Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupujecie swoje sprzęty??
Autor Wiadomość
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-09-26, 16:31   

Staram się szukać najlepszych okazji przy zakupie narzędzi. Jeżeli jest gdzieś jakaś ciekawa promocja to staram się z niej skorzystać, aktualnie potrzebny jest mi gwintownik maszynowy m6 ale też szukam miejsca w którym będę mógł kupić go w dobrej cenie.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 35
Wysłany: 2016-09-28, 10:12   

 
     
Belle-Amelie_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 35
Wysłany: 2016-09-28, 10:12   

Ja podobnie, także zawsze staram się szukać ciekawych promocji i rabatów w sklepach internetowych, gdzie tak na dobrą sprawę znajdziemy szeroki wybór i miła obsługę, czy ekspresową przesyłkę.
_________________
www.Belle-Amelie.pl
 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2016-10-04, 12:33   

Ja zazwyczaj kupuję na sprzedajemy.pl. Tam można znaleźć wszystko, widziałam nawet na faar.pl, że są ogłoszenia dla rolników, a akurat mój wujek szukał części do kombajnu. Poszukał tam i znalazł bez problemu w swoim regionie.
_________________
zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-chelmek-malopolskie
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2016-10-05, 12:44   

Często opłaca się kupować na portalach ogłoszeniowych. Tam ceny są jednak dużo niższe.
 
     
Belle-Amelie_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 35
Wysłany: 2016-10-18, 09:02   

To racja, ale pamiętaj iż w 99% przypadków są to sprzęty używane na które nikt nie da Ci żadnej gwarancji ,a moim zdaniem lepiej zapłacić ciut więcej, mieć gwarancję i pewność tego co się kupuje.
_________________
www.Belle-Amelie.pl
 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2016-10-26, 13:15   

Jak niektórzy mają smykałkę do interesów, to potrafią nieźle w ten sposób zaoszczędzić. Warto próbować.
_________________
zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-chelmek-malopolskie
 
     
Designer.ski 
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 15
Wysłany: 2016-11-03, 14:01   

Ja jestem zwolennikiem kupna nowego sprzętu, szczególnie tego AGD do kuchni, gdzie mam pewności gwarancje tego co kupuje, a sprzęt w kuchni powinien charakteryzować się tym iż ma być niezawodny i mało awaryjny.
_________________
www.Designer.ski
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2016-11-16, 13:19   

Ja kupuję raz na kilka lat. Jak coś da się naprawić to nie wymieniam tego na nowy sprzęt. Jest mnóstwo sklepów, gdzie można kupić części do agd, np. https://north.pl/czesci-agd/czesci-do-lodowek/czesci-do-lodowek-beko,g55439.html . Taniej jest coś naprawić, niż od razu szukać nowego urządzenia.
 
     
Iskierka
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 845
Wysłany: 2016-11-18, 09:49   

Ja nauczyłam się wszelkie urządzenia i narzędzia kupować w internecie bo wybór jest duży, a ceny znacznie korzystniejsze. Niedawno potrzebowałam klucza francuskiego podczas remontu mieszkania. Znalazłam bardzo ciekawą ofertę właśnie na klucz francuski na StukPuk.pl i to był bardzo dobry i udany zakup.
 
     
Chene.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lis 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-11-19, 10:21   

Ja podobnie jak Użytkownicy powyżej, większość sprzętów czy to agd czy rtv, zamawiam w dobrych sklepach internetowych, gdzie zawsze otrzymuje bardzo rozsądną cenę, jest to po prostu wygodne bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.
_________________
www.Chene.pl
 
     
vices89
Nowicjusz

Dołączył: 03 Gru 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-12-03, 12:40   

My najperw obejrzeliśmy wszystkie sprzęty "na żywo" w sklepie, sprawdziliśmy wymiary, kolor, spisaliśmy model i kupiliśmy przez internet. Dzięki temu wydaliśmy około 5 tysięcy mniej w porównaniu do cen sklepowych:-)
Ostatnio zmieniony przez vices89 2016-12-15, 13:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-12-09, 18:28   

Jeżeli ja miał bym wybierać to wolałbym zdecydowac się na wyciskarke do soków. Wydaje mi się, że napoje jakie uda się przygotowac będą dużo lepszej jakości. Popatrz sobie tylko na wyciskarki marki Angel https://energiazdrowia.pl/pl/searchquery/angel/1/full/5?url=angel . To sprzęt bardzo dobrej jakości. Idealny na prezent jak i do domu
 
     
patrykkk
Budowlaniec

Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 151
Wysłany: 2016-12-11, 17:57   

AGD tylko w necie. Można wybrać najtańszą opcję. Tym bardziej, że zamawiając ze sklepu też często wybieramy opcję dostawy do domu więc żadna różnica. Ale jeśli szukacie różnych informacji na temat np. montażu sprzętu adg itp. to polecam zerknąć tutaj https://www.restartagd.pl/category/poradnik/. Wiele ciekawych porad możecie znaleźć na tej stronce :)
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2017-01-12, 09:29   

Sprzęt AGD jak i RTV zawsze staram się zamawiać online szukając ciekawych okazji i promocji, a teraz w styczniu z całą pewnością nie będzie ich brakować, większość sklepów ma teraz wyprzedaże i np: sprzęt agd do kuchni znajdziemy w zdecydowanie niższej cenie.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
wesner 
Nowicjusz
Andrzej

Dołączył: 10 Mar 2017
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-03-10, 14:04   

kron napisał/a:
Wszystkie sprzęty AGD kupowaliśmy w sklepach internetowych, ceny nawet o kilkaset złotych niższe.
Są niższe ceny bo sprzęty są gorszej jakości
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12