Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Toaleta na budowę
Autor Wiadomość
Tomekk
Budowlaniec

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 145
Wysłany: 2020-10-29, 08:12   Toaleta na budowę

W jaki sposób organizowaliscie kwestię toalety na budowę?

Wynajmowaliście czy moze stawialiście gotową?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2020-10-29, 10:08   

 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2020-10-29, 10:08   

My zdecydowaliśmy sie na firmę Clipper
https://clipper.pl/toalety-przenosne/

Porównaliśmy ceny w stosunku do usług jakie firma oferuje oraz cenowo wychodzi moim zdaniem bardzo dobrze. Firma specjalizuje się w dostarczaniu toalet przenośnych na place budowy czy na imprezy oraz potem ich obsłudze.

Jakoś nie wyobrażam sobie stawiania drewnianego wychodka na działce dla pracowników. Sorry ale nie chciałoby mi się tego sprzątać.
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 333
Wysłany: 2021-02-03, 22:58   

My wynajmowaliśmy z firmy https://wcserwis.pl/ . Znasz ich? jak nie to polecam z ofertą się zapoznać. Nasza polska rodzima firma ze sprzętem sanitarnym, nie tylko toaleta przenośna wynajem ale i kontenery sanitarne, prysznice przenośne, ogrodzenia tymczasowe na budowę, bramki na koncerty. Swego czasu co dwa tygodnie u nich coś zamawialiśmy. A na budowę toalety zawsze. Cena zależy od tego na ile wynajem i jaka to toaleta. Na budowę wersja standard oczywiście ale na inne imprezy mają większe i lepiej wyposażone toalety. Ale żeby zobaczyć to odsyłam na stronę. Wszystko jest wyszczególnione.
 
     
kroswil11
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1075
Wysłany: 2021-06-02, 15:41   

Jeśli chcesz znaleźć toaletę przenośną to koniecznie sprawdź na stronę https://www.wcexpress.pl tutaj możesz skorzystać z porównywarki. Znajdziecie dzięki temu najlepsze oferty na wynajem takich toalet. Skorzystajcie z tego bo to dobra opcja.
 
     
marek33232

Dołączył: 04 Cze 2021
Posty: 3
Wysłany: 2021-06-04, 10:29   

Sam na swoją budowę kupiłem rewelacyjną toaletę. Warto kupować na budowę dobre toalety.
________________________________________________________
dilda sklep internetowy
 
     
radek443676776
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1489
Wysłany: 2021-06-30, 10:24   

Ja mogę się pochwalić, że na pewno skorzystam z bardzo dobrej oferty toalety turystyczne .Z tej oferty skorzystała ostatnio moja bardzo dobra znajoma.
 
     
budek8
Ekspert

Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 491
Wysłany: 2022-01-27, 16:43   

Podczas budowy rzeczywiście toaleta na budowę okaże się niezbędna i można zamowić taką usługę od specjalnej firmy. Jak najbardziej fachowcy zawiozą ją pod wskazane miejsce. W ten sposób uda się zapewnić toaletę dla pracowników.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13