Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie płytki wybrać?
Autor Wiadomość
lejla8 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Gru 2018
Posty: 1
  Wysłany: 2018-12-19, 18:22   Łazienka

Jak ja z mężem się urządzaliśmy, bardzo pomocna była strona : łazienki rzeszów. Znaleźliśmy tam taki wysyp inspiracji i ciekawych rzeczy, że głowa mała. Polecam :)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 1004
  Wysłany: 2018-12-20, 20:14   

 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 1004
Wysłany: 2018-12-20, 20:14   

A jaką macie łazienkę? Duży czy małą? Widziałam, że Tubądzin ma teraz duże płytki, coś takiego w rozmiarach 60x60. Ja to w ogóle jestem zdania, że w malych lazienkach sprawdzają sie plytki o duzym formacie, bo taki format optycznie powieksza wnętrze
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2018-12-28, 21:10   

U mnie w łazience są położone płytki wielkoformatowe i teraz to prawdziwy hit. Co ważne, można znaleźć rozwiązania inspirowane zarówno nowoczesnym, minimalistycznym i surowym stylem, jak i płytki o dekoracyjnym wzornictwie lub inspirowane naturalnymi materiałami. Także do wyboru, do koloru. Bardzo dobrze się prezentują i są eleganckie. Ja zamawiałam na stronie https://www.impero24.pl/ i polecam.
 
     
Słoneczko89 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2019-01-02, 11:02   

Szeroki wzór płytek znajdziecie na stronie https://www.domlazienkaplytki.pl/o-nas . Oferują oni wyselekcjonować grupę wiodących producentów ceramiki i armatury sanitarnej, glazury i terakoty. Dlatego warto zerknąć na ich stronę i zapoznać się z ich propozycjami oraz inspiracjami.
 
     
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 847
Wysłany: 2019-05-08, 15:10   Płytki gresowe

Od siebie mogę zaproponować płytki gresowe, mozaikę ścienną i podłogową oraz wszelkiego rodzaju dekory ścienne. Myślę, że świetnie sprawdzą się te, które możemy znaleźć w sklepie: https://www.tubadzin.pl/ Przekonuje mnie do nich estetyka pracy, dbałość o szczegóły - a jednocześnie zachowanie różnorodności wśród produktów. Polecam zaznajomić się z w/w sklepem, a obiecuję, nie będziecie zawiedzeni.
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 338
Wysłany: 2019-05-31, 21:08   

Pamiętam jak sam miałem ten dylemat wszystkie płytki mi się tak naprawdę podobały a jakiś konkretnie wzór wybrać nie było łatwo. Z tymże jak zobaczyłem te co wybrałem to wiedziałem, że to mają być te,. z biegiem czasu przyznaję, nie robią już na mnie takiego wrażenia ale wzór jest jednolity dlatego pasują do wnętrza mimo moich zmian cały czas. Jak coś mogę doradzić z obecnych trendów to zdecydowanie płytki Lastryko, trend powrócił :) Na blogu dagmapłytki.pl możecie zobaczyć o co mi konkretnie chodzi, może w sklepach też widzieliście. Są różne kolory z tego wzoru, żona mówi, że to takie kamyki pozatapiane w płytce są i może coś w tym jest. W każdym razie ciekawe i ładnie wygląda w różnych pomieszczeniach.
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2019-10-18, 13:08   

Można wybrać płytki Roberto Cavalli. Tutaj http://normalna.pl/plytki...adzac-lazienke/ możecie poczytać o tym, czy to dobry wybór.
 
     
KarolB
Nowicjusz

Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 37
Wysłany: 2019-10-18, 13:22   

Bardzo fajne te kafelki @kalamir mam podobne w u siebie :P

_______________________
peeling lublin
 
     
emilia71 
Budowlaniec

Dołączyła: 02 Wrz 2018
Posty: 113
Wysłany: 2019-10-22, 18:10   

Ja postawiłam na połączenie kamienia i gładzi .Chciałam tak w stylu retro i bardzo ciekawie to wyszło.Na niektórych ścianach połozyliśmy super biała gładź gotowa ATLAS GTA .Jest bardzo biała i idealnie nadaje się w połączeniu z kamieniem ,my wybraliśmy ciemny i złote dodatki. Szybko schnie i można ją aplikować wałkiem. Mąż ją wygładzał ręcznie na mokro dzięki czemu nie było tyle pylenia.Łazienka wyszła bardzo ciekawie tak trochę w stylu retro.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2020-05-22, 08:36   

Jeśli będziecie szukać pomysłu na zaaranżowanie ściany w kuchni, sprawdźcie artykuł dostępny tutaj. Jest oczywiście o kafelkach, choć pokazane jest nie tylko to rozwiązanie.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
Sotbe 
Budowlaniec

Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 193
Wysłany: 2020-08-06, 09:51   

Przede wszystkim warto wszystkie materiały przygotować przed rozpoczęciem prac. To wymaga czasu i doboru odpowiednich elementów, ważnym aspektem są także baterie łazienkowe. Dlatego podczas poszukiwań serdecznie zapraszamy do naszego sklepu Sotbe https://sklep.sotbe.com/ w którym znajdą Państwo nowoczesne propozycje, jednocześnie będziecie mogli liczyć na świetne ceny i profesjonalne wsparcie ze strony samej obsługi. Pozdrawiam!
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2020-08-27, 22:35   

Jak wybierzecie już płytki to będziecie musieli zabrać się za wybór ekipy, która wykona układanie płytek, czy gresu. W mojej opinii w Toruniu na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę Firmy Alfinco. W przypadku których możecie liczyć na jakość, profesjonalne wsparcie obsługi i też brak problemów podczas prac. Wszystko działa tak jak być powinno, nie zawiedliśmy się :)
 
     
Luka27

Dołączył: 28 Wrz 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-09-28, 12:18   

Salon Cristopol w Ożarowie Mazowieckim jest jak najbardziej okej. Łatwo ich znaleść w sieci. Mają fajną ofertę płytek, krajowych i zagranicznych, szybka dostawa, bardzo fajne doradztwo, które jest OK, bo się kupuje płytki faktycznie takie, jakie są potrzebne
 
     
perom
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 57
Wysłany: 2020-09-30, 19:57   

Wybierz takie, które Ci sie najbardziej podobają i pasują też do wystroju wnętrza. Możesz też pomysleć o kombinacji płytek z okładziną ścienną https://eurodeco.pl/Okladzina-Scienna-PCV-c102. Efekt może być ciekawy
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 924
Wysłany: 2021-02-23, 14:07   

Jeśli chodzi o nowoczesne i stylowe propozycje płyt betonu architektonicznego do zastosowania w salonie, sypialni, czy również na zewnątrz m.in tarasie to na pewno warto sprawdzic propozycje marki Weneve https://weneve.com/ które wyróżniają się jakością, stylem i jednocześnie porządnym wykonaniem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12