Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wnętrze w salonie
Autor Wiadomość
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2017-05-31, 14:13   wnętrze w salonie

Witajcie! Jestem w trakcie urządzania salonu. Szukam fajnych elementów dekoracyjnych , oraz takich które będą stanowiły fajne wyposażenie. Wnętrze salonu mam w stylu skandynawskim i chciałabym dobrać dekoracje które będa nawiązywały do tego . Gdzie najlepiej kupić takie rzeczy ? Koleżanka poleca mi sklep w którym mają bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków zerknijcie www.mandihouse.pl Korzystaliście z ich usług i zamawialiście coś ?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 4
Wysłany: 2017-10-21, 17:15   Wnętrze.

 
     
ruabud
Nowicjusz

Wiek: 49
Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 4
Wysłany: 2017-10-21, 17:15   Wnętrze.

Ja jestem za tym, żeby każde pomieszczenie spełniało jakąś funkcję, ale przy okazji było zadbane i ładne. Lubię oglądać wnętrza urządzone ze smakiem i uważam, że ciekawe zadanie mogą spełniać niebanalne dodatki, takie jak lampa lub ozdobny wazon. :) Jakiś czas temu wpadłam na stronę https://idealdesign.pl/, gdzie są całkiem ciekawe meble i dodatki do domu. Każdy ma swoje preferencje i z pewnością wyrażamy to we własnych domach. Myślę jednak, że spokojne zharmonizowane wnętrze pozwala cieszyć się wypoczynkiem i zachęca do zrównoważonego rozwoju. Dom powinien być przecież ostoją dla każdego z nas, a ładnie urządzony będzie się doskonale sprawdzał. :)
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 442
Wysłany: 2017-10-25, 17:44   

W każdym pomieszczeniu najważniejsze są dodatki. Zerknijcie sobie - https://desideradesign.pl/kategoria/salon . Wiadomo każdy ma inny gust, więc dodatki można dopasować pod siebie. Jakiekolwiek nie bedą, to na pewno nadadzą wnętrzu charakter. Sama mam w każdym z pomieszczeń wiele dodatkow i uważam, że to one w sumie są najważniejsze, bo jest dzięki nim po prostu przytulniej. Przynajmniej ja tak uważam, bo wiem, że niektórzy to tylko minimalizm uznają.
 
     
blazej19 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 33
Wysłany: 2017-10-31, 15:54   

Nie bardzo mam pomysł na swój salon dlatego skorzystałam z bardzo fajnej firmy zajmującej się architekturą wnętrz http://konceptownia.com.pl/architekt/ . ciekawe realizacje i nowoczesny styl . Polecam
 
     
KamilaMeble 
Nowicjusz

Dołączyła: 02 Lis 2017
Posty: 24
Wysłany: 2017-11-02, 11:27   

Grunt to mieć pomysł na swój salon oraz materiały na jego realizację, to moim zdaniem najważniejsza kwestia, samo wykonania czy połączenie kolorów też nie stanowi tutaj jakiegoś większego problemu.
_________________
www.KamilaMeble.pl
 
     
playskin
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 99
Wysłany: 2017-11-20, 13:59   

zgadzam się, im lepiej przemyślimy przestrzeń tym będzie bardziej funkcjonalna
Our site
 
     
Kamyczek.net.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 15
Wysłany: 2017-11-23, 10:24   

Jeżeli chodzi o wnętrze w salonie, to powinniśmy zadbać także o ciekawą aranżację i zarazem dekorację ścian i tutaj w szczególności polecam kamień ozdobny, dekoracyjny. Co sądzicie o takim pomyśle? W praktyce bezie się bardzo efektownie prezentować :)
_________________
www.Kamyczek.net.pl
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2018-01-04, 10:59   

Dla mnie podstawa w salonie to meble. Sofy tego typu https://www.promyk-meble.pl/?pl_sofy-i-kanapy,26 , stoliki kawowe, komody... To od tego co już masz zależy wybór dekoracji. Wszystko powinno do siebie pasować. Pokaż co masz w salonie, a łatwiej będzie dopasować do tego dekoracje.
 
     
Luxury-Lighting 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 11
Wysłany: 2018-05-10, 11:28   

To prawda, meble stanowią podstawę, jednak w parze z nimi musi iść również dobre oświetlenie, a akurat tak się składa że na naszej stronie każdy znajdzie coś dla siebie, mamy nowe kolekcje i służymy pomocą:)
_________________
www.Luxury-Lighting.pl
 
     
pustak57
Nowicjusz

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 6
Wysłany: 2018-05-17, 13:26   

W salonie najlepiej sprawdza się komplet wypoczynkowy i półeczki na różne rzeczy. Rośliny również są fajnym dodatkiem.
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-05-17, 14:37   

Warto również zadbać o piękne dopełnienie aranżacji salonu, a takimi dodatkami jest oczywiście oświetlenie, którym można osiągnąć naprawdę ciekawy efekt. Jeżeli chcesz znaleźć duży wybór wysokiej jakości lamp w przystępnych cenach to polecam odwiedzić stronę https://www.kanluxforhome.pl/ gdzie jest specjalna kategoria dotycząca wyłącznie rozwiązań do stosowania w salonie.
 
     
Water-Star
Nowicjusz

Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 20
Wysłany: 2018-05-21, 09:10   

Jeżeli chodzi o fajne i sprawdzone dekoracje do salonu, to warto nawet popytać się znajomych czy zobaczyć jak to u nich wygląda. Dobrym pomysłem jest także regularne sprawdzanie gazet promocyjnych z różnych sklepów.
 
     
Patrikson
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 554
Wysłany: 2018-05-21, 12:58   

Jest sporo sposobów na urządzenie wnętrza w jakiś ładny sposób. Jeśli o mnie chodzi to ostatnio zdecydowałem się na bardzo ładne i wygodne pufy od https://www.miuki.pl/, dzięki którym salon prezentuje się o wiele lepiej. Oglądanie filmów na takiej pufie to czysta przyjemność i nawet da się zdrzemnąć :D
 
     
Budowlaniec12
Budowlaniec

Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 158
Wysłany: 2018-05-23, 20:07   

Jednym z wazniejszych dodatków sa na przykład rolety. Stanowi idealne rozwiązanie dekoracyjne, ale jednocześnie są elementem bardzo praktycznym, które przyda się niemalże na każde okno. Zapewni prywatności i ograniczy dostęp promieni słonecznych do pokoju, jeśli nie będziemy go chcieli. W decodesign > https://decodesign.com.pl/rolety-dzien-noc-17 znajdują się oferty promocyjne rolet Dzień i Noc, które mają bardzo nowoczesne wzory, dzięki którym pomieszczenie stanie się bardziej współczesne.
 
     
MechDecor.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Kwi 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-05-24, 09:08   

Akurat jeżeli chodzi o dekorację ścian w salonie, to polecam przyjrzeć się tematowi mchu dekoracyjnego na ścianie, co sądzicie o takim pomyśle? Szereg szczegółów oraz przykładowe zdjęcia, korzyści z tego płynące znajdziecie na naszej stronie, warto zerknąć :)
_________________
www.Mechdecor.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12