Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt domu
Autor Wiadomość
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-08-30, 14:08   Projekt domu

Wybór projektu domu nigdy nie jest łatwy, trzeba zastanowić się bardzo poważnie nad ostateczną decyzją dotyczącą tego jak ma wyglądać nasz dom. Akurat sporo ciekawych projektów widziałam na www.mgprojekt.com.pl , więc i moze Ty tam coś znajdziesz.
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2016-09-10, 08:46   

 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2016-09-10, 08:46   

To prawda, wybór odpowiedniego projektu domu nie jest czymś łatwym, dlatego warto się dobrze zastanowić zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Poza tym to też zależy od naszych wymagań i gustu, tego jaki jest nasz wymarzony dom, szkoda byłoby z tego zrezygnować :)
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
Stanisław Różal

Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-09-15, 11:27   Re: Projekt domu

aronH napisał/a:
Wybór projektu domu nigdy nie jest łatwy, trzeba zastanowić się bardzo poważnie nad ostateczną decyzją dotyczącą tego jak ma wyglądać nasz dom. Akurat sporo ciekawych projektów widziałam na www.mgprojekt.com.pl , więc i moze Ty tam coś znajdziesz.

Tutaj akurat niczego ciekawego nie znalazłem.
 
     
EkoCeluTerm.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 26
Wysłany: 2017-01-31, 11:08   

Przecież to indywidualna kwestia naszego gustu oraz oczekiwań, nie jest powiedziane że pierwszy lepszy projekt od razu nam się spodoba, czasem trzeba się nieco bardziej wysilić i naszukać aby w 100% być potem zadowolonym,. weźmy także pod uwagę koszty budowy domu, to ważna kwestia.
_________________
www.EkoCeluTerm.pl
 
     
kamilkw
Nowicjusz

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 16
Wysłany: 2017-02-24, 12:59   

Tutaj znajdziesz naprawdę super projekty domów - http://hs-projekt.pl/projekty
Osobiście bardzo mi się podoba projekt Z350, wygląda naprawdę nowocześnie :)
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 442
Wysłany: 2017-03-05, 12:23   

Jak szukacie gotowych projektów to zobaczcie sobie biuro Projekty Prestige - kupiliśmy u nich z żoną projekt domu, zdecydowaliśmy się na projekt Fabian I. Dom jest piękny, a taki gotowy projekt zdecydowanie tańszy był niż zlecenie projektu od 0 architektowi.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2017-03-20, 20:54   

Ja w pierwszej kolejności wybrałam rodzaj konstrukcji domu, a dopiero później zajęłam się zagadnieniem typu projekt domu. Zawsze podobały mi się domy drewniane z bala dlatego też szukałam domów tego typu. Spodobało mi się ich kilka realizacji na Mazurach i tak trafiłam do Natur Eko Dom. To oni będą spełniać me marzenia o drewnianym domu z bala, a projektem zajmie się firma z nimi współpracująca, która skroi dom na miano mych potrzeb.
 
     
My-house.com.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 28
Wysłany: 2017-06-28, 10:15   

W kwestii wyboru odpowiedniego projektu jak i kompleksowej budowie domu- możemy pomóc i doradzić, zerknij na naszą stronę, zajmujemy się tym na co dzień i mamy niezbędne doświadczenie.
_________________
www.my-house.com.pl
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2017-07-10, 21:19   

Szkrab napisał/a:
Ja w pierwszej kolejności wybrałam rodzaj konstrukcji domu, a dopiero później zajęłam się zagadnieniem typu projekt domu. Zawsze podobały mi się domy drewniane z bala dlatego też szukałam domów tego typu. Spodobało mi się ich kilka realizacji na Mazurach i tak trafiłam do Natur Eko Dom. To oni będą spełniać me marzenia o drewnianym domu z bala, a projektem zajmie się firma z nimi współpracująca, która skroi dom na miano mych potrzeb.

Widziałam projekty wykonane przez Wiejskie Klimaty. Oni chyba własnie współpracują z Natur Eko Dom. Projekty są bardzo ładne, takie tradycyjne ale rozkład pomieszczeń bardziej nowoczesny. W każdym razie ten prjekt który ja oglądałam. Z zewnątrz tradycyjny, doskonale wpisujący się w krajobraz, a środek nieustępujący nowoczesnemu budownictwu. Fajnie to wyszło.
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-07-16, 14:23   

Ja ostatnio przeglądam sporo gotowych projektów i muszę Wam powiedzieć, że wybór jest na prawdę duży. Bardzo spodobał mi się ten wariant: https://www.archido.pl/pr...manuela-ii.html - z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna z salonem połączonym z jadalnią, kuchnia, gabinet i część gospodarcza. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami, ogólnodostępną łazienką oraz sypialnię rodziców z dostępem do własnej, oddzielnej łazienki. Powierzchnia użytkowa to blisko 150 mkw. Co sądzicie?
 
     
Izabella33 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 116
Wysłany: 2017-07-18, 16:16   

Faktycznie możliwości w zakresie wyboru projektu domu mamy dzisiaj bardzo wiele. Mnie od zawsze podobały się domki z użytkowym poddaszem, taki właśnie jest mój dom rodzinny. Dlatego też jeżeli kiedyś w przyszłości zdecyduję się na jakiś projekt z oferty Pracowni Projektowej Dominata http://www.dominanta.pl/ . Przede wszystkim bowiem mamy tutaj do wyboru wiele projektów wprost od autorów. W związku z czym nie musimy dodatkowo płacić pośrednikom. Ponadto biuro to jest dobrze znane w Polsce, dlatego też na pewno bez problemu znajdziemy firmę budowlaną, która to wybuduje nam dom zgodnie z określonym projektem, przy czym na etapie budowy możemy zawsze liczyć na wsparcie ze strony autora projektu.
 
     
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2017-07-26, 21:48   

Wysoki standard wykończenia, odpowiedni metraż i okolica której zazdrościć Wam będą inni ma osiedle Azaliowe pod Poznaniem http://azaliowe.pl/wybierz-kamionki/ - za kwotę porównywalna do cen mieszkań można kupić domek z ogródkiem
 
     
feli
Nowicjusz

Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 44
Wysłany: 2017-08-17, 13:59   

Przeglądałam bardzo dużo projektów, ale najbardziej przypadły mi do gustu projekty na stronie firmy D&D Projekt. Firma z tego co wiem bardzo solidna, robili u sąsiadów generalny remont :)
 
     
Metal-komplex 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 12
Wysłany: 2017-09-21, 07:43   

Najważniejsze jest moim zdaniem to aby projekt spełniał nasze oczekiwania oraz abyśmy byli zadowoleni ze swojego przyszłego domu, w końcu to wybór na wiele wiele lat. Warto się nad tym dobrze zastanowić, przemyśleć.
_________________
www.Metal-komplex.pl
 
     
Karolina 
Młodszy budowlaniec
Karolina

Dołączyła: 02 Gru 2016
Posty: 74
Wysłany: 2017-09-29, 14:09   

Wybierając projekt warto też zwrócić uwagę na to, by dom był tani w eksploatacji. Zobacz projekt: https://www.domoweklimaty...atela-6-g2-nf40. To nowoczesny, parterowy dom energooszczędny. Z zastosowaniem technologi energooszczędnych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12