Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Architekt - CAD
Autor Wiadomość
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2017-11-20, 17:39   Architekt - CAD

Witam, pytanie kieruje głównie do architektów, ponieważ chciałbym zapytać na jakim CAD pracujecie? Szukam czegoś przede wszystkim funkcjonalnego i z dodatkowymi nakładkami w zakresie projektów drogowych. Liczę na Waszą pomoc i opinie :)
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2017-11-21, 10:03   

 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2017-11-21, 10:03   

Jest kilka ciekawych programów i pewnie opinie będą różne, także nie dziwie się ze szukać opinii zanim coś wybierzesz. Myślę że możesz juz wypróbować ZwCad2017 ponieważ producenci dają możliwość korzystania przez 30 dni z pełnej darmowej wersji, wiec jeżeli będzie pasował do twoich potrzeb możesz później od dazu go wykupić :)
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2017-12-01, 11:57   

Słyszałem dobre opinie znajomych architektów o programie proponowanym przez Paweł21. Producent podobno praktycznie od nowa stworzył tego Cad-a dzięki czemu poprawili wszystkie funkcjonalności i jakość pracy. Mają ogromną bazę nakładek do integracji z tym programem, więc można stworzyć sobie naprawdę genialne narzędzie do pracy.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2017-12-07, 11:02   

Jak najbardziej jest to program kompatybilny z innymi programami CAD w zakresie formatu DWG i DXF. Jeżeli nie do końca będziesz wiedział, jak się zabrać za zrozumienie jego funkcjonowania to twórcy ZwCad zapewniają darmowe szkolenie "Podstawy obsługi ZWCAD" a do tego można liczyć na profesjonalną i sprawną opiekę techniczną i posprzedażową.
 
     
Kacpi89 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 9
Wysłany: 2017-12-12, 10:41   

ZwCad chwalę sobie przede wszystkim za jakość wykonania ale również tak jak wspominasz KamilManek opiekę posprzedażową która na prawdę jest na wysokim poziomie. W razie jakichkolwiek pytań zawsze mogłem uzyskać konkretną odpowiedź. Na wersji 64 bitowej dla mnie pracuje się bardzo dobrze i co ważne szybko.
 
     
projektogrod 
Młodszy budowlaniec
projekty ogrodów

Wiek: 30
Dołączyła: 28 Mar 2017
Posty: 55
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-12-12, 14:42   

ja mam swojego architekta CAD i jestem zadowolona bardzo
[url=
http://vid-tube.biz/2017/...iest-way/[/url]
 
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-05-27, 19:03   

Również byłbym za wyborem ZwCad jest to w końcu program, który pod względem przygotowania technicznego jak i obsługi zasługuje na wyróżnienie. Z resztą tak jak inni piszą, zawsze możesz go za darmo w pełnej wersji przetestować przez 30 dni, jak będzie w porządku to dopiero wtedy wykupisz licencję :)
 
     
arlek
Starszy budowlaniec

Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 240
Wysłany: 2019-05-31, 20:07   

Sprawdźcie sobie jeszcze https://lumion.pl/ Ten program świetnie i migiem pozwala zwizualizować modele CAD w formie filmów czy obrazów w realistycznym otoczeniu. Lumion to najszybsze na świecie oprogramowanie do renderingu 3D dla architektów a jednocześnie bardzo proste, intuicyjne. Ja jestem super zadowolony.
 
     
saldran
Starszy budowlaniec

Dołączył: 17 Wrz 2022
Posty: 237
Wysłany: 2022-11-11, 10:04   

Mogę polecić fajne biuro jakim jest www.architetto.pl Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona, projektant zrobił super zaprojektował wnętrze i wizualizację jak miałoby to wszystko wyglądać, a później zostało to wcielone w życie. Wszystko wygląda fantastycznie i jest funkcjonalne dla mnie i mojej rodziny.
 
     
anja87
Wszechwiedzący

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 629
Wysłany: 2022-11-23, 12:08   

Analiza działania sklepu jest możliwa między innymi dzięki systemom, które są w stanie określić położenie towaru. Dzięki temu wiemy nawet w czasie rzeczywistym czy jest długa kolejka do kasy. Więcej możesz się dowiedzieć na przykład w firmie HAXON Tam powiedzą ci jak to dokładnie działa oraz jakie system ma jeszcze możliwości.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12