Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
co kupujecie przez internet?
Autor Wiadomość
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 774
Wysłany: 2018-04-23, 18:13   

Chciałabym Wam przypomnieć, że za niespełna miesiąc Dzień Mamy. Juz teraz zacznijcie się rozglądać za prezentem. Mam propozycję, byscie zerkneli na stronę http://www.taniaksiazka.pl/t/prezenty-dla-mamy Jest tam przygotowana oferta dla mam, to chyba wiele ułatwi.
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2018-04-24, 08:56   

 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2018-04-24, 08:56   

Ja już na szczęście mam prezent. Zamówiłam swojej mamie książkę.
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 637
Wysłany: 2018-04-30, 14:42   

Ja w internecie często zamawiam zapachy. Mają często większy wybór niż stacjonarnie i ceny potrafią być znacznie niższe. W kontigo mają szczególnie fajne marki, moje ulubione.
 
     
Budowlaniec12
Budowlaniec

Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 158
Wysłany: 2018-05-15, 12:54   

Ja przez internet kupuje niemalże wszystko, nawet prezenty dla żony czy znajomych. Akurat moja ukochana ma niedługo urodziny i planuję kupić jej jakieś buty. Chyba coś wspominała kiedyś o mokasynach, których w końcu nie nabyła. Co powiecie na temat tej oferty > https://multu.pl/ ? Mają spory wybór butów i ciekawe ceny. Czytałem, że od 80zł mogę liczyć na darmową dostawę. Może warto się pokusić i zamówić tutaj prezent dla żony albo w waszym przypadku coś dla siebie ?
 
     
Kalosz 
Nowicjusz

Dołączyła: 20 Lis 2016
Posty: 35
Skąd: Mars
Wysłany: 2018-05-15, 20:14   

Dobrym pomysłem na prezent dla tak bliskiej wszystkim osoby,może być zestaw kosmetyków na bazie naturalnego magnezu z http://zechsal.pl/
Oferowane kosmetyki są w pełni naturalne,nie testowane na zwierzętach i pozbawione sztucznych konserwantów.W swojej ofercie posiadają olejki magnezowe,działające miejscowo na skórę,żele magnezowe wykorzystywane do masażu terapeutycznego jak i szampony peelingi i wiele innych przydatnych na co dzień kosmetyków,pozwalających każdemu w naturalny sposób uzupełnić niedobory magnezu.
 
     
natt
Nowicjusz

Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 20
Wysłany: 2018-05-17, 18:16   

W ostatnim czasie tylko i wyłącznie przez internet, bo nie mamy czasu zupełnie na stacjonarne zakupy, nawet spożywcze.
_________________
Animails.pl - Skuteczny email marketing
 
     
ozzyon
Budowlaniec

Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 154
Wysłany: 2018-05-25, 15:13   

Nie wiem czy znane jest Ci rozwiązanie w postaci stronki, gdzie możesz sobie zobaczyć wszystkie gazetki z marketów. Zobacz sobie jak gazetkonosz może ułatwić planowanie zakupów i porównywanie ofert produktów. Zresztą pewnie to znasz, bo już ktoś pisał o nich na forum.
 
     
Lila 
Budowlaniec

Dołączyła: 02 Lip 2015
Posty: 130
Wysłany: 2018-05-27, 10:20   

Niedługo dzień dziecka. W aparcie są fajne, kolorowe zegarki.
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 637
Wysłany: 2018-05-30, 13:28   

Ja przez internet często kupuję ubrania, buty i czasem elektronikę. Wczoraj zamówiłam sobie buty Prada z ostatniej kolekcji bo już od dawna chciałam je mieć ale nie mogłam znaleźć w dobrej cenie.
 
     
arekCo 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 228
Wysłany: 2018-06-01, 20:37   

Uuuuu chyba wszystko, serio, łącznie z jedzeniem, kosmetykami czy ksiązkami - w necie wszystko taniej da się znaleźć.
 
     
obibok 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 358
Wysłany: 2018-06-05, 08:52   

Ja też kupuję online naprawdę różne rzeczy, to co jest mi akurat potrzebne i co można dostać w sieci taniej. Coraz częściej zdarza mi się też robić zakupy na Arena.pl, to taki portal, za którego pośrednictwem różne firmy sprzedają nowe produkty, często ze sporymi rabatami.
 
     
Jikredlak
Nowicjusz

Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 36
Wysłany: 2018-06-05, 09:45   

Zawsze przez internet dopinam kwestie zamówień. Przez cały rok produkty potrzebne do pracy mojej firmy mogę zamawiać online dlatego trochę z przyzwyczajenia do tego sposobu, podczas okresu świątecznego zacząłem szukać sposobu na prezenty świąteczne dla klientów i znalazłem w ten sposób islodycze. Mają dużą ofertę i szybko realizują zlecenia
 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2018-06-05, 14:22   

Ja żonie chce kupić na urodziny nowe sandały na obcasie na tej stronie http://czasnabuty.pl/pol_...bcasie-121.html Jak myslicie czy będą się jej podobały takie buty? Ja mam taką nadzieję, Moja siostra się tutaj zaopatruje i jest bardzo zadowolona.
 
     
fart5
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 601
Wysłany: 2018-06-29, 11:09   

Ja obecnie kupuję częściej przez internet niż w sklepach stacjonarnych. Ostatnio szukałem po różnych stronach butów, wiadomo w sieci buty są znacznie tańsze, co znalazłem? Znalazłem fajne buty męskie https://butymodne.pl/polbuty-meskie-c5547.html nadające się na każdą okazję. Jeszcze muszę takie sportowe kupić i będę miał już full szafę uzupełnioną.
 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2018-07-01, 22:14   

Wiem jedno napewno nie powinniście dawać nikomu zwierząt w prezencie, ja popełniłem ten błąd i to ja zajmuje sie chomikiem nie córka, chociaż bardzo sie z nim zżyłem to chociaż tyle :) teraz zamiast córce to prezent chce zrobić chomikowi :D kupie mu taki ładny domek na tej stronie https://www.maxandmrau.pl...-ssaki-212.html widziałem wiele ciekawych okazji :) na pewno będzie mu sie podobało :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12