Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupów szał .
Autor Wiadomość
jarecky 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 38
Wysłany: 2012-12-30, 22:37   

A co powiesz na poświąteczne opychanie towaru? Teraz to dopiero jest szał zakupów.
 
     
REKLAMA 
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2013-01-02, 12:28   

 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2013-01-02, 12:28   

Znam, znam, na http://sprzedajemy.pl/ jest nawet takla akcja - wyprzedaż nietrafionych prezentów, czy jakoś tak.
_________________
zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-chelmek-malopolskie
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-01-10, 12:42   

Moim zdaniem cały ten przedświąteczny szał zakupowy niszczy całą magię świąt :( Prezenty świąteczne stają się głównym punktem programu, tylko wydawanie kasy i kombinowanie, co komu kupić. Ja staram się tego unikać, może komuś wyda się to śmieszne, ale ja prezenty świąteczne nabywam na spokojnie przez cały rok, często kupując coś na wyprzedażach. Chowam to do szafy, gdzie spokojnie oczekuje na odpowiedni czas. Dzięki temu upominki są przemyślane, ja nie wydaję w grudniu fortuny, bo wydatki się rozkładają i na spokojnie mogę się w tym ostatnim miesiącu w roku skupić na tym, co najważniejsze - na duchowym przygotowaniu do świąt, na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi, na przygotowywaniu tradycyjnych świątecznych potraw... Dzięki temu święta nadal mają dla mnie magię, pomimo tego, że mam już swoje lata i nie patrzę na świat oczyma dziecka :)
 
     
Niewiadomski
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 18
Wysłany: 2013-02-14, 13:45   

Z okazji samych świąt faktycznie mamy sporo ciekawych ofert,jednak teraz kiedy jest Luty,także można natrafić na szereg wyprzedaży,trzeba się tylko pośpieszyć. Wiosną ceny mogą pójść nieco w górę.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-02-22, 13:32   

Ale dlaczego wiosną ceny mają pójść w górę? Jeśli chodzi o wyprzedaże, to przecież nadejdzie czas wyprzedaży wiosennych i letnich, a między nimi to zawsze jest drożej, bo mamy w sklepach normalne ceny. Chyba, że mówisz o jakichś planowanych podwyżkach towarów?
 
     
pawel_543 
Nowicjusz

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 30
Wysłany: 2013-03-03, 22:43   

Obecnie trwają wyprzedaże. Niestety "niższe" ceny to tylko pozory.
_________________
Agencja interaktywna w Warszawie
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-03-29, 10:03   

Rzeczywiście często tak jest, ale zdarza się, że naprawdę można zaoszczędzić. Jakiś czas temu upatrzyłam sobie bluzkę za 130 i bardzo na nią chorowałam, ale stwierdziłam, że jest jednak trochę za droga. Kilka tygodni później dorwałam ją za 30zł :)
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2013-04-15, 19:55   

Ja w ostatnim czasie zamówiłam swojemu mężowi e-papieros. Zamierzam mu go podarować z okazji urodzin. Pali już od ponad 10 lat i mam nadzieję, że dzięki temu rzuci ten nałóg,.
Zakup doradziła mi znajoma która przerzuciła się z papierosów tradycyjnych na elektroniczne.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-04-16, 08:34   

Nawet jeżeli całkiem nie odzwyczai od papierosów mniej się będzie truł, więc prezent tak czy tak będzie udany :)
 
     
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2013-04-26, 14:07   

A ja przyznam się bez bicia: lubię zakupy, chociaż nie koniecznie tylko przed świętami. Lubię kupować po prostu różne gadżety do domu, np. ostatnio kupiłam takie ogrodowe zabawki, jak te: http://ogrodosfera.pl/Zabawki-ogrodowe żeby dzieciaki miały ubaw. Poza tym już wszyscy są stęsknieni tej wiosny, że aż chce się wyjść i posiedzieć w ogródku.
Ostatnio zmieniony przez Kamienica 2014-03-16, 10:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-05-21, 11:56   

Jeszcze, żeby wszyscy mieli własne ogródki :)
 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2013-06-10, 20:45   

Ja w ostatnim czasie zamówiłem sobie nowy materac do sypialni. Stary był już nieco zdemolowany, w niektórych miejscach praktycznie stracił już kształt :P Zdecydowałem się na markę Janpol: http://www.klinikasnu.pl/4_janpol Znajoma poleciłam mi tą firmę i rzeczywiście jest bardzo dobra. Rewelacyjna jakość - materac bardzo wygodny i wcale nie był drogi. Natrafiłem na promocję i dodatkowo jeszcze wynegocjowałem z obsługą sklepu kolejną mini obniżkę ;)
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-06-17, 12:31   

Ja szykuję się aktualnie na letnie wyprzedaże. Mam nadzieję, że niedługo ruszą, bo nie mam w czym chodzić do pracy podczas upałów.
 
     
jujka
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 121
Wysłany: 2013-12-11, 22:09   

Lubię zakupy, ale nie lubię na nie tracić czasu :)
Dlatego podchodzę do sprawy taktycznie. Najpierw wyszukuję ciuchy, które mnie interesują, np. na allani: http://allani.pl/wyszukaj/halens . Potem sprawdzam, gdzie je mogę kupić. Do sklepów wybieram się zazwyczaj wcześnie rano, bo wtedy są najmniejsze kolejki.
Chyba trudno to nazwać szałem zakupów ;)
 
     
Klefas
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-01-27, 13:14   

Dużo tak jak u nas rzeczy nie ma dostępnych w sklepach i trzeb posiłkować się internetem. Ja zamawiałem ręcznie robione kieliszki ze szkła i karafkę - http://www.ideavetro.pl/ ze względu na ich jakość. Karafka służy też w celach dekoracyjnych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12