Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedaż materiałów budowlanych
Autor Wiadomość
duff231
Budowlaniec

Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 175
Wysłany: 2019-04-11, 20:33   Sprzedaż materiałów budowlanych

Siemanko, czy ktoś z Was ma może firmę sprzedającą materiały budowlane? Myślę, nad otworzeniem czegoś takiego w internecie. Zastanawiałem się nad wykorzystaniem do tego jakiegoś oprogramowania zintegrowanego z magazynem, coś jak wfirma.pl właśnie. Nie wiem niestety jak wygląda obsługa takiego programu. Wiecie może coś na ten temat?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 50
Wysłany: 2019-04-15, 15:26   

 
     
karin
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 50
Wysłany: 2019-04-15, 15:26   

Co do wfirmy to pewnie chodzi Ci o system zarządzania sprzedażą. Jego ogólne funkcje masz wyszczególnione na https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza . Jeżeli chodzi natomiast o obsługę tego programu to możesz sobie go zawsze przetestowac poprzez darmowy okres próbny. Wszelakie opcje związane z księgowością w sprzedaży ten program Ci zapewni moim zdaniem.
 
     
mexids

Dołączył: 15 Kwi 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-04-15, 16:02   

Z obsługą to raczej nie masz co się martwic, jest to zrobione tak by osoby bez wykształcenia księgowego dały sobie radę z programem. Poza właśnie pomoca ekspertów, masz tam bardzo przejrzysty interfejs. Myślę, że to wszystko już zależy bardziej od Twojego obycia z komputerem. Jak to ogarniasz to dasz sobie pewnie rade z tymi wszystki fakturami itd. Akruat w tym programie jest to tak rozbudowane, że możesz je wystawiac w innych językach i walutach :mrgreen: Ogólnie sądzę, że wfirma.pl to jest program dla każdego i każdy byłby w stanie to ogarnac.
 
     
duff231
Budowlaniec

Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 175
Wysłany: 2019-04-15, 16:37   

Czyli można powiedziec, ze wpadłem na dobry trop z tym programem. Właśnie paru znajomych mi o tym mówiło. Troche tam poczytałem o tym i widze, że wfirma.pl daje możliwośc wystawiania faktur w różnych językach. Powiedzcie mi tylko, a jak z walutami? Ma to jakiś przelicznik?
 
     
Okruszek5 

Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-04-16, 21:13   wFirma - zarządzanie sprzedażą

Moja żona zamierza założyć sklep internetowy, program wFirma.pl bardzo jej się spodobał. Z tego, co zdążyłem się zorientować, jest to kompleksowy system zarządzania sprzedażą w skład którego wchodzą, program do faktur z CRM i magazynem, zintegrowany z Allegro. Zresztą sami zobaczcie: www.wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13