Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuje łazienkowych inspiracji.
Autor Wiadomość
ina5 
Prawie ekspert

Dołączyła: 26 Lut 2019
Posty: 370
Wysłany: 2019-07-18, 10:26   Poszukuje łazienkowych inspiracji.

Cześć i witam!

Macie może do podrzucenia osoby, firmy lub złote rączki, które zajmują się aranżacjami łazienkowymi z prawdziwego zdarzenia? :D
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 8
Wysłany: 2019-07-19, 09:21   

 
     
drewno61 
Nowicjusz

Wiek: 41
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 8
Wysłany: 2019-07-19, 09:21   

Na jakim stylu Ci zależy? Masz konkretny typ czy dopiero szukasz jakiś rozwiązań w tym temacie?
 
     
ina5 
Prawie ekspert

Dołączyła: 26 Lut 2019
Posty: 370
Wysłany: 2019-07-22, 14:07   

Przede wszystkim na czymś z wyższej półki - wiesz, jakość premium i tak dalej. Chcę, aby moja łazienka była urządzona ze smakiem, polotem i sznytem nowoczesności ;)
 
     
drewno61 
Nowicjusz

Wiek: 41
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 8
Wysłany: 2019-07-23, 14:55   

Polecam w takim razie skorzystać z oferty firmy Harimex. Na stronie https://www.harimex.pl/ znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Mają rzeczy z wyższej półki, które są odbiciem elegancki i stylu. Wszystko wykonane jest z najlepszych materiałów, a styl można uznać za jak najbardziej światowy. Powinny przypaść Ci do gustu. ;)
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2019-07-24, 14:11   

Podobają Wam się duże kafelki w łazience? Moim zdaniem to rozwiązanie jest świetne!
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
ina5 
Prawie ekspert

Dołączyła: 26 Lut 2019
Posty: 370
Wysłany: 2019-07-24, 14:23   

Rzeczywiście, jest to właściwa jakość jakiej oczekiwałam. Muszę przyznać, że jestem jak najbardziej zadowolona z ich usług i bardzo chętnie skorzystać z proponowanych możliwości :)
 
     
latolato 
Nowicjusz

Dołączyła: 21 Mar 2019
Posty: 43
Wysłany: 2019-07-29, 20:49   

ja również się podpinam co do nich. Harimex może wcale nie jest taki tani, aleeeeeeee jakie efekty ;) ;) akurat cena to tutaj jest jedynie podsumowanie ich pracy i zaangażowania, które włożyli, aby wszystko prezentowało się perfekcyjnie ;) ;) u mnie robota poszła jak burza, szybko i bez jakichkolwiek niesnasek.
 
     
Kirssteen
Budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 107
Wysłany: 2019-08-12, 19:22   

Mi to podobają się takie typowo nowoczesne łazienki, według mnie też na takie powinniście postawić. Jeżeli szukasz inspiracji to zajrzyj sobie na https://lazienkimurlowscy.pl/ znajdziesz tu wiele propozycji na różne łazienki. Będziesz mogła także zobaczyć wizualizacje 3d swojej przyszłej łazienki i skompletować całe niezbędne wyposażenie. Na pewno to pomoże w decyzji :)
 
     
Słoneczko89 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2019-08-29, 12:20   

A wiecie przykładowo jak efektywnie i funkcjonalnie może dzisiaj wyposażyć łazienki publiczne? Chociażby dozowniki-suszarki.pl zawiera wszystkie niezbędne artykuły i urządzenia. Sklep z tym asortymentem jest naprawdę rzetelny i ma dobre ceny.
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 334
Wysłany: 2020-01-16, 20:04   

Myślę, że można samodzielnie zaprojektować swoją łazienkę. W sieci nie brakuje inspiracji, sam nie raz z nich już korzystałem. A i w sieci znajdziecie w najlepszych cenach produkty do łazienki, armaturę jak muszle klozetowe z odpływem na Ceneo.pl na przykład. Ogromny wybór i mnóstwo modeli wskazanych z cenami, z opiniami. Idąc do sklepu opierasz się głównie na cenie i tym co powie sprzedawca. A tu masz opinie osób które dany model mają i obiektywnie oceniają jego jakość i funkcjonalność.
 
     
Lewicka
Nowicjusz

Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 36
Wysłany: 2020-01-17, 18:32   

Zaprojektować można łazienkę samemu,jednak ja zatrudniłabym do realizacje tego projektu zaprzyjaźnioną ekipę,która ma doświadczenie w tym temacie.Ważnym elementem wyposażenia łazienki jest bez wątpienia lustro.Powinno być duże,dobrze oświetlone,może nawet oprawione z efektowną ramę.Spory wybór luster w różnych rozmiarach dostaniesz na https://aluramy.pl/lustra
 
     
Olga9666
Budowlaniec

Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 105
Wysłany: 2020-01-18, 14:42   

Niedawno wykańczaliśmy łazienkę i teraz już wiem, że wyposażenie łazienek najlepiej jest kupować przez internet. Pozwala to przede wszystkim na dużą oszczęność, bo w internecie wszystkie artykuły są znacznie tańsze. Do tego również jest tam dużo większy wybór akcesoriów niż w sklepach stacjonarnych. A co najważniejsze, to nei trzeba marnować popołudnia na jeżdżeniu po sklepach, bo wszystko można znaleźć siedząc na własnej kanapie.
 
     
Paulas 
Nowicjusz

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2020
Posty: 4
Wysłany: 2020-08-28, 10:57   

Jeśli chcesz mieć wnętrze wyższej klasy to na pewno architekt wnętrz pomoże Ci uzyskać lepszy efekt. Jeśli szukasz samej inspiracji to zobacz może np. piękna łazienka marmur Ci się spodoba. Jeśli na tej stronie jest za mało inspiracji to zawsze możesz w wyszukiwarce Google wybrać zakładkę Grafika i tam wpisać łazienka marmur wtedy dostaniesz jeszcze więcej wyników. Tak samo możesz zrobić dla każdej innej frazy.
 
     
Akrar
Nowicjusz

Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 15
Wysłany: 2020-12-04, 12:54   

Planując urządzanie domu warto odwiedzić strony poświęcone tej tematyce. Są one bardzo pomocne, wskazują przydatne produkty oraz uświadamiają, czym kierować się przy aranżacji danego wnętrza. Ja urządzając niewielką łazienkę, znalazłam stronę https://ladnydom.pl/budowa/56,167217,18900507,11-pomyslow-na-mala-lazienke-inspiracje.html . Znalazłam tu wiele przydatnych informacji, dzięki którym moja łazienka jest nie tylko ładna, lecz przede wszystkim funkcjonalna.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 606
Wysłany: 2021-01-20, 13:21   

A przy poszukiwaniu dobrej jakości wyposażenia łazienkowego to polecam odwiedzić sklep online https://www.sklepbaterie.pl/ w którym zdecydowanie jest w czym wybierać, jednocześnie licząc na pełne wsparcie obsługi i przystępne ceny przez meble, umywalki, kabiny prysznicowe i wiele innych. Pozdrawiam i dajcie znać oraz pokażcie realizacje jak już będzie po wszystkim
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14