Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak taniej kupować wyposażenie do domu?
Autor Wiadomość
wrzosiec
Budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 169
Wysłany: 2017-09-17, 21:04   Jak taniej kupować wyposażenie do domu?

Macie jakieś pomysły jak taniej kupować wyposażenie do domu?
Zresztą nie tylko wyposażenie, ale też materiały wykończeniowe. Śledzicie promocje czy coś?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2017-09-18, 06:13   

 
     
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2017-09-18, 06:13   

Poluj na okazje.
Teraz masz po wakacjach, więc są wyprzedaże posezonowe w sklepach.
No i masz też gazetki promocyjne. Zobacz sobie, co do zaoferowania ma na przykład Jula.
Mają tam właśnie pełno takiego wyposażenia i sprzętów do domu, jak również materiały budowlane i wykończeniowe.
Śledząc te gazetki też można sporo kasy zaoszczędzić.
 
     
DomyzBali_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-09-19, 07:45   

Zgadza się, warto na bieżąco polować na promocje oraz rabaty dzięki którym wiele rzeczy będziemy mogli kupić taniej, w szczególności nastaw się na zakupy w sklepach online które po prostu się opłącają.
_________________
www.DomyzBali.pl
 
     
ewacz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-07-13, 11:53   

Też na bieżąco śledzę gazetki, sporo fajnych promocji można dostrzec dzięki temu. Tylko nie wolno popaść w przesadę, po niektóre rzeczy nie opłaca się jechać na drugi koniec miasta tylko dlatego, że są w promocji
 
     
ProKit.pl
Nowicjusz

Dołączył: 07 Paź 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-10-07, 14:20   

Przede wszystkim trzeba patrzyć na promocje i szukać tanich okazji, przecen etc. Dobre jest także szukanie ofert w sieci, gdzie przeważnie jest taniej.
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-10-09, 16:43   

Nowoczesny dom musi przede wszystkim być dobrze wyposażony. Warto rozejrzeć się w tym celu po internecie - można kupić przecież wszystko. Polecam rzucić okiem na wyposażenie domu sklep internetowy. Znajdziecie tam wiele świetnych akcesoriów do domu.
 
     
SKG.net.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-11-16, 11:36   

To prawda, w sumie bez względu na to czy jest to dom nowoczesny czy tradycyjny- wyposażenie zawsze stanowi bardzo ważną rolę, polecam poszukać go w dobrych sklepach internetowych gdzie mamy niemal wszystko dostępne od ręki za niższą cenę.
_________________
www.skg.net.pl
 
     
Słoneczko89 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2018-11-29, 18:09   

A czy ktoś z was może szuka dobrych produktów filtrujących? Przykładowo dzbanka lub baterii filtrującej wodę? Słyszałam ostatnio, że praktycznie wszystko co potrzebne jest to skutecznej filtracji wody można otrzymać tutaj http://strefafiltrow.pl . Myślę, że warto byłoby tam zajrzeć.
 
     
kasai 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 26 Paź 2017
Posty: 208
Wysłany: 2019-02-18, 10:26   

Jeśli chodzi o meble, to dobrym pomysłem jest np. odnowa starych. Moja kuzynka odnowiła meble po babci i ma w salonie. Ostatnio nawet się jej pytałam jakich farb użyła i poleciła kilka oraz sklep https://www.regalka.pl/uchwyty-meblowe gdzie kupiła uchwyty do mebli, które dodały odnowinym szafom jeszcze lepszego efektu.
 
     
Izabella33 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 116
Wysłany: 2019-02-21, 16:51   

Fajną opcją może okazać się robienie zakupów wprost od producenta. Ostatnio natknęłam się na bardzo ciekawą ofertę tego rodzaju na http://www.fabrykabm.pl/ .Będzie one bez wątpienia fajnym rozwiązaniem dla salonów meblowych, jak również architektów. Co więcej wybór produktów w tym przypadku, zarówno jeżeli chodzi np. o meble biurowe jak i gabinetowe jest duży, a dodatkowo jakość oferowanych produktów w tym przypadku jest naprawdę wysoka.
 
     
bierendaa
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 88
Wysłany: 2019-02-24, 11:48   

zapewne porównywać ceny w różnych miejscach. To wydaje sie najrozsądniejszym rozwiązaniem. Najłatwiej jest to zrobić w internecie, w sklepach internetowych. Ja tka trafiłam na stronkę https://carpetforyou.pl gdzie sprzedają w dobrych cenach dywany
 
     
Tereska087
Nowicjusz

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 42
Wysłany: 2020-03-22, 22:51   

Szukając wyposażenie do domu na pewno warto przeglądać oferty sklepów internetowych oferujących akcesoria meblowe - https://www.belmeb.pl/akc...we/relingi.html. Można tam znaleźć to wszystko co w mieszkaniu jest potrzebne i co uczyni je praktycznym i funkcjonalnym. Sama zawsze szukam wszystkich akcesoriów właśnie w takich sklepach bo można trafić tam na prawdziwe perełki i to w niskich cenach.
 
     
Kalosz 
Nowicjusz

Dołączyła: 20 Lis 2016
Posty: 35
Skąd: Mars
Wysłany: 2021-06-15, 09:56   

Pewnie,że przeglądam gazetki reklamowe,korzystam z wyprzedaży,jednak nie wszystko warto kupować w niskiej cenie,niekiedy nie idzie ona w parze z jakością.Kiedy aranżowałam swój salon,starałam się wybierać solidnie robione meble i dodatki, by jak najdłużej mi służyły.Kiedy szukałam eleganckich ,ale też oryginalnych ram do swoich obrazów, z pomocą przyszła mi oprawa obrazów łódź w ofercie której są ramy drewniane,aluminiowe, passe partout.
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2021-06-25, 12:53   

Najlepiej polować na okazje w sieci. Ja często robię screen jak mi się coś podoba i co jakiś czas zaglądam, czy cena jest niższa.
 
     
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 844
Wysłany: 2021-09-24, 11:04   

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to według mnie, o wiele taniej można pewne rzeczy zamówić przez internet. Tak było w przypadku, gdy zamawiałam Dywany 80x120 do mojego salonu. W sklepach stacjonarnych ceny były z kosmosu, a dzięki portalowi Ceneo, udało mi się zamówić tego typu dodatki w bardzo atrakcyjnych cenach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12