Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co na ścianę do pokoju dziecka?
Autor Wiadomość
wiolcia
Nowicjusz

Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 40
Wysłany: 2015-05-06, 10:09   Co na ścianę do pokoju dziecka?

Co Wasze dzieci mają w swoich pokojach na ścianach? Czy według Was tapeta na jednej ze ścian to dobry pomysł?
Według mnie tapeta może nadać fajny klimat w pokoju - szczególnie gdy nawiązauje do jakieś ulubionej zabawy dziecka lub bajki.
Kilka wzorów znalazłam:






Zdjęcia ze strony: http://innetapety.pl/tapety-dzieciece.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-05-14, 13:17   Tapeta

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-05-14, 13:17   Tapeta

No jasne, taka tapeta akurat w pokoju dziecka to świetny pomysł ;-) Są jeszcze takie farby tablicowe, którymi maluje się ściany i można po nich pisać jak po tablicy.
 
     
e-sniezka
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 7
Wysłany: 2015-06-30, 17:30   

Tapeta daje rzeczywiście spektakularny efekt dość małym kosztem, jednak problem robi się wtedy, gdy dziecko dorośnie i tapetę trzeba ze ściany usunąć. Czeka nas wtedy dużo pracy gdyż nie jest to zajęcie wdzięczne i proste. Lepszym rozwiązaniem jest namalowanie na ścianie wzorów wg własnego projektu. Pasy, wzory od szablonów, napisy są nie tylko bardzo modne ale również nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter i są proste do usunięcia. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest możliwość swobodnego wyboru kolorystyki takiej dekoracji.
Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka
 
     
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2015-07-03, 08:33   

Ciekawym rozwiązaniem mogą być szablony malarskie i naklejki z których usuwaniem nie powinno byc później problemu. Spory wybór tego typu produktów na Szablon-Studio pomoże wybrać odpowiednie do wieku czy zainteresowań dziecka.
 
     
Scalo.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 45
Wysłany: 2015-07-13, 09:10   

Poniekąd tak i faktycznie jest to ciekawy pomysł na aranżację ściany,z tym że nie w każdym pokoju,bo ostatnio możemy obserwować przesyt i przerost czy to tapety czy szablonów,naklejek malarskich. Szczególnie w pokoju dziennym oraz sypialni,tutaj warto skupić się na dobrej jakości meblach które bez problemu znajdziecie na naszej stronie Scalo.pl zapraszamy:)
_________________
www.Scalo.pl
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-10-15, 08:49   

Myślę, że dokładnie tak trzeba zrobić
 
     
BudujęDom
Nowicjusz

Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-12-27, 22:02   

Nigdy w życiu nie dałabym dziecku do pokoju takich pstrokatych wzorów. Masakra. Najlepiej Pomalować pokój na jakieś spokojne kolory - zieleń dobrze robi każdemu, może być w połaczeniu np. z wanilią. Do tego dałabym jakiś kawałek pomalowany farbą kredową, żeby dziecko mogło wyżyć się artystycznie. Przesyt jest szkodliwy dla oka, ale też rozwoju dziecka. Gdzie jest miejsce na wyobraźnię, jeśli każdy kawałek rzeczywistości jest zaprojektowany? Im mniej tym lepiej:)
 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2016-03-31, 10:09   

Ja tez lubię spokojne kolory w pokoju dziecka, ale trochę szaleństwa też sie przyda. Jakiś czas temu urządzałam pokój na córy - ma teraz 3 latka. Wybrałam kolory jasne i spokojne, wanilię, pastele. Wiele pomysłów zaczerpnęłam z serwisów w których projektanci prezentują swoje pomysły na wnętrza. W artykule na maxmag.pl jest wiele pomysłów na projekty wnętrz.
I poniżej kilka moich inspiracji:



_________________
zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-chelmek-malopolskie
 
     
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-04-14, 11:36   

Akurat powyższe kolory w pokoju dziecka są jak najbardziej odpowiednie,czyli miłe i przyjemne dla oka,dające pozytywną energię. W skrajnych przypadkach można pomyśleć też o szablonach czy naklejkach malarskich na ścianę.
_________________
www.Kameno.pl
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-04-24, 17:14   

Tapeta okej, ale z konkretnym, zaproponowanym wzorem. Nie podoba mi się zbytnio taka pstrokacizna i myślę, że dzieciom też prędzej czy później się znudzi. Ja preferuję ładne, ułożone wzory, niekoniecznie zwracające uwagę od pierwszego wejścia do pokoju. Ja wolę jednak kombinowanie z farbami - nawet efekt ombre - można łatwo zrobić to z farbami Śnieżki będzie dla dziecka super pomysłem, a jednocześnie nie będzie mocno pstrokate i przeszkadzające. :)
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2016-04-27, 08:01   

Jeżeli chodzi o dekorację ścian w pokoju dziecka,to moim zdaniem najlepszą opcją jest niezobowiązująca fototapeta z luźnym motywem bajkowym,która można potem zmienić wraz z wiekiem dziecka.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-04-28, 20:05   

Ludzie chyba nie chcą tak zmieniać wystroju co 2 lata. Już i tak muszą co pół roku, a nawet kwartał kupować dziecku nowe spodnie, taka wymiana fototapet to po prostu ogromny koszt i zdaje się, że nawet fanaberia. A kolor ścian przez długi czas będzie aktualny i dobrze się będzie małemu kojarzyć.
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2016-08-23, 08:38   

Mój mały kuzynek ma w swoim pokoju małą ściankę wspinaczkową. :)
_________________
Zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-kety-malopolskie
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2016-12-19, 21:46   

Ja właśnie szukam jakieś ładne tapety dla dzieci . Pomyślałam o tym wzorze. Podpowiedzcie mi proszę, czy będzie się dobrze komponować z jasnymi panelami?

 
     
gabi 
Nowicjusz

Dołączyła: 29 Gru 2016
Posty: 37
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-01-10, 13:24   

Wg mnie super wyglądają takie tapety w pokoju dziecięcym :) Najbardziej podoba mi się, jak ściany są pomalowane w jasnych, stonowanych kolorach, a właśnie na jednej z nich jest tapeta, która stanowi fajne urozmaicenie. Ciekawe tapety do pokoju dziecięcego widziałam w ofercie Lotari https://lotari.pl/tapety/pomieszczenie/pokoj-dziecka.html .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13