Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
fizjoterapia we Wrocławiu
Autor Wiadomość
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-08-01, 00:54   fizjoterapia we Wrocławiu

Czy znacie we Wrocławiu fajne miejsce, gdzie wykonują profesjonalne masaże i fizjoterapię? Ostatnio mam trochę problemy z kręgosłupem i chętnie poszłabym do specjalisty z tej dziedziny. Słyszeliście może o Centrum Terapii Zintegrowanej http://ctzwroclaw.pl/kontakt/?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2016-08-04, 12:27   

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2016-08-04, 12:27   

Ja słyszałam. Mają dobre opinie.
 
     
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 847
Wysłany: 2021-05-31, 19:41   

A powiedzcie mi, czy znacie jakieś miejsce gdzie mógłbym coś znaleźć w temacie fizjoterapia praca? Chciałbym się dowiedzieć, czy po tych studiach w ogóle jest szansa na jakąś dobrze płatną pracę. A może wy macie jakieś informacje na ten temat i moglibyście się tym ze mną podzielić :)
 
     
Kowal31
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 818
Wysłany: 2022-09-22, 15:17   

Czy sa tutaj osoby zainteresowane tematem akupunktury, osteopatii lub fizjoterapii? Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę platformy Enedu, na której znajdziecie najróżniejsze kursy i szkolenia, w tym np. mikrosystem akupunktury .
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 997
Wysłany: 2022-10-31, 20:28   

Bardzo często w różnych dolegliwościach bardzo fajnym pomysłem jest skorzystanie z masażu i myślę, że takie rzeczy zdecydowanie dobrze jest wiedzieć. Uważam, iż to co napisano w https://magazynkobiet.pl/roller-i-plytki-do-masazu-jak-dzialaja/ na pewno przybliży każdemu zasadę działania rollera jak i płytek do masażu.
 
     
arabica
Ekspert

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 462
Wysłany: 2022-11-30, 12:15   

Moją mamę dopadła właśnie rwa kulszowa i zastanawiam się nad tym  gdzie ją zapisać na leczenie? Dokładnie to interesowałaby mnie laseroterapia kraków , ponieważ słyszałam, że jest to  bardzo skuteczna metoda, która niweluje ból i rozluźnia mięśnie, stawy.
Czy możecie zatem mi doradzić do kogo się zapisać?
 
     
Karolik
Starszy budowlaniec

Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 299
Wysłany: 2022-12-28, 18:53   

Najważniejsze to zorientować się, co faktycznie moglibyście zdziałać w ramach znalezienia dla siebie odpowiedniej pracy. Wiem, że dzisiaj jest o tyle prościej, że można skorzystać z ogłoszeń zamieszczonych w internecie. Na portalu https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/bydgoszcz/ widziałem różne oferty pracy od zaraz w Bydgoszczy. Co myślicie na temat takich zajęć?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13