Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ciekawy pomysł na wystrój
Autor Wiadomość
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2012-09-11, 11:40   

Fajne te naklejki - najbardziej podoba mi się kotek :)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 13
Wysłany: 2012-09-14, 14:00   

 
     
amy
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 13
Wysłany: 2012-09-14, 14:00   

mnie również podoabją się naklejki na ścianę pod warunkiem, że są duże a proste... Nie podobają mi sie naklejki z dużą liczbą szczegółów. generealnie pokój dziecięcy można bardzo fajnie urządzić. Wystarczy moim zdaniem poszukać na takich stronach jak dekoteria, czy inne podobne - i nie zawsze musimy wydawać fortunę na aranżację, a wystarczy podpatrzeć jakieś pomysły
 
     
AgregatyElem
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 26
Wysłany: 2012-09-18, 10:08   

Mam podobne zdanie,aczkolwiek wydaje mi się że w salonie nie bardzo pasują. Do kuchni,łazienki czy pokoju dziecięcego jak najbardziej tak.
_________________
www.agregaty.elem.com.pl
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-02-20, 13:17   

Naklejki są rzeczywiście bardzo fajne. Podobają mi się też różne bajeranckie plakaty z postaciami z bajek lub z jakimiś fajnymi zwierzakami. Jeżeli chodzi o ogólny wystrój pokoju dziecięcego, moi znajomi korzystali ostatnio z usług agencji opiekunek na aranżację takiego wnętrza i dekorator wybrał naprawdę cudne, kolorowe tapety. Nie wiem skąd je wytrzasnął, ale użył tak niesamowitego połączenia kolorów i wzorów, że wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem jego pracy.
 
     
HityCenowe24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 33
Wysłany: 2013-02-20, 16:02   

Ja ostatnio zdecydowanie bardziej wolę szablony malarskie lub plakaty- sprawdzą się też w pokoju dziecięcym jak i dziennym,są bardziej uniwersalne niz naklejki.
_________________
www.HityCenowe24.pl
 
     
Bernadeta82
Nowicjusz

Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-05-23, 12:18   Najlepszy pokój dziecięcy!

Witajcie!
Zgadzam się w 100%! jestem jak najbardziej za kupowaniem mebli w miarę uniwersalnych mebli dla dziecka, dzięki czemu unikniemy wydatków przez najbliższe lata! W dzisiejszych czasach praktycznie każdy producent oferuje nam meble dzieciece-dlatego nie ma problemu z wybraniem odpowiednich modeli! Oczywiście są jakieś kanny, typu: łóżeczko, szafa, komoda...ale nie muszą to być odrazu słodkie różowe lub niebieskie meble! Dla poszukujących inspiracji polecam stronę http://www.twojemeble.pl/...koj3,styl3.html na której można znaleźć wiele ciekawych pomysłów!
 
     
MagiaPlytek_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 53
Wysłany: 2013-05-25, 16:08   

Zamiast typowych naklejek ściennych,wolałbym dać fototapetę,może niekoniecznie z motywem typowo dziecięcym,ale bardziej pod kątek tego,że dziecko rośnie i poglądy szybko się zmieniają.
_________________
link

klik
 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2013-06-05, 14:35   

A może takie naklejki na szyby? :) Można je zamówić w sieci. Kosztują grosze a potrafią całkowicie odmienić wnętrze.
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 38
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2013-07-17, 11:16   

Dobrym pomysłem są również naklejki na drzwi, a szczególnie w pokoju dziecka, bo wiadomo, że dzieci to artyści i nawet do drzwi się dobiorą :) . Poza tym mają ładne wzory i dobrze wyglądają :D
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-12-02, 13:47   

Teraz są tak różnorodne pomysły dla wnętrz dziecięcych, że aż sama chciałabym znów być dzieckiem :) Macie rację, że naklejki na ścianę odmienią pokój każdego maluszka i dodadzą radości :D Ale mam wrażenie, że ograniczacie się tylko do tego, a przecież są też specjalne lampy, dywany w formie puzzli i inne dodatki, dzięki którym pokój dziecka będzie miejscem ładnym, funkcjonalnym i przyjaznym :) Co powiecie na tego typu propozycje:

 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2014-01-29, 14:08   

A podoba Wam się może modny w ostatnim czasie styl skandynawski? :) Ja na przykład mam totalnego bzika na punkcie mebli w tym stylu - szkoda tylko ,ze w Polsce poza Ikeą bardzo ciężko jest znaleźć coś takiego.
Meble dla dzieci w ten deseń oferuje warszawska marka Ki Ko: http://www.ki-ko.pl/meble - tutaj możecie sobie przejrzeć propozycje ich mebli. MOim zdaniem bardzo praktyczne ponieważ takie mebelki modułowe pasują do każdego pokoju i w miarę rosnących potrzeb dziecka można dokupić poszczególne moduły.
Mi najbardziej podobają się łóżka piętowe z imieniem:
 
     
1001narzedzi_pl
Budowlaniec

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2014-01-31, 14:09   

Zdecydowanie nie,jest zbyt zimny,nie ma tam ani ciepła ani przytulności dla dziecka. Styl skandynawski to dobre rozwiązanie,ale do salonu.
_________________
zobacz: https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-knurow-slaskie
 
     
rewizja88 

Dołączyła: 20 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-02-20, 13:59   

Fajnie też jest patrzeć na szczegóły. Mój mały bohater ma w pokoju wieszaki w kształcie smoka :) Znalazłam je tu http://www.gamet.eu/pl/oferta/wieszaki.php
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2014-03-04, 10:20   

Styl skandynawski jest zbyt zimny,przynajmniej jeżeli chodzi o pokój dla dziecka. Ten w stylu pirackim bardzo mi się podoba,trafia chyba w każdy gust,ewentualnie można pomyśleć o fototapecie na ściany.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
Gizmo 
Nowicjusz

Wiek: 47
Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-03-26, 16:05   

Mnie się podobają takie fototapety http://www.otostyl.com/pl...494,3711,1.html. Wszystkie dzieciaki w rodzinie są już wyposażone :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12