Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Reklama kluczem sukcesu
Autor Wiadomość
Bernhard
Nowicjusz

Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 14
Wysłany: 2017-09-01, 12:32   Reklama kluczem sukcesu

Jeśli szukacie bardzo dobrych form reklamowania swojej firmy to według mnie warto zastosować mix linków który oferuje teraz firma conversion. Poczytajcie o odpowiedniej analityce strony, współczynniku konwersji, jak działa i jakie duże rezultaty możecie osiągnąć dzięki ich pomocy !
 
     
REKLAMA

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2017-09-07, 08:59   

 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2017-09-07, 08:59   

Linki nie są już aż tak dobrym rozwiązaniem, poza tym jeżeli chodzi o reklamę w ogóle to najlepiej postawić na kilka form, a nie tylko jedną
 
     
Danielka

Dołączył: 14 Sie 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-09-14, 15:36   

Zgadza się, a teraz bardzo skuteczne są działania w sieci .E-marketing jest obecnie przyszłością reklamy , więc warto skontaktować się z firmą która ma doświadczenie w tych działaniach. W tym celu polecam skorzystać z usług SeoFuture, gdzie znajdziesz profesjonalne podejście do skutecznej reklamy w Internecie. Warto spojrzeć również na ich ofertę pozycjonowania https://seofuture.pl/
 
     
Iskierka
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 845
Wysłany: 2017-09-18, 06:12   

dzisiaj bez reklamy to żadna firma nie ma szansy zaistnieć, zwłaszcza w obliczu tak dużej konkurencji.
_________________
Zobacz : https://www.alugrip.pl/
 
     
MaryAnn84
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 86
Wysłany: 2017-09-21, 18:59   

Reklama oczywiście jest bardzo ważna przy pozyskiwaniu klientów, ale trzeba to robić w skuteczny i umiejętny sposób. Warto korzystać z profesjonalnych narzędzi jak to: https://www.nebo.solutions/. Jest to specjalny portal gdzie konkretne firmy ogłaszają swoje usługi i można je tam znaleźć poprzez specjalną wyszukiwarkę. Jest to fajny portal, z którego korzystają poważni kontrahenci i może to Wam znacznie ułatwić start.
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2017-09-22, 11:35   

Teraz bez reklamy nie ma biznesu.
 
     
Rebecca7
Budowlaniec

Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 163
Wysłany: 2017-09-23, 20:39   

A moze http://www.reklamowe-kalendarze.pl ? Mysle ze to tez jest bardzo ciekawa forma reklamy do praktycznie kazdej firmy :) Ja wlasnie postawilam na cos takiego w mojej firmie i bardzo fajnie sie sprawuje
 
     
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2017-09-25, 12:41   

Według mnie może fajnie by było zainwestować w profesjonalną stronę oraz szeroko pojęty marketing w internecie . Według mnie taka forma reklamy jest bardzo dobra. Ja korzystałam z usług firmy https://mediaprojectgroup.com/ i jestem bardzo zadowolona.
 
     
Karolina 
Młodszy budowlaniec
Karolina

Dołączyła: 02 Gru 2016
Posty: 74
Wysłany: 2017-10-02, 17:09   

Najlepiej powierzyć reklamę specjalistom. Mamy wtedy pewność, że zajmą się tym kompleksowo. Kampanie sem w wyszukiwarkach w systemie reklamy kontekstowej Google Adword uwzględnia wszystkie dostępne możliwości systemu.
 
     
monina22 
Budowlaniec

Dołączyła: 29 Lip 2017
Posty: 161
Wysłany: 2017-10-06, 06:51   

Tez tak sądze. Reklama to jeden z filarów prowadzenia biznesu, wszystkim w firmie nie możecie się zajmować. Chyba, że macie mniejszy biznesik:) Jednak jak najbardziej mozecie wspolpracować z agencja reklamową, nie dawać jej wolnej ręki we wszystki. Polecam wam zainteresować się ofertą od Papilio Agency czyli agencji modelek i hostess, bardzo przydatnych w działaniach marketingowych
 
     
piotrek11
Nowicjusz

Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 39
Wysłany: 2017-10-12, 10:13   

To prawda. Dobre reklama dźwignią handlu. :-)
_________________
Być albo nie być o to jest pytanie
 
     
mariaan
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 24
Wysłany: 2017-10-13, 13:45   

Rzeczywiście dobra reklama może zdziałać cuda ;-) Uważam, że teraz w szczególności trzeba zwracać uwagę na tę internetową, w końcu prawie każdy codziennie siedzi w internecie, więc działania w social mediach (ale nie tylko) są moim zdaniem świetnym sposobem na wypromowanie się.
Ostatnio zmieniony przez mariaan 2017-10-19, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Golpireniaj

Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-10-16, 01:16   

A co myślicie o http://firmoweciuchy.pl/? Firmowe ciuchy też mogą być bardzo dobrą reklamą dla firmy, jeśli chcemy mieć pewność, że jesteśmy dobrze widoczni gdy trzeba :)
 
     
budowlec19 
Nowicjusz

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Paź 2017
Posty: 11
Wysłany: 2017-10-16, 08:09   Reklama i wycena.

Każdy biznes powinien dobierać reklamę pod siebie. Nie zawsze wszystko pasuje każdemu. Firma zajmująca się gastronomią będzie miała zupełnie inne potrzeby niż ta, której specjalizacją jest wycena przedsiębiorstw . Myślę, że wraz z nabywanie doświadczenia na rynku można się zorientować, co nam najbardziej pasuje. Strona w sieci to teraz jakby podstawa, a ja jako klient wiele razy spotkałam się z jej brakiem, kiedy chciałam coś na szybko sprawdzić...
 
     
blazej19 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 33
Wysłany: 2017-11-08, 12:36   

Ja uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w różne formy reklamy, zarówno w internetową, jak i stacjonarną.
Ja skorzystałem z pomocy Agencji kreatywnej z Warszawy i na razie reklama zdaje egzamin.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14