Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dywan czy wykładzina
Autor Wiadomość
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2017-07-31, 23:00   Dywan czy wykładzina

Urządzam właśnie salon. Doradźcie mi co lepiej położyć wykładzinę czy panele i dywan? Bo jak tak patrzyłam to bardzo mi się podobają dywaniki na https://homecarpets.pl/92-dywany-pokojowe ale nie wiem co jest bardziej praktyczniejsze?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2017-08-02, 12:57   

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2017-08-02, 12:57   

Teraz raczej kładzie się wykładzinę dywanową.
 
     
Glassart.pl
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 12
Wysłany: 2017-08-22, 09:23   

Jeżeli na podłodze masz panele, to lepiej wybrać dywan, który zapewni dodatkową przytulności bezie stanowił o ozdobie, Wykładzina lepiej sprawdzi się w przedpokoju lub w pokoju dziecięcym.
_________________
www.Glassart.pl
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2017-09-02, 18:26   

Radziłbym położyć panele winylowe z Opola firmy Sagar . Z własnego doświadczenia wiem, że to porządne wykonanie, materiały wysokiej jakości, więc posłużą one wiele lat. Do tego też się ładnie prezentują, jest też duży wybór w kolorach
 
     
Metal-komplex 
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 12
Wysłany: 2017-09-21, 07:51   

Zdecydowanie panele plus dywan, dzięki czemu taka aranżacja będzie o wiele bardziej przytulna i zapewni "ciepło" niż zwykła wykładzina.
_________________
www.Metal-komplex.pl
 
     
MaryAnn84
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 86
Wysłany: 2017-10-19, 19:02   

W przypadku ładnej podłogi uważam, że nie ma sensu zakrywać jej całej wykładziną. Dodatkowo uważam, że taka wykładzina nie jest zbyt praktyczna, bo nawet ciężko jest ją potem uprać i nie wygląda za ładnie. Fajnie wygląda podłoga drewniana wykończona listwami (http://www.barlinek.com.p...w_type=0&type=1 ) plus jakiś gustowny dywan. Wiadomo, że taki dywan nie tylko ociepli podłogę ale i ładnie ją ozdobi i doda przytulny klimat.
 
     
lanea 
Nowicjusz

Wiek: 35
Dołączyła: 11 Gru 2017
Posty: 29
Skąd: Kielce
Wysłany: 2017-12-16, 23:13   

Myślę, że dywan będzie lepszy.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2017-12-19, 12:03   

Nie lubię ani dywanów ani wykładzin :/ Ale położenie dywanu już chyba lepsze.
 
     
AdidarMeble.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-01-03, 12:53   

Jeżeli masz tylko te dwie opcje do wyboru, to faktycznie dywan wygląda tutaj zdecydowanie lepiej jedyne o co warto zadbać to jego odpowiednia kolorystyka i szablon.
_________________
www.AdidarMeble.pl
 
     
bierendaa
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 88
Wysłany: 2018-02-15, 11:41   

Też postawiłabym na dywan. O wiele bardziej elegancko się prezentuje, oczywiście jeżeli taki elegancki model wybierzecie. W sklepie https://carpetoutlet.pl/dywany-wg-przeznaczenia/dywany-do-pokoju.html jest całkiem spory wybór dywanów, ja tam szukałam odpowiedniego dla siebie dywanu. Mają bardo różne materiały, kolory i dywan do każdego praktycznie pomieszczenia
 
     
jujka
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 121
Wysłany: 2018-03-26, 17:35   

Miałam podobny dylemat przy urządzaniu dziecięcego pokoju. Moja pierwsza myśl to wykładzina - myślałam, że tak będzie bardziej przytulnie.
Dopiero koleżanka mi uświadomiła, jak wygląda czyszczenie wykładziny w dziecięcym pokoju i od razu mi się odechciało.
Polecam raczej dywany w stylu tych: http://www.topworld.pl/pr...ieciece,2,11499 , o wiele praktyczniejsze rozwiązanie :)
 
     
MechDecor.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Kwi 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-04-30, 09:24   

Akurat tutaj wybór jest prosty i osobiście wolę dywan w ładnym i ciekawym szablonie, dobrej jakości wykonania. Pamiętajmy też, że dywan lub wykładzina nie zawsze pasują do podłogi naszym salonie czy mieszkaniu.
_________________
www.Mechdecor.pl
 
     
Aliena
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 278
Wysłany: 2018-08-22, 10:24   

A nie wolelibyście drewnianej podłogi wykończonej eleganckimi listwami podłogowymi? Zerknijcie tutaj - to strona firmowa Baltic Wood. Firma ta wykonuje podłogi drewniane bardzo dobrej jakości. Do wyboru mają kolka kolekcji podłóg o różnych wzorach i wybarwieniach drewna. Myślę, że warto zainwestować w taką podłogę bo z pewnością posłuży ona przez długie lata. Wykładzina niestety nie jest tak trwała.
 
     
Colin29

Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-08-22, 10:38   

Nie wiem w jakim sklepie jest chemia profesjonalna do sprzątania. Może ktoś z Was mi coś doradzi w tym temacie? Będę naprawdę wdzięczny za każdą pomoc.
 
     
Adreas76 
Budowlaniec

Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 177
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-08-22, 11:03   

Według mnie jak najbardziej dywan. Z wielu względów - dywan można sobie wymienić, nie zajmie całej podłogi, a i nie zawsze chcemy mieć jedną wykładzinę do końca życia - myślę, ze dywan jest w takich przypadkach lepszą opcją. Fajne produkty widziałam tutaj https://www.magiapolnocy....ekoracje/dywany także myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, a już przede wszystkim fani stylu skandynawskiego powinni być zadowoleni :)
_________________
Najwyższa jakość usług, szybka realizacja, tylko u nas: http://instalacje-amsprojekt.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12