Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Okna Boch
Autor Wiadomość
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2017-04-25, 21:56   Okna Boch

Myślimy, ze w tym roku przed jesienią etap naszej budowy osiągnie wstawianie okien. Chcielibyśmy dokonać przemyślanego i dobrego wyboru okien dlatego zaczęliśmy rozeznawać się w ofertach. Nasi sąsiedzi niedawno dokonywali montażu okien Boch. Bardzo chwalili sobie ich jakość i precyzję fachowców podczas montażu. Czy wy znacie oferowane przez nich okna? Co o nich myślicie?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 9
Wysłany: 2017-04-25, 22:38   

 
     
Karina33
Nowicjusz

Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 9
Wysłany: 2017-04-25, 22:38   

Też słyszałam o tej firmie.Moja koleżanka polecała mi.Mają bardzo duży wybór okien.Jej zależało na tym,aby okna miały nowoczesny wygląd,aby dobrze współgrały z elewacją,a przy tym były szczelne,z dobrą izolacją,wodoszczelne i łatwe w utrzymaniu czystości.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2017-04-26, 20:31   

Nie wiem czy nie wybrałabym modelu Encore z ich oferty. Wyglądają całkiem fajnie. Mają takie proste kształty, a ostatnio dużo widzę okien, które są zbyt zaoblone. Tutaj to wygląda bardziej klasycznie, elegancko. Zastanów się, czy nie wybrać pakietu z 3 szybami. To dużo lepsze rozwiązanie, cieplejsze. No trochę droższe niż standardowy pakiet, ale zaoszczędzisz na rachunkach. A okna przecież kupujesz na lata.
 
     
Natalia
Nowicjusz

Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 43
Wysłany: 2017-05-15, 22:31   

MartynaZa napisał/a:
Nie wiem czy nie wybrałabym modelu Encore z ich oferty. Wyglądają całkiem fajnie. Mają takie proste kształty, a ostatnio dużo widzę okien, które są zbyt zaoblone. Tutaj to wygląda bardziej klasycznie, elegancko. Zastanów się, czy nie wybrać pakietu z 3 szybami. To dużo lepsze rozwiązanie, cieplejsze. No trochę droższe niż standardowy pakiet, ale zaoszczędzisz na rachunkach. A okna przecież kupujesz na lata.


Właśnie te okna zakupiłam w okna Boch. Okna te są energooszczędne i dzięki obniżeniu wysokości profilu mają większą powierzchnię przeszklenia. Idealnie się sprawdzają w użytkowaniu codziennym. Gdybym miała jeszcze raz wybierać znów bym dokonała tego wyboru.
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2017-05-17, 21:19   

Dzięki za podpowiedzi. Muszę wybrać się do nich do salonu i zapoznać się dokładnie z ich oferta. Okna energooszczędne jak najbardziej byłyby dobrym rozwiązaniem ale muszę zobaczyć na żywo jak wizualnie prezentuje się ich cała konstrukcja.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2017-06-01, 21:14   

Szkrab napisał/a:
Dzięki za podpowiedzi. Muszę wybrać się do nich do salonu i zapoznać się dokładnie z ich oferta. Okna energooszczędne jak najbardziej byłyby dobrym rozwiązaniem ale muszę zobaczyć na żywo jak wizualnie prezentuje się ich cała konstrukcja.

No wizyta jest ważna, bo co innego zobaczyć zdjęcie na stronie/w katalogu, a co innego zobaczyć takie okno na żywo. Tylko pamiętaj, że wygląd to jedna strona a parametry (i tym samym komfort przebywania w danym pomieszczeniu) to druga. Czasami warto poświęcić pewne niuansy w wyglądzie, by jednak mieszkać w lepszych warunkach :)
 
     
NaturalLogHomes 
Nowicjusz

Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 17
Wysłany: 2017-06-02, 07:35   

Może podaj jaki budżet jesteś wstanie przeznaczyć na zakup okien i dopiero wtedy doradzimy konkretny profil, dobrze byłoby postawić na te solidne i wytrzymałe- czyli drewniane. Sam producent to osobna sprawa, bo tutaj masz bardzo szeroki wybór.
_________________
www.NaturalLogHomes.eu
 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2017-06-11, 20:03   

Nie mam jeszcze ustalonego budżetu na okna. Chcę się najpierw rozeznać w ofertach i poznać koszty. Wówczas ocenie, na które mnie stać. Drewnianych nie chcę. Moim rodzice mają i nie do końca są zadowoleni.
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2017-06-19, 21:47   

Więc tak jak pisałam - bez wizyty się nie obędzie. Jak już masz upatrzonego producenta okien to wybierz się do niego, niech zrobi kilka kalkulacji i zobacz jak to wygląda na papierze. Ilość i wielkość okien jest przecież wiadoma :)
Drewniane na pewno będą droższe od PCV, czy lepsze parametrami? Raczej nie.
 
     
My-house.com.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 28
Wysłany: 2017-06-28, 11:17   

To chyba zdecydowanie najlepsza i rozsądna opcja, udaj się bezpośrednio do producenta i zapytaj o szczegóły, a swoją drogą to pierwsze słyszę aby ktoś nie był zadowolony z drewnianych okien, może to tylko kwestia ich nieodpowiedniego montażu.
_________________
www.my-house.com.pl
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2018-05-18, 07:00   

Nie ma po co podawać producenta i modelu, ponieważ wiem że możesz mieć zarówno innybudżet jak i wymagania co do estetyki, bezpieczeństwa itd. jeżeli o mnie chodzi to skorzystałem z pomocy firmy Anex Okna w Warszawie, ponieważ zajmują się sprzedażą i montażem zarówno stolarki okiennej i drzwiowej. Jest u nich w czym wybierać do tego fajnie, że mogliśmy liczyć na dokładne omówienie specyfikacji każdego modelu i dopasowania do naszych możliwości finansowych (dostaliśmy nawet mały rabat). Wszystko przebiegło mega profesjonalnie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13