w każdym domu.
 
     
blazej19 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 33
Wysłany: 2017-11-14, 12:31   deweloper

Myślę, że dużo prostszym rozwiązaniem jest zakupienie gotowego mieszkania przez deweloper domy gdańsk niż projektowanie domu od zera.
 
     
Lusbet_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 17
Wysłany: 2017-11-17, 10:40   

Witam Wszystkich na forum :) Akurat tutaj uważam, że warto zacząć od wyboru dobrego projektu domu jaki chcemy mieć oraz wybrać firmę która zajmie się jego budową, taką do której mamy zaufanie. Same materiały budowlane, wykończeniowe znajdziecie bez problemu w sklepach internetowych.
_________________
www.Lusbet.pl
 
     
niemama 
Nowicjusz


Wiek: 44
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-12-23, 21:52   

Szczególnie w Polsce ważne jest z czego budujemy. Domy drewniane są wybierane coraz częściej, szczególnie przez zwolenników życia w zgodzie z naturą. Mimo to, w naszych warunkach klimatycznych najlepiej sprawdzają się budynki murowane. O zaletach domów murowanych można poczytać na http://www.liderbudowlany...domu-murowanego. Na pewno dla domów drewnianych istnieje bardzo wiele różnych technologi wykończenia - czy to elewacji, czy np. swoboda w stawianiu ścianek wewnętrznych.
 
     
chomik21 
Wszechwiedzący

Wiek: 41
Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 823
Wysłany: 2017-12-29, 10:13   

To prawda domy drewniane są coraz bardziej popularne . Mnie interesuje dom szkieletowy . Wydaje się najlepszym i szybkim w realizacji projektem. Budowa nie ciągnie się przez pół roku. Taki dom powstaje w zależności od projektu w kilka dni. Może to być dom parterowy lub piętrowy. Taki dom to sporo niższe wydatki i znaczniej mniej nerwów jak przy budowie normalnych domów.
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-01-04, 14:32   

U mnie po budowie dostało tyle gruzu, że nie wiem, co z tym zrobić. Póki co znalazłam firmę DPR, która specjalizuje się w takich zadaniach jak kraków wywóz gruzu. Jestem ciekawa czy ktoś z Was kiedykolwiek z nimi współpracował w tej kwestii. Koniecznie dajcie znać.
 
     
Wronka52
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 60
Wysłany: 2018-01-22, 12:35   

Ja jeśli chodzi o śmieci po budowie i remontach zawsze staram się je zminimalizować. Dlatego zamiast komina murowanego, przy którym montażu wytwarza się jednak jakieś odpady, zainwestowałam w system kominowy. A dzięki stronie http://www.systemykominowe.pl/kalkulator.html wiedziałam dokładnie ile mnie wyjdzie on pod względem pieniędzy. A do tego dowiedziałam się także o promocjach obowiązujących na stronie, tak więc mogłam przy okazji oszczędzić. Dzięki temu, że mam wszystkiego na styk, że wszystko dokładnie wyliczałam to miałam naprawdę mało odpadów.
 
     
szymekD 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 372
Wysłany: 2018-06-15, 20:42   

Sprawdźcie sobie osiedle Pszczelin w Brwinowie pod Warszawą http://ekobud.com/ Pod Warszawą jest tańsze życie i mniej wydacie na mieszkanie. Na tym osiedlu w Brwinowie zamieszka moja siostra. Inwestycja spodobała mi się, bo jest tam cisza i spokój, osiedle ma własny staw i starodrzew, po prostu ładnie tam. Do tego dojazd do Warszawy jest dobry bo blisko są stacje WKD i PKP.
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 636
Wysłany: 2018-06-19, 16:36   

Ostatnio też zaczęłam intensywniej myśleć o własnym domu, bo dopełniamy właśnie formalności związanych z kupnem działki i przeglądałam projekty domów. Mnie najbardziej podobają się parterowe z poddaszem. Myślę, że jest w nich wystarczająco dużo miejsca jak na trzyosobową rodzinę, koszty budowy nieco niższe a jeśli jeszcze wybierzemy ergonomiczny projekt to i późniejsze utrzymanie trochę odciąży budżet.
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2018-06-20, 12:02   

Jak macie inwestować w asfalt to ja polecam kupić od http://www.onico-bitumen.pl/ są jednoczenie dystrybutorem i dostawcą. Cenią sobie przede wszystkim dokładność, profesjonalizm i terminowość. Asfalt nadaje się dla przedsiębiorstwa budowlanego, jak i przemysłowego. Możecie do nich napisać i zapytać o wycenę/ ofertę, jaką mają przygotowaną dla firm. Nie czekajcie chwili dłużej, ze względu na wysoką jakość asfaltu mogą mieć odległe terminy (ale warto)
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-06-20, 12:36   

Jeżeli chodzi o budowę domu to najlepiej wynająć firmę budowlaną, która się zajmie wszystkim od A do Z. Jeśli mieszkacie na Podkarpaciu to polecam zapoznać się z ofertą firmy Fachman z Mielca. Dzięki nim dom można zbudować już za 200 tysięcy złotych. To łatwiejsze niż Wam się wydaje.
 
     
kasai 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 26 Paź 2017
Posty: 208
Wysłany: 2018-06-29, 12:44   

A nie lepiej skorzystać z oferty deweloperskiej? Ostatnio widzieliśmy z żoną projekty domów parterowych i takie domy wychodzą finansowo prawie na tym samym poziomie a korzystasz z chociażby mniejszego stresu i problemów związanych z budową, bo teraz trafić na uczciwą firmę budowlana to trzeba mieć szczęście.
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-07-02, 17:53   

Jak już skończymy taką budowę domu, to musimy pamiętać o tym, że do użytku oddac musimy instalacje elektryczną. Najlepiej jak ktoś przed tym oddaniem to wszystko sprawdzi, najlepiej tacy specjaliści jak http://pomiary-szczecin.pl/zakres-pomiarow . W ten sposób będziesz mieć pewność, że wszystko działa tak jak powinno.
 
     
TechnikaWody.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 25
Wysłany: 2018-07-04, 08:15   

To prawda, budowa domu nie jest wbrew pozorom łatwym zadaniem i tutaj warto, a nawet trzeba zadbać o każdy szczegół. Polecam zerknąć także na TechnikaWody.pl gdzie znajdziecie akcesoria, filtry do wody, tak aby zawsze była ona czysta oraz miękka, to bardzo ważna kwestia w każdym domu.
_________________
www.TechnikaWody.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12