Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wózek transportowy do magazynu
Autor Wiadomość
jujka
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 121
Wysłany: 2016-09-06, 15:01   Wózek transportowy do magazynu

Jaki model wybrać? Jakich używacie u siebie?
Oglądam różne wózki, ale ta naprawdę do końca nie wiem nawet, na co zwrócić uwagę przy ich porównywaniu. Co radzicie?
Znalazłam całkiem fajny artykuł: http://www.budujesz.pl/wi...-najlepszy/587/ . Trochę rozjaśnił mi w głowie, coś już tam wiem.
No ale gdyby ktoś miły dodał do tego jeszcze coś z własnego doświadczenia, na pewno bardzo by mi to pomogło.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-03-29, 14:53   

 
     
magdad
Nowicjusz

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-03-29, 14:53   

To zależy do czego potrzebujesz tak naprawdę i w jakich warunkach ma ten sprzęt pracować.
_________________
wózki widłowe http://www.ajax.krakow.pl
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2018-01-30, 15:09   

Myślę, ze powinieneś skontaktować się z firmą Lemaprol, ponieważ zajmują się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem wózków widłowych i podnośników od topowych producentów jak m.in Nissan, Manitou, czy Toyota. Z tego co pamiętam na magazynie maja ponad 350szt. sprzętu, więc może zadzwoń i porozmawiaj o warunkach współpracy :)
 
     
Leśnik 
Budowlaniec
Akrobata


Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 170
Wysłany: 2018-03-27, 14:51   

Naprawdę sporo zależy od tego, co za pośrednictwem takiego wózka ma być transportowane oraz w jakich warunkach ma być on wykorzystywany. Trudno na podstawie tych informacji cokolwiek doradzić, bo generalnie jeśli chodzi o wózki transportowe przemysłowe, wybór jest naprawdę bardzo duży.
_________________
"Some people are just born with tragedy in their blood."
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2022-09-20, 08:17   

Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim dobrej jakości wózków widłowych to warto również zadbać o wybór dobrej jakości i wydajny osprzęt, także warto pomyśleć o profesjonalnych systemach podnoszenia ładunków tutaj https://mipromet.pl/pl/23-osprzet-do-wozkow-widlowych będziecie mogli je znaleźć. Jednocześnie także dopasować pod swoje potrzeby cały dodatkowy osprzęt do wózków widłowych. Pozdrawiam serdecznie!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12