Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybór porządnego programu CAD - Wasze opinie
Autor Wiadomość
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2019-10-22, 21:36   Wybór porządnego programu CAD - Wasze opinie

Cześć,
Chciałbym zapytać Was jaki na ten moment CAD według Was jest najlepszy? Macie może dla mnie jakieś wskazówki który warto przetestować jeśli chodzi o zakres cen, jakość i do tego duży wybór dodatkowych nakładek do wygodniejszej pracy?
Pozdrawiam!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2019-10-25, 13:09   

 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2019-10-25, 13:09   

W mojej opinii na ten moment świetnie sprawdza się ZwCad 2019 także warto zajrzeć na https://www.zwcad.pl/zwca...-oficjalna.html i przekonać się więcej na temat jego funkcjonalności, wniesionych nowych rozwiązań oraz możesz pobrać wersję próbna na 30 dni, żeby go na spokojnie przetestować :)
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2019-11-06, 13:25   

MarcinDor napisał/a:
W mojej opinii na ten moment świetnie sprawdza się ZwCad 2019 także warto zajrzeć na https://www.zwcad.pl/zwca...-oficjalna.html i przekonać się więcej na temat jego funkcjonalności, wniesionych nowych rozwiązań oraz możesz pobrać wersję próbna na 30 dni, żeby go na spokojnie przetestować :)


Akurat tutaj moge poprzeć wypowiedź poprzednika, ponieważ sami na początku tego roku zastanawialiśmy się nad tym jaką licencję wybrać. Zależało nam na wysokiej jakości, dobrej cenie i też wsparciu na początku oraz oczywiście funkcjonalności. Tutaj ZwCAD 2019 bardzo pozytywnie nas zaskoczył i przy nim zostaliśmy. Teraz czekamy na najnowszą propozycję
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-11-12, 08:40   

Interesujący temat, z chęcią w takim razie sam sprawdzę co mają ciekawego w ofercie oraz jak to dokładnie kształtuje się pod względem ceny oraz opinii innych użytkowników w zakresie samego programu, jak i nakładek.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-11-12, 08:48   

Jak najbardziej mogę zgodzić się z poprzednikami, ponieważ w naszej firmie też już od ponad 6 miesięcy pracujemy własnie na tym CAD-zie i uważam, że to jedna z lepszych propozycji jeżeli zależy Wam właśnie na stabilności, wysokiej wydajności oraz co ważne skutecznej pracy z dodatkowymi nakładkami jak ZwTraafic, ZwGeo, czy Zw Metric. Życzę więc udanych testów!
 
     
asia87
Budowlaniec

Dołączył: 13 Maj 2018
Posty: 145
Wysłany: 2020-02-17, 19:35   

Bez wątpienia program do projektowania https://gstarcad.pl/ jest faworytem wśród oprogramowania CAD.
 
     
gregcal89
Nowicjusz

Dołączył: 09 Maj 2022
Posty: 15
Wysłany: 2022-05-09, 10:23   

Ja również polecam ZWCADa, warto dać mu szanse - jest wersja demo na 30 dni.

__________
Program CAD
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13