Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
świetni projektanci
Autor Wiadomość
Pele 
Nowicjusz

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-12-17, 11:40   świetni projektanci

Jeśli ktoś dopiero zbiera się do projektu, to polecam firmę n-design. Korzystałam z usług ich projektantów i architektów i każdemu ich teraz polecam. Zrobili mi bardzo ciekawy projekt, załatwili podwykonawców i nadzorowali przebieg wykonania. Znajdowali materiały dopasowane do mojego budżetu. Słowem wzięli na siebie cały ciężar gatunkowy, fachowo doradzając i trwając na posterunku do samego końca. Wykonanie w czasie. Wszytko się zgadza, bardzo polecam.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-12-17, 13:30   

 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-12-17, 13:30   

a cenowo jak to wygląda z nimi ?
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
ekocegiełka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 62
Wysłany: 2009-12-17, 16:14   

Jeśli chodzi o ceny. To firma n-design.pl koszt projektu dostosowuje do każdego klienta indywidualnie. Wszystko zależy od tego, jakim budżetem dysponuje klient. Ale wszelkie większe informacje dostępne są na stronie n-design.pl
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-12-19, 11:51   

mnie marzy się styl wiejski . wiesz białe ściany dużo drewna i jeszcze raz dużo drewna :)
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
beza

Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-07-02, 09:16   

Ja bardzo chciałabym werandę i taras, generalnie dużo przestrzeni i niewysoki domek. :)Słuchajcie, kojarzycie coś takiego jak domy modułowe? Ponoć to jest opcja tańsza o 50% od klasycznej budowy..Będę wdzięczna za rozwinięcie tematu. A co do tej firmy n-design, to mi się obiła ta nazwa o uszy. Właśnie w czasopiśmie Weranda i zdaje się w Dobrze mieszkaj. :) Też jestem ciekawa ile mój projekcik by kosztował. :)
 
     
goodidea 
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 283
Wysłany: 2011-02-10, 12:58   odp.

Witam, jeżeli chodzi o firmy to świetnym rozwiązaniem jest wejście na projekty domów Pozdrawiam :)
 
     
Filip z Konopii
Gość
Wysłany: 2011-04-01, 09:35   

Ja polecam Dolnośląską Grupe Budowlaną. To jest firma, która może zaproponować kilka projektów, a poza tym przeprowadzić ich realizację od poczatku do końca. Działają na rynku już kilka lat, więc wiedzą co i jak działa. Zrealizowali już mnóstwo projektów i warto im zaufać. Więcej informacji na stronie breslaufinance.pl
 
     
Alalala
Gość
Wysłany: 2011-06-02, 10:05   

Potwierdzam to co powiedział Filip. Szukałam firmy do budowy, szukalam też projektu. Znalazłam gdzieś stronę Grupy Dolnośląskiej, znalazłam sobie tam fajny projekt (dom w winogronach), nawiązałam z nimi wspólprace i naprawde bylo warto. Teraz mieszkam w pieknym domku i jest swietnie. Polecam wszystkim ten wybór!
 
     
Hanka222 
Nowicjusz

Dołączyła: 11 Lip 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-09-27, 14:58   

Ja inspiruję się zawsze różnymi propozycjami, jakie umieszczane są na portalach wnętrzarskich lub stronach firm projektowych. Można też tam znaleźć piękne projekty wnętrz, które zapewne spodobają się każdemu:)
 
     
mariann!a
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-01-27, 15:18   

ja właśnie zaczęłam budowę AGNIESZKI z pracowni MG projekt, zaczynamy powolutku, mogę spokojnie polecić firmę projektową, początki były trudne bo bbyłam bardzo niezdecydowana, ale w firmie pracuja fachowcy, przedstaiwli mi wszystkie za i przeciw wybranych przeze mnie projektów (o dziwo nie zachwalali najdrozszego! co bardzo cenie), koniec końców wybralam agnieszke własnie, prawie 180 m kw raju:)
 
     
Gość

Wysłany: 2012-07-03, 20:28   

www.studiovc.pl
 
     
Czerwiak_pl
Nowicjusz

Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 26
Wysłany: 2012-07-09, 13:58   

Dobrych projektantów nie brakuje,jednak ja zawsze zachęcam do tego,aby samemu próbować coś stworzyć i mieć ta satysfakcję. Jako firma Czerwiak.pl możemy pomóc w wyborze odpowiednich drzwi.
_________________
www.czerwiak.pl - producent drzwi drewnianych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12