Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupujecie swoje sprzęty??
Autor Wiadomość
Niewiadomski
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 18
Wysłany: 2013-02-14, 13:41   

Ja także większość sprzętów RTV oraz AGD staram się kupować w sklepach internetowych,ponieważ jest tam zdecydowanie taniej,tym bardziej tera zna przełomie zimy i wiosny. Można trafić na fajne promocje.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-02-19, 19:14   

 
     
rejka

Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-02-19, 19:14   

Ja osobiście kupuję sprzęty albo w sklepach internetowych albo na allegro. Jest najtaniej. Polecam również korzystanie z porównywarek cenowych,. Można znaleźć coś w napradę okazyjnej cenie.
_________________
weekend nad morzem
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-02-20, 12:37   

Ja wolę się jednak przejechać do sklepu stacjonarnego i zobaczyć na własne oczy sprzęt, który zamierzam kupić.
 
     
HityCenowe24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 33
Wysłany: 2013-02-20, 15:51   

Można własnie tak zrobić,obejrzeć sprzęt rtv czy agd jaki chcemy kupić,po czym zamówić go przez internet. Wychodzi znacznie taniej,ja zawsze robię zakupy w ten sposób.
_________________
www.HityCenowe24.pl
 
     
Bobek 
Młodszy budowlaniec
Na ratunek rybom!

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 68
Wysłany: 2013-03-09, 15:46   odp

ja też raczej w sklepach internetowych - choć to różnie bywa,
np jak zamawialiśmy kuchnie na wymiar w Gdańsku (adres) to zajrzeliśmy na stronę internetową sklepu, ale ostatecznie pojechaliśmy do nich dogadac szczegóły już "w realu" a nie online, bo tak nam było wygodniej.
Pewnie kwestia tego co kto woli
 
     
HityCenowe24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 33
Wysłany: 2013-03-22, 15:51   

Zawsze pozostaje pytanie o bezpieczeństwo,jednak tutaj możemy być spokojni. Jeżeli firma ma wiele pozytywnych opinii,tym wiesza szansa na to,że wszystko będzie w porządku i nikt nas nie oszuka.
_________________
www.HityCenowe24.pl
 
     
kielnia
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-09-10, 20:04   

Jeśli chodzi o zakupy sprzętów to czasem warto poszukać na portalach ogłoszeniowych. Oczywiście nie wszystko uda się w ten sposób kupić i ja generalnie kupuje nowe rzeczy, ale to przydatne jak się szuka części. Tak mieliśmy ostatnio z nasza nie taka wcale stara pralką. Okazało się że naprawa w serwisie przewyższa jej wartość. Jednak zawiozłem się i zacząłem przeglądać oferty podobnych modeli w mojej okolicy http://gratis.znajdzto.pl/podkarpackie/przemysl/ i nie uwierzycie, udało mi się znaleźć podobny sprzęt przeznaczony na złom! Wymontowałem część i sam naprawiłem! Satysfakcja ogromna. Także polecam "reanimować" jeszcze nie taki stary sprzęt. Oczywiście w większości przypadków to jest jednak nieopłacalne, ale jak się ma "smykałkę" do drobnych napraw to może sie udać, w każdym razie niewiele (albo i nawet
 
     
grzesiek87
Nowicjusz


Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 36
Wysłany: 2014-09-15, 13:30   

ja najczęściej w sklepach stacjonarnych
 
     
Oknobyt_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 42
Wysłany: 2014-09-19, 13:46   

Podobnie jak większość osób na forum,ja także kupuje w sklepach internetowych,jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłem,zawsze wszystko solidnie i na czas.
_________________
www.Oknobyt.pl - okna dla każdego!
 
     
jeno 
Budowlaniec

Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 145
Wysłany: 2014-09-23, 14:35   

Przeważnie na allegro od kilku lat. Poza tym często wybieram produkty, które są przeceniane w marketach.
_________________
http://www.immobilier-72.webself.net/
 
     
SecuritySystems24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 41
Wysłany: 2014-09-30, 17:48   

Ja przeważnie w sklepach internetowych ponieważ jest zdecydowanie większy wybór różnych sprzętów i nie ukrywajmy,że ceny także o wiele niższe,więc to dodatkowy plus.
_________________
SecuritySystems24.pl
 
     
Anita84
Nowicjusz

Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 44
Wysłany: 2014-10-24, 13:49   

w sklepach rtv (stacjonarnych)
 
     
Igna
Nowicjusz

Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-11-04, 22:53   

Możecie doradzić jaką kuchenkę elektryczną kupić? Chodzi żeby szybko można było gotować i żeby cena była umiarkowana.
 
     
jeno 
Budowlaniec

Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 145
Wysłany: 2014-11-14, 13:34   

SecuritySystems24_pl napisał/a:
Ja przeważnie w sklepach internetowych ponieważ jest zdecydowanie większy wybór różnych sprzętów i nie ukrywajmy,że ceny także o wiele niższe,więc to dodatkowy plus.


To prawda, a częściej wybierasz sklepy autoryzowane czy szukasz też u pośredników? Czy odwiedzasz też serwisy ogłoszeniowe sprzedajemy.pl albo alegratka.pl? Tam też jest sporo okazji, ale nie wszyscy ludzie o tym wiedzą.
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2014-11-16, 14:12   

A z czyjej pomocy korzystacie, gdy sprzęt się zepsuje, a nie macie już gwarancji? Próbujecie naprawić sami, dzwonicie po sąsiada czy szukacie fachowców? Jeśli wolicie postawić na fachowców to warto sprawdzić stronę www.sirlocal.pl/lp/uslugi-naprawa-pralek-warszawa. A co zepsuło wam się ostatnio i po jakim czasie użytkowania?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12