Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Korzystacie z porad ekspertów?
Autor Wiadomość
wrzosiec
Budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 169
Wysłany: 2016-11-29, 09:50   Korzystacie z porad ekspertów?

Chodzi mi o takie porady i instrukcje odnośnie remontów.
Korzystacie z czegoś takiego?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2016-11-29, 16:54   

 
     
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2016-11-29, 16:54   

Korzystam czasami.
Właściwie sporo kasy dzięki temu udało mi się zaoszczędzić, bo okazało się, że do paru rzeczy nie musiałam wzywać fachowców.
Sporo można znaleźć np. na tej stronce http://knauf.pl/porady-ekspertow
Wydaje mi się, że czasami bardziej z góry zakładamy, że coś jest trudne, ale ostatecznie wcale tak nie jest - warto zrobić sobie wtedy rozeznanie w temacie.
 
     
Supair-lux_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 24
Wysłany: 2016-12-08, 09:42   

Zależy o jaki remont dokładnie chodzi, bo generalnie wiele rzeczy możemy wykonać samodzielnie, bez dodatkowych porad ekspertów. To samo dotyczy również urządzenia, aranżacji wnętrz gdzie wiele zależy od naszej kreatywności.
_________________
www.Supair-lux.pl
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2017-01-31, 17:23   

W przypadku remontów samodzielnych - oczywiście, że korzystam, w necie tego dużo, a co najważniejsze na YouTube jest sporo instruktaży.

Jeśli coś od początku planuję zlecić, staram się szukać kogoś z doświadczeniem, np. w przypadku podłogi bardzo zależało mi na dobry montażu.
 
     
Supair-lux_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 24
Wysłany: 2017-02-10, 09:17   

Chodziło chyba bardziej właśnie o takie zlecone prace czy projekty podczas aranżacji wnętrz czy remontu, nie samodzielne instrukcje. Moim zdaniem tak czy inaczej jeżeli sami nie mamy pomysłu na wnętrze to kilka porad dekoratora na pewno się przyda.
_________________
www.Supair-lux.pl
 
     
bullet 
Nowicjusz

Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 35
Wysłany: 2017-06-12, 09:26   

Ja zaczynając swoją przygodę z pracami w drewnie i renowacją mebli, bardzo dużo korzystałem z rad fachowców. W szczególności w kwestii doboru narzędzi. I to oczywiście nie w formie idę do sklepu pytam ekspedienta co poleca, bo wiadomo, że wcisną ci wszystko, bo mają takie zadanie i nie specjalnie znają się na specyfikacji danego produktu. Dopytywałem osoby, które już dobry czas siedzą w tej branży i znają ją w praktyce. Wbrew pozorom takich osób, które dzielą się swoimi doświadczeniami nie jest mało i zawsze można znaleźć dobre rady starszego doświadczonego kolegi. Dzięki takim dobrym radom udało mi się trafić frezy trzpieniowe KleinSistemi - https://meblopol24.pl/frezy-trzpieniowe-do-drewna.html i parę uwag odnośnie prawidłowego wykorzystywania takowego sprzętu.
 
     
ML-Pol.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 28
Wysłany: 2017-06-22, 07:28   

Jeżeli nie mamy czasu na samodzielny remont lub nie jesteśmy na tyle kreatywni i nie wiemy w jakim stylu chcemy mieć mieszkanie, to moim zdaniem pomoc i porady fachowca są wskazane i z całą pewnością wiele wniosą.
_________________
www.Ml-pol.pl
 
     
Metal-Mix.pl
Nowicjusz

Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-08-17, 12:59   

To zależy, przeważnie staram się korzystać z wszelkich rad i porad, w tym ekspertów.
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2018-09-26, 17:31   Re: Korzystacie z porad ekspertów?

wrzosiec napisał/a:
Chodzi mi o takie porady i instrukcje odnośnie remontów.
Korzystacie z czegoś takiego?


Większość z nas zaczyna szukać ekspertów w sieci czyli od internetowych poradników. Pierwsza sprawa, szukamy gdzie po materiały https://dekoratordomu.pl/materialy-budowlane-jak-i-kiedy-kupowac-gdzie-szukac/, dalej jakie style i aranżacje na czasie, jakie narzędzia kupić...itd.
 
     
Olga9666
Budowlaniec

Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 105
Wysłany: 2018-09-27, 20:54   

W niedługim czasie mam zamiar sobie kupić mieszkanie w stanie deweloperskim (myślałam o tym osiedlu - https://lokum-deweloper.pl/promocje/) i na pewno będę szukała wszelkich porad remontowych. Sama nie za bardzo sie na tym znam, tak samo jak mój mąż, więc wszelkie porady będą dla nas bardzo cenne :D
 
     
AdidarMeble.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-09-30, 18:29   

Moim zdaniem korzystanie z porad ekspertów, to bardzo dobra rzecz. Potrafią oni doradzić najlepsze rozwiązania i pomóc w ewentualnych problemach. Tak samo w przypadku kupna mebli, warto zerknąć do nas gdzie służymy swoją radą :)
_________________
www.AdidarMeble.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12