Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Forum Budowlane

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie okna wybrać?
Autor Wiadomość
EdwinMAk
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2017-07-06, 20:50   Jakie okna wybrać?

Witam forumowiczów szukam już od kilku dni okien do mojego nowego domu i nadal nie mogę się zdecydować. Co byście mogli mi polecić bądź doradzić w wyborze? Liczę bardzo na Waszą pomoc :)

REKLAMA 

Wysłany: 2017-07-07, 09:37   

Rolos35 
Starszy budowlaniec

Wysłany: 2017-07-07, 09:37   

No to widze już bliżej końca budowy teraz tylko trzeba to wykończyć, oby poszło jak najszybciej ;) Jeżeli chodzi o dobre okna to tutaj cięzko polecić od tak, ponieważ nie wiem jakie masz upodobania. Myśle, że może Ci w tym pomóc Firma Domega, prowadzą oni sprzedaż okien ood najlepszych producentów iw tym rownież polskich. Do tego wykwalifikowana kadra, która potrafi doradzić i pomóc w razie nie pewności. Sam korzystam zarówno w przypadku okien jak i drzwi. Szczerze mogę ich polecić.

KamilManek 
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2017-07-11, 08:09   

Ostatnio byłem na budowie u znajomego kupił jakieś okna po pierwszej burzy okna już przeciekały. Własnie dlatego nie warto kupować najtańszych rozwiązań, tylko zainwestować w nie raz a porządnie. Po tym co u niego zobaczyłem udałem się do firmy Domega po poradę i pomoc w wyborze, aby mi się to nie przytrafiło. Podeszli do tego bardzo profesjonalnie i przyjaźnie. Wszystko zostało mi wytłumaczone i przedstawione według oferty. Po jednym dniu już się zdecydowałem. Od tego momentu mija już 6 miesięcy, a problemów nie ma żadnych.

Auroks.pl 
Nowicjusz

Wysłany: 2017-07-11, 08:54   

Oczywiście chętnie pomożemy i doradzimy, tylko jeżeli możesz to podaj kilka istotnych szczegółów, przede wszystkim chodzi o budżet jaki jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel. Od tego uzależnimy wybór profilu okna, czy bezie to drewno czy pcv.

Paweł21 
Budowlaniec

Wysłany: 2017-07-19, 09:37   

Wiele zalezy od budżetu, ilości okien i wymagań jakie sobie postawiliście w tym zakresie. Warto byłoby zwrócić się jednak z pomocą do fachowców, jeżeli masz w okolicy firmę Domega to może warto po prostu do nich podjechać. Obsługa rzeczywiście pomocna i pod każdym względem profesjonalna. Na pewno nie pożałujesz ;)

ArturKolin 

Wysłany: 2017-07-27, 07:10   

Zgadzam się z moimi poprzednikami, warto skorzystać z pomocy specjalistów, bo nikt tak naprawdę Ci lepiej nie doradzi. Sam przy wyborze okien korzystałem z pomocy firmy Domega. Zajmują się oni sprzedażą oraz posiadają specjalistów od montażu, także za jednym zamachem możesz załatwić wszystko. na najwyższym poziomie.

Metal-Mix.pl
Nowicjusz

Wysłany: 2017-08-17, 13:55   

Dokładnie - jak wyżej - zależy od budżetu i potrzeb. Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z kimś kto handluje oknami - na pewno po obejrzeniu domu coś konkretnego doradzi.

Aliena
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2017-08-22, 11:13   

Moim zdaniem najlepsze są okna PVC. Jeśli kierujesz się ceną to najtańsza opcja. Poza tym okna te sa łatwe w utrzymaniu czystości. Polecam zapoznać się z ofertą firmy Ekoplast http://www.ekoplast-krako...logia-v-perfect . To producent okien. Poza oknami standardowymi oferują okna wykonywane na indywidualne zamówienie.

Kacpi89 
Nowicjusz

Wysłany: 2017-08-23, 18:58   

No ale producentów tego typu okien rzeczywiście jest dość sporu i tutaj już dużo ciężej się odnaleźć aby wybrac jednych z najlepszych. Firma Domega to 20 lat doświadczenia, także na pewno wiedzą na jakie modele warto zwrócić uwagę i pomogą CI w podjęciu najlepszej decyzji co do budżetu który przeznaczysz :)

Pierot-heating
Nowicjusz

Wysłany: 2017-08-25, 10:12   

Warto poszukać w kilku sklepach internetowych i przede wszystkim: określić jaki budżet posiadasz na ten cel, ponieważ to ma duże znaczenie. Z doświadczenia polecam okna drewniane, które są droższe niż pcv, ale w zamian za to bardzo solidne i ładniejsze.

MarcinP 

Wysłany: 2017-08-28, 22:46   

Najlepiej jest skrzystać z pomocy firm, ktore mają duże doświadczenie i do nich należy firma Domega w Poznaniu to najlepszy salon, gdzie nie brakuje modeli okien od najlepszych krajowych producentów zarówno przy oknach PCV, drewnianych, czy drewniano-aluminiowych. Mozna liczyć na pomoc w wyborze oraz pewny montaż wykonany w umówionym terminie.

aronH 
Prawie ekspert
aronH

Wysłany: 2017-09-24, 15:10   

brałaś pod uwagę dobre okna energooszczędne. Kraków to miasto w którym spotkałem się z takimi oknami. O ile się nie mylę to tutaj http://naszeokna.com/ , mają własnie takie okna. To inwestycja na przyszłość , bo nie będziesz musiał wydawać tyle na ogrzewanie

budwoman 
Wszechwiedzący

Wysłany: 2017-09-25, 13:09   

Takie są najlepsze. Dzięki nim nie ma dużej utraty ciepła.

feli
Nowicjusz

Wysłany: 2017-09-29, 11:13   

a ja sobie bardzo cenię z https://www.winkhaus.com/pl-pl okna z funkcją bezpiecznego wietrzenia i myślę, że przy wyborze warto je wziąć pod uwagę, my mamy kota jeszcze i wiadomo, że jak się wychodziło to nie można było zostawić okna uchylonego a tu nam się ten problem rozwiązał, bo cyrkulacja powietrza jest a z drugiej strony pełnia bezpieczeństwa

pudelniczka
Młodszy budowlaniec

Wysłany: 2017-10-03, 16:37   

A z jakiego miasta jesteś bo jak białystok okna mają bardzo dobre w firmie Wawruk. Moja znajoma teraz w całym domu wymieniała okna, sam montaż mówiła był bardzo skrupulatny,a pracownicy schludni, nie było bałaganu po montażu.

Odpowiedz do tematu