Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dębowe meble do salonu w Warszawie?
Autor Wiadomość
Jurek

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-06-27, 20:05   Dębowe meble do salonu w Warszawie?

Szukam dębowych kolekcji meblowych z dębu olejowanego. Kredens, stolik pod tv, komoda, stół, ława oraz witryna. Jakich producentów możecie polecić?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 39
Wysłany: 2017-06-29, 00:52   

 
     
marcelo
Nowicjusz

Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 39
Wysłany: 2017-06-29, 00:52   

Radius Centrum Meble Warszawa (dawniej Mega Meble) przy al. jerozolimskich 220. Szukaj tam sklepu HUGON w którym znajdziesz wysokiej jakości meble dębowe z drewna litego. Jest tam duży wybór mebli, które zresztą możesz wstępnie zobaczyć na stronie http://www.e-meble24.com.pl
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 394
Wysłany: 2017-06-30, 12:14   

Nie wiem czy akurat dębowe tam znajdziesz, ale popatrz na meble w Promyk Meble . Mi bardzo podoba się ich asortyment. Mają wszystko o czym piszesz. Myślę, że warto rzucić okiem, a być może znajdziesz coś dla siebie.
 
     
Jurek

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-06-30, 17:46   

Zależy mi na komplecie mebli z dębu olejowanego tak jak napisałem. Czy wszystkie meble dębowe są masywne czy można znaleźć też takie, które nie będą sprawiały wrażenia że zajmują cały pokój?
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 426
Wysłany: 2017-07-07, 12:15   

Ja bardzo lubię drewniane meble. Takie z litego drewna, masywne i dużych rozmiarów. Jeśli chodzi o stoły to warto wybrać ofertę firmy Paul Bunyan. To legendarne meble, które przechodzą z pokolenia na pokolenie. Rewelacyjna jakość, można zdecydować się na dowolny kształt i rozmiar. Czas realizacji indywidualnego zamówienia wynosi od 8 do 10 tygodni.
 
     
marcelo
Nowicjusz

Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 39
Wysłany: 2017-07-16, 10:12   

Jurek napisał/a:
Zależy mi na komplecie mebli z dębu olejowanego tak jak napisałem. Czy wszystkie meble dębowe są masywne czy można znaleźć też takie, które nie będą sprawiały wrażenia że zajmują cały pokój?


Szukaj czegoś na "nóżkach". Meble dębowe nie muszą być masywne, wręcz przeciwnie.

Przykładowo Kolekcja Hannah - dąb olejowany z Hugon

 
     
jowita51 
Prawie ekspert

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 303
Wysłany: 2019-09-23, 11:58   

A dlaczego szukasz stacjonarnie? W sklepach online jest większy wybór. Rzuć okiem tu https://meble-do-niemiec.pl/pl/c/LAWY-DO-SALONU/45 na ławy do salonu. Piękne i stylowe. Bez problemów coś znajdziesz.
 
     
Olga9666
Budowlaniec

Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 105
Wysłany: 2019-10-12, 09:49   

Meble drewniane zawsze się pięknie prezentują w mieszkaniu, są solidne, wytrzymałe i posiadają niewątpliwy urok. Sama chętnie wybierać takie meble, więc nic dziwnego, że tak bardzo spodobał mi się ten masywny stół - https://www.batdom.pl/kp,...t4a-bialy.ehtml. Już sama kolorystyka biało - brązowa świetnie pasowałaby do reszty aranżacji mieszkania, ale dodatkowo stół posiada funkcję rozkładania i zwiększania jego długości, więc idealnie sprawdzi sięw razie większej liczby gości.
 
     
Alek
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 75
Wysłany: 2019-10-23, 13:06   

Może zajrzyj tutaj https://www.edinos.pl/przeclaw Meble do każdego pomaszczenia. Wysoka jakość.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12