Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Remont mieszkania w kamienicy
Autor Wiadomość
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2017-12-16, 19:47   Remont mieszkania w kamienicy

Myślicie, że planując remont mieszkania w kamienicy trzeba zatrudnić jakąś specjalną ekipę cy może wystarczy zwykła ekipa remontowa?
Nie wiem jak to się ma do tego, że kamienica jest zabytkowa itp.
Tutaj http://www.ppkz.pl/konser...w-architektury/ czytałam jak wygląda taka profesjonalna konserwacja zabytków.
Niby by się zgadzało.
Ale nie wiem czy to nie przesada w zwykłym mieszkaniu u przysłowiowego Kowalskiego...
 
     
REKLAMA 
projekty ogrodów

Dołączyła: 28 Mar 2017
Posty: 55
Wysłany: 2018-02-07, 10:58   

 
     
projektogrod 
Młodszy budowlaniec
projekty ogrodów

Wiek: 30
Dołączyła: 28 Mar 2017
Posty: 55
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2018-02-07, 10:58   

warto zatrudnić dobrą ekipę ponieważ samemu remont w kamiennicy może nas przytłoczyć hehe
https://vid-tube.biz/es/
 
 
     
W2W2.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 14
Wysłany: 2018-02-07, 11:37   

To prawda, również jestem zdania że warto zdecydować się na usługi dobrej i sprawdzonej firmy, ekipy budowlanej która się tym zajmie. Akurat to nasza specjalizacja, więc chętnie pomożemy :)
_________________
www.W2W2.pl
 
     
baki2

Dołączył: 18 Lut 2018
Posty: 3
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2018-02-18, 22:22   

To zależy ile masz samozaparcia. Czasem na dobrą ekipę trzeba czekać nawet pół roku, a samemu można sporo też zdziałać, trzeba tylko chcieć!
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-05-29, 11:12   

Do takich remontów, na pewno przydała by się jakaś dobra ekipa remontowa mająca doświadczenie. Tam panowie znają sie na rzeczy i wiedza jak za takie remonty najlepiej sie zabrać. Popatrz sobie może tutaj http://taniopodklucz.pl/ za ekipą remontową. Mam wrażenie, że z ich pracy będziesz zadowolony.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-07-02, 00:24   

Wiele można zrobic samodzielnie ... trzeba tylko chcieć i znaleźć chwilę
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2018-09-10, 14:41   

Remont to nie jest prosta sprawa, ja do tego kompletnie nie mam smykałki. U nas w tym roku szykuje się remont i już rozglądam sie za jakąs dobra ekipą remontową by oni wszystkim odpowiednio się zajęli. Pewnie zdecyduje się na ich ofertę http://taniopodklucz.pl/ bo widziałam już ich realizacje i jak dla mnie są świetne.
 
     
Marynak66
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 51
Wysłany: 2020-01-23, 22:12   

Wydaje mi się, że takie mieszkanie wymaga gruntownego remontu i na pewno powinna sie tym zająć jaka doświadczona firma remontowa, która wie jak się za to zabrać i wykończyć takie mieszkanie najlepiej pod klucz. Z tego co wiem firma Malhaus, posiada spore doświadczenie w takich usługach i według mnie byłbyś zadowolony ze współpracy z nimi. Polecam Ci skontaktować się z nimi w tej sprawie
 
     
mami912
Budowlaniec

Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 167
Wysłany: 2023-02-02, 12:56   

Jaka Waszym zdaniem jest najlepsza farba do sufitów ? Co w Waszym przypadku sprawdziło się najlepiej i udało się pokryć pięknie cały sufit? Jest to bardzo wymagane miejsce w każdym pomieszczeniu i musi wyglądać dobrze, dlatego zależy mi na farbach najlepszej jakości. Chętnie sprawdzę, co polecacie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12