Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon z aneksem kuchennym.
Autor Wiadomość
rolmi
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 45
Wysłany: 2014-04-16, 15:22   Salon z aneksem kuchennym.

Salony urządzone w stylu nowoczesnym wydają się być przestronniejsze niż w rzeczywistości, a to za sprawą otwartego planu mieszkania według którego poszczególne pomieszczenia pozbawione są ścian i tak pokój sąsiadujący z kuchnią staje się przestronnym pokojem dziennym z aneksem kuchennym, tylko jak to zaaranżować aby wszelkie funkcje użytkowe były zachowane w równowadze?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2014-04-25, 09:51   

 
     
scyzoryk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2014-04-25, 09:51   

Podstawą tego stylu jest przestrzeń czyli minimalizm i prostota, jak sam piszesz pomieszczenia nie są duże a maja wydawać się większe niż są. Ważnym elementem jest oświetlenie do salonu, gdzie można zainstalować lampy ścienne i sufitowe, światła punktowe oraz taśmy ledowe, możliwości jest wiele a jasne przestrzenie równa się optycznie duża przestrzeń. Również kolor biały jest czysty i dobrze odbija światło, więc daje taki oczekiwany efekt przestrzenny do tego efekty dekoratorskie i gotowe.
 
     
Asperatus.pl 
Młodszy budowlaniec
www.Asperatus.pl

Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2014-04-29, 13:10   

Zgadzam sie,w tym przypadku oświetlenie do salonu jest kluczową sprawa tak aby nadać mu odpowiedniego klimatu,zapraszam do nas na Asperatus.pl postaramy się wybrać coś dobrego.
_________________
http://twitter.com/AtMeega
 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2014-05-16, 10:59   

Można połączyć te dwa pomieszczenia ale zaznaczyć ich odrębność budując np. taki murek z klinkieru i blat na wierzchu, na którym można spożywać śniadanie i przygotowywać potrawy.
_________________
meega.de
meega.us
meega.net
 
     
Kamaonline_pl
Budowlaniec

Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Wysłany: 2014-05-20, 15:53   

Fakt,klinkier będzie się ciekawie prezentował lub tez oddzielić go kamieniem dekoracyjnym,spotkałem się już z takimi rozwiązaniami i w praktyce bardzo fajnie to wyszło.
_________________
www.Kamaonline.pl
meega.us
meega uk
meega au
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2014-06-17, 09:32   

Sporo ludzi oddziela salon od aneksu kuchennego po prostu za pomocą stołu - i wydaje mi się to najlepszym jednak rozwiązaniem. Nad stołem można zadbać o jakąś wiszącą lampę i powinno to wyglądać bardzo ciekawie.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
grzesiek87
Nowicjusz


Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 36
Wysłany: 2014-06-17, 14:21   

stołem? A mógłbyś dodać jakieś zdjęcie? Bo nie potkałem się jeszcze z tym.
 
     
Kamaonline_pl
Budowlaniec

Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Wysłany: 2014-06-23, 15:26   

Ja także jestem bardzo ciekaw jak wygląda taka aranżacja,możesz wstawić zdjęcie? Bo wydaje się to być czymś niewygodnym jeżeli dwa pomieszczenia oddzielisz od siebie stołem.
_________________
www.Kamaonline.pl
meega.us
meega uk
meega au
 
     
mateo.p84
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 85
Wysłany: 2014-06-30, 12:34   

a nie ciekawie jest zrobic pol wysep albo wyspe oddzielajaca ? wtedy masz wyraznie zaznaczone gdzie jest salon a gdzie kuchnia. do kuchni to meble na zamowienie ale do salonu to np z bydgoskich mebli
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2014-11-23, 16:19   

A ja tam nie chciałabym, aby mi wiało zapachem kotletów w stronę kanapy na której odpoczywam. Chyba cenię sobie rozdzielność takich pomieszczeń ;-)
_________________
Zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-kety-malopolskie
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2014-12-04, 11:46   

Dobry okap plus wentylacja załatwią sprawę i na pewno ten zapach nie będzie aż tak uciążliwy jak mogłoby się wydawać,wiem to z własnego doświadczenia bo kiedyś także miałem salon z aneksem kuchennym.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 310
Wysłany: 2014-12-29, 20:09   

Ciekawym rozwiązaniem mogą tez być systemy drzwi przesuwnych (ma je w ofercie jeden z bardziej znanych polskich producentów drzwi Stolpaw - zerknij na Stolpaw.com.pl ) - w razie potrzeby zasuwasz, nie ma problemu z zapachami. To oryginalny pomysł i oszczędność miejsca.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 14