Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mieszkanie Warszwa gdzie ?
Autor Wiadomość
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2017-08-11, 10:32   Mieszkanie Warszwa gdzie ?

Planuję w najbliższym czasie kupić mieszkanie w Warszawie i zastanawiam się, na które nowe inwestycje powinienem zwrócić uwagę. Może sami kupujecie w najbliższym czasie, albo już kupiliście i jesteście w stanie coś doradzić? Interesuje mnie rynek pierwotny. Czytałam że ponoć swietne mieszkania mają http://nexity.pl/ i dysponują szerokim wyborem mieszkań , ktoś od nich kupował ?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 234
Wysłany: 2017-11-30, 12:15   

 
     
alexx
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 234
Wysłany: 2017-11-30, 12:15   

To zależy od tego na czym najbardziej Ci zależy i czego konkretnie szukasz, jaka dzielnica Cię interesuje i jaki to ma być standard mieszkania. Mogę polecić osiedle Nowy Targówek bo jak ruszy tam metro łatwo będzie dojechać do centrum a okolica jest spokojna z dużą ilością przestrzeni na rekreację
 
     
perom
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 57
Wysłany: 2017-12-14, 11:57   

Ja kilka miesięcy temu kupiłam kawalerkę w Wilanowie, okolica naprawdę super, wszędzie mam blisko do centrum też łatwy dojazd. Mieszkanie wzięłam z rynku wtórnego, bo ze mnie wygodny człowiek i nie chciałoby mi się wszystkiego urządzać od podstaw. Możesz skontaktować się z pośrednikiem z którym ja współpracowałam p. Eugeniuszem Jaworskim - jego tel. 603 195 624 , profesjonalista bez dwóch zdań, oprócz tego że ma talent do wyszukiwania atrakcyjnych nieruchomości to jeszcze jest w stanie pomóc przy przeprowadzce czy przygotowaniu mieszkania do wprowadzenia się
 
     
Olga9666
Budowlaniec

Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 105
Wysłany: 2018-01-13, 14:46   

Jeśli chcecie wiedzieć jakie obecnie są oferowane mieszkania na sprzedaż to najlepiej skontaktować się z pośrednikiem nieruchomości. Na ich stronie zwykle są dostępne dobre wyszukiwarki, które pomogą Wam znaleźć fajne mieszkania, które obecnie są dostępne na rynku. Do tego możecie skontaktować sie z pośrednikiem, który pokaże Wam dostępne mieszkania, powie coś o nich i wyjaśni wszelkie wątpliwości.
 
     
gosialuka
Nowicjusz

Dołączył: 06 Sty 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-01-14, 17:10   

To już zdecydowanie wolę Grochów, w pobliżu park jordanowski w wkrótce będzie metro, okolica bardzo atrakcyjna
_________________
czarne soczewki kontaktowe
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 446
Wysłany: 2018-01-15, 16:40   

Zobaczcie sobie segmenty w Warszawie w dzielnicy Wawer od Krymax. Mają aktualnie w sprzedaży fajne mieszkania w takie w niskiej zabudowie. Wawer to spokojna dzielnica, taka myślę, że fajna do zamieszkania. Jakby ktoś byl zainteresowany właśnie tymi rejonami, to zerknijcie sobie, może akurat czegoś takiego szukacie.
 
     
camis
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 71
Wysłany: 2018-02-16, 20:15   

Najlepiej żeby od dewelopera mieszkanie odbierał ktoś kto sprawdzi czy wszystko jest zgodne z umową. Nas reprezentował przedstawiciel firmy http://www.per-modum.pl/ która przejęła całą naszą wspólnotę w zarządzanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13