Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ogrodowa altana
Autor Wiadomość
majeczka98

Dołączył: 27 Wrz 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-09-27, 19:08   

Uwielbiam altanki ogrodowe! Ale nie mam ani chęci ani tym bardziej czasu, żeby dbać o takie altanki. Nie mniej jednak są bardzo romantyczne.
_________________
katalog franczyz
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 260
Wysłany: 2018-09-28, 11:23   

 
     
Pvt. Lawrence 
Starszy budowlaniec

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 260
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-09-28, 11:23   

Sam chciałbym mieć na ogrodzie taką altankę, ale muszę chyba poczekać do wiosny z jej zrobieniem.
_________________
Taśmy transportujące i pasy napędowe Eurotex.
 
     
Edylia
Starszy budowlaniec

Dołączył: 13 Maj 2018
Posty: 200
Wysłany: 2018-10-03, 08:58   

Pewnie, że poczekaj do wiosny. Teraz bez sensu robić altankę na zimę i tak z niej nie będziesz korzystał. MI się bardzo podobają altanki, które są porośnięte pnączami. Sama przy swojej altance w tym roku na wiosnę posadziłam właśnie winobluszcz (kupiłam w dobrej cenie na stronie https://www.futuregardens.pl i co ważne bez problemu mi sie przyjął), ale myślę, ze jeszcze coś dosadzę w przyszłym roku, żeby urozmaicić.
 
     
zofialipska
Budowlaniec

Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 128
Wysłany: 2018-10-15, 13:39   

Altanki są świetne, mi tez bardzo się podobają, ale niestety mój ogródek jest za mały żeby wstawić do niego altanę - zajęłaby chyba cały trawnik poza tarasem :P
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 328
Wysłany: 2020-03-03, 23:13   

Jak mamy dużo miejsca w ogrodzie to taka altanka to super pomysł. I to nawet spora. Oby tylko wysokiej jakości, z pewnością że wytrzyma na długo. Te samoróbki nie są zazwyczaj aż tak pewne i trwałe jak profesjonalnie wykonane. Szczególnie firma drewnolandia.pl w tym zakresie zasługuje na uwagę. Doświadczenie, fachowe podejście do klienta, szereg udanych realizacji na koncie. Korzystają z najwyższej jakości drewna i form jego zabezpieczania.
 
     
kaci.okeefe 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-04-01, 19:54   

Wolę jednak pomyśleć o zaprojektowaniu i budowie tarasu.
 
     
mojeo

Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-04-03, 17:38   

widziałem fajne projekty do zrealizowania samodzielnie na http://mojeogrody.com.pl/
 
     
MirakaTelius

Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 1
Wysłany: 2021-08-29, 17:02   

W tym roku kupili?my dom na wsi z du?ym ogrodem, jednak na aran?acj? ogrodu zabrak?o nam ju? funduszy. Zacz??em przegl?da? og?oszenia wkt?rych ludzie oddaj? rzeczy za darmo i trafi?em na stronie oddam za darmo pomorskie bardzo ?adn? altank?. Wymaga?a ma?ego odnowienia, ale bardzo mi si? spodoba?a.
 
     
MirakaTelius

Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 1
Wysłany: 2021-08-29, 17:03   

W tym roku kupili?my dom na wsi z du?ym ogrodem, jednak na aran?acj? ogrodu zabrak?o nam ju? funduszy. Zacz??em przegl?da? og?oszenia w kt?rych ludzie oddaj? rzeczy za darmo i trafi?em na stronie oddam za darmo pomorskie bardzo ?adn? altank?. Wymaga?a ma?ego odnowienia, ale bardzo mi si? spodoba?a.
 
     
MirakaTelius

Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 1
Wysłany: 2021-08-29, 17:05   

W tym roku kupili?my dom na wsi z du?ym ogrodem, jednak na aran?acj? ogrodu zabrak?o nam ju? funduszy. Zacz??em przegl?da? og?oszenia w kt?rych ludzie oddaj? rzeczy za darmo i trafi?em na stronie oddam za darmo pomorskie bardzo ?adn? altank?. Wymaga?a ma?ego odnowienia, ale bardzo mi si? spodoba?a.
 
     
MirakaTelius

Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 1
Wysłany: 2021-08-29, 17:07   

W tym roku kupili?my dom na wsi z du?ym ogrodem, jednak na aran?acj? ogrodu zabrak?o nam ju? funduszy. Zacz??em przegl?da? og?oszenia w kt?rych ludzie oddaj? rzeczy za darmo i trafi?em na stronie oddam za darmo pomorskie bardzo ?adn? altank?. Wymaga?a ma?ego odnowienia, ale bardzo mi si? spodoba?a.
 
     
Drewniak11
Starszy budowlaniec

Dołączył: 20 Sty 2023
Posty: 217
Wysłany: 2023-03-22, 08:30   

To faktycznie ważne kwestie, więc moim zdaniem warto w ogóle przeanalizować, jakie efekty chce się uzyskać w swoim ogrodzie. Myśle, że cały czas popularne są altanki ogrodowe, co mnie nie dziwi, bo znacząco poprawia to funkcjonalność danej przestrzeni. Macie może w tym zakresie jakieś własne doświadczenia?
 
     
anja87
Wszechwiedzący

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 606
Wysłany: 2023-08-25, 14:04   

Jeśli zastanawiasz się nad ochroną swojej altanki ogrodowej, od siebie mogę polecić plandeki. Są one nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Dzięki nim możesz cieszyć się chwilami relaksu w ogrodzie niezależnie od pogody. Więcej informacji znajdziesz na https://plandeki-turza.pl/altanki-ogrodowe/
 
     
shanon.murray 
Nowicjusz

Wiek: 27
Dołączył: 04 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2024-01-04, 14:59   

Do wiosny chciałbym uporać się z aranżacją swojego przydomowego ogrodu. Muszę przyznać, że jest to nie lada wyzwanie. Wpadłem na pomysł, aby postawić w nim taki domek ogrodowy z altaną. Jednakże nie wiem, gdzie szukać realizatorów tego typu konstrukcji. Samemu udało mi się odnaleźć taką ofertę - https://altanyna5.pl/kategoria-produktu/altany-z-domkiem/. Co o niej myślicie? Która altana z domkiem według was będzie najbardziej uniwersalna? Mnie podoba się ta w kolorze białym. A wy jakie macie altanki u siebie w ogródkach?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13