Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Aranżacja wnętrza kuchni
Autor Wiadomość
ariana
Prawie ekspert

Wysłany: 2021-10-20, 13:30   

Meble to nie wszystko. Warto poważnie pomyśleć też o takiej kwestii jak blat do kuchni. Taki blat powinien nam posłużyć przez wiele lat. Poczytajcie sobie o tym, czym charakteryzują się blaty granitowe: https://kominkiwaligora.pl/kamien/blaty-granitowe .

REKLAMA

Wysłany: 2021-11-01, 19:06   

lapka1

Wysłany: 2021-11-01, 19:06   

Z własnego doświadczenia mogę doradzić na przykład zamontowanie w oknach w kuchni plis okiennych Nafi. Są praktyczne, fajnie wyglądają a do tego są w rozsądnej cenie. No i bardzo łatwo dbać o ich czystość!

sokolowski
Nowicjusz

Wysłany: 2021-11-17, 15:03   

Pytanie też jaka kuchnia. Otwarta na salon, zamknięta, w małym mieszkaniu. Każde rozwiązanie jest inne i trzeba dopasować całość do reszty. Nie ma uniwersalnego zadania. ważne by postawić na sprawdzone rozwiązania i to z najwyższej półki. No bo jakość to podstawa. Kuchni nie robi się przecież co 5 lat, a raczej co 20. Ja np. wybrałem sprzęt od Solgazu. Mam ich piekarnik i płytę gazową. Funkcjonalnie to jedna z lepszych firm. Mało która ma tyle funkcji co ich sprzęt.

auto
Nowicjusz

Wysłany: 2021-11-29, 23:31   

Bardzo ważny jest dobór odpowiednich mebli zwłaszcza w kuchni. Wiadomo podstawą jest aby się dobrze prezentowały, ale też wygląd jest bardzo ważny. Jeśli pomieszczenie jest mało ustawne to faktycznie lepiej wziąć meble na zamówienie i tutaj polecę producenta https://layman.pl/pl/ , ma świetną ofertę

Odpowiedz do tematu