Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
co na ściany??
Autor Wiadomość
duzagosia
Nowicjusz

Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-03-08, 16:49   

No właśnie, coś takiego jak moda się tak szybko zmienia, że w pewnym wieku to już trudno nadążyć ;)
_________________
fototapety do kuchni http://meandwall.pl/katalog/1/kategorie/tapety
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 35
Wysłany: 2017-03-10, 10:18   

 
     
bullet 
Nowicjusz

Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 35
Wysłany: 2017-03-10, 10:18   

A może tak fototapeta z drewnianym pomostem ? Tak fototapeta może fajną harmonią do naszej sypialni wprowadzić. Ogólnie to w sklepie fototapetka można na prawdę fajne perełki dostać i wybrać coś unikalnego.
 
     
alex76 
Młodszy budowlaniec

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lut 2017
Posty: 52
Skąd: meble klose
Wysłany: 2017-03-10, 14:14   

Do sypialni dobrym pomysłem jest dać białe ściany, ponieważ pozwalają światłu słonecznemu najlepiej rozejść się po pokoju, a to sprawia, że łatwiej jest nam się rozbudzić rano. W swojej sypialni użyłem farb kupionych na https://www.bricoman.pl/f...lorowe-do-scian i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z barw, ponieważ znaleźliśmy sobie kremowy, ciepły odcień, który naprawdę świetnie komponuje się z umeblowaniem.
 
     
Izabella33 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 116
Wysłany: 2017-03-30, 20:38   

Moim zdaniem generalnie świetną opcją na ściany są np. takie tapety do pokoju dziecięcego, jak te z oferty http://millihome.pl/ . Mamy tutaj bowiem spory wybór motywów i co więcej na pewno sprawią one, że pokój naszej pociechy nie tylko nabierze charakteru, ale dodatkowo będzie się też o wiele ciekawszy.
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2017-04-27, 17:58   

Quadre.pl napisał/a:
Nawet zwykła fototapeta z ciekawym motywem przewodnim dobrze się sprawdzi jako aranżacja ścian w sypialni, podobnie jak tynk strukturalny. Te opcje są o tyle dobre iż będą tańsze jako alternatywa do kamienia lub cegły ozdobnej.


To nie jest głupi pomysł. Sam się zastanawiałem nad wykończeniem ścian glinką wenecką od Maganta, skądinąd oryginalny wzór, ale jednak pozostałem przy zwykłej farbie. Struktura jest stosunkowo łatwa do samodzielnego położenia, bo też spotykam się z błędnym przekonaniem, że płytki tylko przykleić, a struktura to już megatrudna rzecz. Niekoniecznie. :)
 
     
Chene.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lis 2016
Posty: 16
Wysłany: 2017-05-11, 07:39   

W zasadzie mamy szeroki wybór jeżeli chodzi o aranżacje ścian, a często zapominamy o podłodze, co także odgrywa bardzo istotną rolę. Co powiecie aby była to naturalna dębowa deska Chene? Przykładowe zdjęcia znajdziecie na naszej stronie :)
_________________
www.Chene.pl
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2017-05-12, 07:05   

Ściany można ozdobić na wiele różnych sposobów i wszystko zależy od naszego gustu oraz inwencji twórczej, no i tego co chcemy osiągnąć. Mi bardzo spodobał się pomysł z panelami z kamienia naturalnego położonymi na ścianę bo naprawdę daje to bardzo ciekawy efekt, który warto jest wziąć pod uwagę przy dekoracji jakiegokolwiek wnętrza.
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2017-05-18, 05:35   

Jest dokładnie tak jak piszą Przedmówcy, czyli wszystko w naszych rękach i postarajmy się stworzyć, wykreować fajną, ciekawą, oryginalną sypialnię w której będziemy chcieli przebywać. Ja na ściany również polecam fototapetę, prosta i tania dekoracja a niesamowicie cieszy oko :)
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
poczka
Nowicjusz

Dołączył: 16 Lip 2017
Posty: 17
Wysłany: 2017-07-16, 12:41   

mnie się bardzo podobają ostatnio zegary na ścianę, przykładowo takie zegary retro na enyoart.pl lubię wszystko co retro lubię łączyć tez style, bo w tedy tak na prawdę wnętrze wygląda ciekawie.
 
     
Dariusz1 
Gdaq1

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-07-18, 13:05   

Mnie się podobają bardziej indywidualne wnętrza. Dlatego moja propozycja to zdjęcie rodziny bądź ukochanej osoby wydrukowane do dużego formatu oprawione w antyramę;)
 
     
GlazuraStrzelin 
Nowicjusz

Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-07-20, 08:10   

Zależy o jakiej ścianie mowa, jeżeli o tej w sypialni- postaw na jasne, ładne kolory, ewentualnie ciekawy motyw fototapety tak aby stworzyć optymalny klimat i nastrój w sypialni.
_________________
www.GlazuraStrzelin.pl
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2017-07-27, 12:18   

A mi się podobają różnego rodzaju obrazy na płótnie :) Też świetnie wyglądają , szczególnie z pięknymi krajobrazami . Duży i ciekawy wybór obrazów na płótnie możesz znaleźć tutaj http://sklep.foteks.pl/obrazy-na-plotnie.html . Może znajdziesz coś dla siebie :)
 
     
nosio 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 283
Wysłany: 2017-07-28, 09:30   

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jakie sama niedawno zastosowałam są obrazy w szkle . Świetny pomysł na ożywienie ścian w sypialni , zamówiłam takie obrazy w szkle warszawa i efekt jest świetny. Wiadomo wtedy nie możesz dawać żadnej fototapety , ale jeden kolor najlepiej i wyglada to rewelacyjnie.
 
     
lancja
Nowicjusz

Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 7
Wysłany: 2017-08-17, 15:36   

Ja się wręcz zakochałam w farbach dekoracyjnych. Fakt, trzeba się pewnie przy niektórych bardzo namęczyć, ale za to są naprawdę unikatowe i nic innego nie nada wnętrzu takiego stylu, jak wzory, które można stworzyć dzięki nim. Fajne jest to, że efekt można uzyskać bez konieczności zatrudniania grupy specjalistów od aranżacji wnętrz, co jest dużym plusem ;)
 
     
bullet 
Nowicjusz

Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 35
Wysłany: 2017-09-19, 14:12   

Jak sypialnia, to tylko tapety i to w jasnych, stonowanych, pastelowych kolorach. Sypialnia wydaje się przez to ciepła i przytulna. Teraz z resztą jest trend na takie aranżowanie wnętrz. Weź kliknij i sprawdź jakie bogate oferty mają sklepy. Można tam przeglądać nawet gotowe już aranżacje. Efekt zaskakuje.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12