Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Biurko
Autor Wiadomość
sosna
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 04 Lut 2016
Posty: 69
Wysłany: 2016-12-31, 15:24   Biurko

Witajcie,
chciałam poruszyć temat biurek jakie mają w swoich pokojach dzieci. Nie od dziś wiadomo, że spędzają przy nich bardzo dużo czasu. Jak zatem je wybrać, żeby było wygodne i uczyło dziecko prawidłowej postawy ciała?
Czy Waszym zdaniem takie jak na zdjęciu poniżej było by ok?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-02-25, 10:21   

 
     
amsti12

Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-02-25, 10:21   

Biurko jest w porządku ale zastanów się nad krzesłem .
_________________
leasing aut z niemiec
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2017-03-08, 11:24   

W pokoju dziecięcym może być proste biurko, ważne, żeby było wygodne dla dziecka. Natomiast jakie do domowego biura? Co sądzicie: http://antiquebeauty.eu/kategoria/meble/biurka/ Całkiem pomysłowe :) I fajnie to wygląda.
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2017-03-10, 09:56   

Wcale nie musi być piękne. Grunt, żeby było funkcjonalne.
 
     
alex76 
Młodszy budowlaniec

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lut 2017
Posty: 52
Skąd: meble klose
Wysłany: 2017-03-14, 21:39   

Biurko powinno mieć jedynie odpowiednią wysokość. Najważniejszy jest jednak fotel.


_______________
kliknij tutaj w celu zapoznania się z kursami baristycznymi.
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2017-03-20, 15:51   

Ano właśnie, krzesło ma najważniejszy wpływ na to, jak się czujemy przy pracy.
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 442
Wysłany: 2017-04-21, 12:57   

A jakie biurka polecacie do małego gabinetu? Jakie macie i jakie wydają się Wam wygodne i praktyczne?
Ostatnio zmieniony przez Czebulak 2017-09-06, 14:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Yremx
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 184
Wysłany: 2017-08-04, 09:58   

My z mężem kupiliśmy synowi meble w sklepie http://elies.pl/kategoria...ble-dla-chłopca Dziecięcy pokój musi spełniać wiele funkcji. Wnętrze musi być przystosowane zarówno do nauki, jak i do zabawy i wypoczynku. W każdym pokoju musi znaleźć się praktyczne biurko, meble pozwalające na przechowywanie ubrań, zabawek i przedmiotów szkolnych. Dziecko musi mieć wygodne łóżko, a dobrze też będzie, gdy w pokoju da się zorganizować miejsce do zabawy, albo w przypadku nastolatków, kącik do przyjmowania koleżanek i kolegów. Pierwszym, właściwym posunięciem jest rozmowa z dzieckiem lub nastolatkiem. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że dzieci mają już wykształcony własny gust, mają swoje zainteresowania i pasje. My powinniśmy to wszystko uszanować i starać się wybierać wyposażenie do pokoju razem z dziećmi, próbując połączyć dziecięce marzenia z praktyczną stroną całego przedsięwzięcia. Sklep elies.pl oferuje kolekcje mebli do pokojów dziecięcych i młodzieżowych, które znakomicie spełniają wszystkie wasze wymogi.
 
     
Karolina 
Młodszy budowlaniec
Karolina

Dołączyła: 02 Gru 2016
Posty: 74
Wysłany: 2017-11-19, 12:44   

Nie ważne, czy mają to być biurka do biura, czy do pokoju młodzieżowego, muszą być funkcjonalne, wygodne i ładne. Musi być miejsce zarówno na komputer jak i na pracę przy nim. A te biurka mają bardzo dobrą cenę. I można dobrać do nich ładny, nowoczesny zestaw mebli.
 
     
kriss95

Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-01-22, 11:31   

Wybór biurka to nie lada wyzwanie ponieważ zazwyczaj wybiera się je na dłużej. Warto to poważnie przemyśleć bo nigdy nie wiadomo co będzie za rok lub dwa. Biurko powinno spełniać różne wymagania aby pracowało się przy nim zdrowo i komfortowo. Spędzając długi czas przy niewygodnym stanowisku komputerowym można nabawić się chorób kręgosłupa (wiem bo sam przez to przechodziłem). Pracuje w biurze więc 8 godz spędzam przed komputerem, po 5 miesiącach zacząłem odczuwać bóle kręgosłupa oraz inne problemy zdrowotne. Lekarz zalecił mi abym zmieniał tryb pracy. Szukałem biurka które będzie spełniało wszystkie te wymogi. Z pomocą przyszedł sklep internetowy https://indesk.eu który oferuje nowoczesne biurko z elektryczną regulacją blatu. Od teraz mogę również pracować na stojąco kiedy odczuwam ból. Zauważyłem że bóle kręgosłupa przechodzą, a mój stan zdrowotny i kondycja uległy znacznej poprawie. Nigdy bym się nie spodziewał że rozwiązanie może być takie proste. Polecam wszystkim ;)
 
     
Kacper43

Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-05-15, 08:39   

Bardziej skup się żeby dobrać odpowiednie krzesło dla Twojego dziecka. Biurko musi mieć tylko odpowiednią wysokość i tyle. Dobra postawa dziecka zależy od tego na jakim krześle dziecko siedzi.
 
     
piotrek454

Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-05-22, 10:36   

Mi ostatnio udało się kupić biurko za 300 złoty w OBI. Te biurko jest bardzo zgrabne i co najważniejsze bardzo wytrzymałe.


________________________________
http://firmanaczasie.pl
 
     
hubert79
Budowlaniec

Dołączył: 23 Maj 2018
Posty: 148
Wysłany: 2018-06-05, 12:39   

Ładny wystrój :)
 
     
Tofik25 
Ekspert
Tofik25

Dołączyła: 12 Sty 2017
Posty: 421
Wysłany: 2018-06-12, 07:30   

Biurko w pokoju dziecka jest bardzo wazne, szczególnie jeśli zaczyna przygodę ze szkołą. Ja zamawiałam biurko dla syna w sklepie internetowych http://www.mikomal.pl/ . Co prawda oni mają głownie meble biurowe ale mają też duży wybór ciekawych biurek. Oczywiście do tego wybrałam także ergonomiczne krzesło.
 
     
ferdyncio
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lip 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-07-05, 23:02   

Odradzam biurka szklane bo są bardzo niepraktyczne
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12