Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupujecie swoje sprzęty??
Autor Wiadomość
DomyzBali_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-09-19, 07:26   

Tutaj także jestem zdania iż najlepszą opcją jest zamówić sprzęt agd oraz rtv w dobrych sklepach online z racji niższych cen i szerokiego asortymentu.
_________________
www.DomyzBali.pl
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 28 Wrz 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-09-28, 12:17   

 
     
Moskal 

Dołączył: 28 Wrz 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-09-28, 12:17   

Ja giętarkę kuszową do wyginania rur kupiłem przez internet i bardzo zadowolony jestem.
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2017-10-01, 10:40   

Wszystko zależy o jakich sprzętach mowa :) ja często kupuję w sieci. No chyba, że muszę kupić jakiś profesjonalny sprzęt jak np ostatnio frezarkę to raczej szukam już w sklepach/firmach branżowych. Udało mi się tanio kupić używaną frezarkę od firmy Promet http://prometobrabiarki.pl/remonty-frezarek/ . Oferują nie tylko naprawy sprzętu do obróbki metalu i usługi z tym związane ale także uzywane maszyny i urządzenia. Czasem lepiej kupić używany sprzęt lepszej klasy niż nowy tańszy i byle jaki.
 
     
Sykwa

Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-10-20, 14:15   

Ja giętarkę kuszowa do rur kupiłem dobrą na http://blackdiamond-tools...7-8-12999.html. W dobrej cenie mają.
 
     
Meisen.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2017-11-10, 07:36   

Ja podobnie jak Przedmówcy, najczęściej wybieram dobre i godne zaufania sklepy internetowe w których zamawiam wiele rzeczy czy artykułów do wyposażenia domu i jestem bardzo zadowolony. Oszczędzam dzięki temu czas oraz pieniądze.
_________________
www.Meisen.pl
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2017-11-15, 10:39   

Wiele przydatnych narzędzi można zakupić na stronie http://artykulytechniczne.pl/. Na pewno warto się zainteresować ich bogatą ofertą. Ceny w wielu przypadkach są też dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych. Moim zdaniem to dobra opcja.
 
     
Kamyczek.net.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 15
Wysłany: 2017-11-23, 10:17   

Zdecydowanie dobre sklepy online, gdzie bez wątpienia mamy szeroki wybór dobrej klasy sprzętów agd i rtv, a do tego także niższe ceny, tym bardziej teraz w okresie przedświątecznym.
_________________
www.Kamyczek.net.pl
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2017-11-27, 23:53   

Wiadomo, że kupuje się tam gdzie jest taniej. Ale i tak u mnie głównym kryterium wyboru jest jakość. Jeśli chodzi o narzędzia to wykończeniówki to tylko i wyłącznie tarcze polerskie producenta Martinno Abrasives. Są najbardziej dokładne i praca z nimi jest bardzo przyjemna :)
 
     
Alkampolska_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 13
Wysłany: 2017-12-04, 09:00   

Ja podobnie jak powyżej, z reguły zamawiam je w dobrych sklepach internetowych, gdzie jest taniej plus do tego mam olbrzymią wygodę, wszystko na czas zawsze dostarczone do domu :)
_________________
www.Alkampolska.pl
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-12-28, 14:02   

Jeśli z kolei szukasz maszyn do maszyny do produkcjiprzewodów hydraulicznych i przemysłowych, to odsyłam Cię do sklepu https://www.fluiconnecto....duktowe/maszyny . Proponuja m.in. urządzenia do cięcia węży, gięcia rur, przepłukiwania przewodów, skórowania węży etc. Wybór jest solidny, a i jakość sprzętów świetna.
 
     
gynis
Starszy budowlaniec

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 232
Wysłany: 2018-02-01, 18:12   

Ja większość rzeczy kupuję na morele. Kiedyś znalazłem ich reklamę na jakimś forum i teraz to mój ulubiony sklep. Głównie dzięki poradnikom takim jak http://morele.net/wiadomo...go-sluzy/1008/. Potrafia one rozjaśnić zarówno bardzo proste jak i bardzo skomplikowane kwestie.
 
     
Budowlaniec12
Budowlaniec

Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 158
Wysłany: 2018-02-02, 21:20   

Ja jeszcze nie zdecydowałam się, gdzie dokonamy zakupu. Ostatnio mój mąż założył halę z produkcją części do samochodów i jesteśmy na etapie wyboru sprzętów do pracy. Co sądzicie o tym > http://ciecielaser.pl/giecie-cnc-rur-i-profili/ Niezbędny element do cięcia rur zdecydowanie ułatwi pracę. Czy ktoś korzystał z takiego sprzętu ?
 
     
AdidarMeble.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-02-05, 12:49   

Zależy o jakie sprzęty chodzi, natomiast generalnie zarówno te elektroniczne jaki meble warto kupować w sklepach internetowych gdzie mamy szeroki wybór i znacznie niższe ceny :)
_________________
www.AdidarMeble.pl
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-02-19, 09:44   

Ja z reguły kupuję w internecie bo jest taniej ale z reguły dużo czytam zanim cokolwiek konkretnego kupię. Właśnie zastanawiam się nad zakupem pralko-suszarki z kolekcji Candy - znacie? To włoska, bardzo innowacyjna marka. Spodobało mi się to, że ich sprzętami można zarządzać za pomocą aplikacji w smartfonie. Lubię takie nowinki technologiczne :)
 
     
lawina 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-02-20, 15:18   

My te najważniejsze sprzęty kupowaliśmy w odpowiednich sklepach z RTV i AGD, natomiast takie rzeczy jak sokowirówka czy blender kupujemy okazyjnie w necie. Teraz zastanawiamy się nad ekspresem do kawy, bo jednak picie ciągle tej samej kawy zaczyna się robić nudne i przydałoby się urozmaicenie od czasu do czasu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12