Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Białe listwy przypodłogowe
Autor Wiadomość
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2017-02-10, 19:25   Białe listwy przypodłogowe

Chciałabym jako wykończenie swej drewnianej podłogi w naturalnym kolorze położyć białe listwy przypodłogowe. Myślicie, że to jest dobry pomysł? Czy lepiej wybrać jednak te w kolorze podłogi?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2017-02-16, 10:18   

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2017-02-16, 10:18   

To teraz bardzo popularne rozwiązanie w aranżacjach :)
 
     
karolina_61866
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 44
Wysłany: 2017-02-20, 16:08   

Białe listwy pasują do wszystkiego. Zakupiliśmy w drew lux listy przypodłogowe polistyrenowe aluminiowe. Są znacznie ładniejsze niż na zdjęciach, a poza tym praktyczne i świetnie wyglądają nie tylko przy panelach, ale również przy płytkach.
 
     
jestemgeniuszem
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 280
Wysłany: 2017-02-21, 12:58   

Ogólnie wszelkie odmiany sztukaterii mogą niezwykle odmienić wnętrze. Niedawno powstał nowy dział ze sztukaterią w sklepie innteapety http://innetapety.pl/sztukateria . Znajdziecie tam rozmaitego rodzaju listwy i wszelkie niezbędne dodatki tego typu.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2017-02-22, 13:31   

Białe listwy? Właściwie to zawsze wydawało mi się, że takie listwy dobiera się do koloru podłogi. Zaciekawiłaś mnie tym rozwiązaniem. Masz może jakieś zdjęcie jak to by miało wyglądać?
 
     
Adreas76 
Budowlaniec

Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 177
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-27, 15:16   

Moja znajoma ma coś takiego. Na pozór wygląda w porządku, ale jest bardzo niepraktyczne. Listwy często są ocierany i brudzą się przy podłodze. Jak efekt na początku był dobry to po pół roku poszły wszystkie do wymiany i teraz są w kolorze podłogi, innego rozwiązania nie polecam
 
     
Jolka78 

Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-02-27, 22:21   

U mojego brata białe,drewniane listwy sprawdzają się bardzo dobrze.Nadały wnętrzu dość nowoczesny charakter:) i wpasowały się fajnie w wystrój pokoju.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2017-03-15, 20:38   

MartynaZa napisał/a:
Białe listwy? Właściwie to zawsze wydawało mi się, że takie listwy dobiera się do koloru podłogi. Zaciekawiłaś mnie tym rozwiązaniem. Masz może jakieś zdjęcie jak to by miało wyglądać?


Chodziło mi o takie podobne połączenie



Takie połączenia w ostatnim czasie są bardzo modne. We wszystkich magazynach o aranżacji wnętrz można takie spotkać na przedstawionych wnętrza. Przypadło mi takie połączenie do gustu i chciałabym je zastosować również u siebie lecz trochę się jednak waham czy nie będzie to jednak zbyt krzykliwe?
 
     
karolina_61866
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 44
Wysłany: 2017-04-07, 16:33   

Dokładnie takie posiadam :) Super wyglądają i są porządne. Jak sobie przypomnę moje stare brązowe to zastanawiam się kto to wymyślił.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2017-04-24, 22:37   

Szkrab napisał/a:
MartynaZa napisał/a:
Białe listwy? Właściwie to zawsze wydawało mi się, że takie listwy dobiera się do koloru podłogi. Zaciekawiłaś mnie tym rozwiązaniem. Masz może jakieś zdjęcie jak to by miało wyglądać?


Chodziło mi o takie podobne połączenie

Obrazek

Takie połączenia w ostatnim czasie są bardzo modne. We wszystkich magazynach o aranżacji wnętrz można takie spotkać na przedstawionych wnętrza. Przypadło mi takie połączenie do gustu i chciałabym je zastosować również u siebie lecz trochę się jednak waham czy nie będzie to jednak zbyt krzykliwe?


No powiem, że takie zestawienie kolorów i wygląd listwy bardzo do mnie przemawia. To jednak coś innego niż miałam wyobrażenie. Zupełnie inny styl wnętrza się robi. Muszę to przemyśleć, może moje listwy należy wymienić ;)
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2017-04-26, 20:59   

Uważam, ze takie połączenie nadaje lekkości podłodze i jej tak nie przytłacza. Zaznacza się wyraźna granica pomiędzy podłogą, a ścianą. Ja u siebie mam dodatkowo białe drzwi i opaski drzwiowe więc listwa będzie stanowiła piękną całość z nimi. Chyba się zdecydowałam :)
 
     
Adreas76 
Budowlaniec

Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 177
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-09, 15:58   

Ja słyszałem, że białe listwy przypodłogowe szybko łapią kurz i nie wygląda to ładnie.
_________________
Najwyższa jakość usług, szybka realizacja, tylko u nas: http://instalacje-amsprojekt.pl
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2017-05-22, 20:33   

Zdecydowałam się i dokonałam zakupów w Drew-Lux. Szybki zakup bez wychodzenia z domu, dostawa pod drzwi. Listwy już zamontowane, pomieszczenie wygląda fantastycznie. Co do ich czyszczenia to dbam o nie tak jak wcześniej o podłogę.
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 564
Wysłany: 2019-11-26, 19:27   

Ja wszystko zamawiam ze strony https://www.clusiv.pl/. Wybór jest szeroki, a kolejnym plusem jest też to, że można skorzystać z polskich marek - wszystko wysokiej jakości.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12