Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolor ścian w pokoju
Autor Wiadomość
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 243
Wysłany: 2017-12-20, 15:17   Kolor ścian w pokoju

Jaki kolor ścian w pokoju? Będę miała nowy pokój i nie mogę się zdecydować nad kolorem ścian i kolorem panel podłogowych. Na jaki kolor wy macie pomalowane albo chcielibyście mieć pomalowane? jakie wybrać panele?
_________________
http://mmforum.xobor.de
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-01-03, 12:52   

 
     
AdidarMeble.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-01-03, 12:52   

sama kolorystyka pokoju moim zdaniem powinna być jasna, to samo w przypadku paneli, gdzie kontrast uzyskasz decydując się na inny odcień mebli oraz dodatków :) Jaki metraż chodzi tutaj w grę?
_________________
www.AdidarMeble.pl
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2018-01-23, 22:20   

Ja jestem zwolennikiem łączenia ciemnych podłóg i jasnych ścian. Bym zrobił tam, że położyłbym panele w kolorze dębu do tego ściany w szarościach np. okruch lodu duluxa kolory świata. Trochę pod styl skandynawski, chłodny i nowoczesny, ale równie dobrze można postawić na jakieś ciepłe pastele - to kwestia gustu
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2018-01-28, 21:55   

Poczytaj o trendach kolorystycznych na ten rok. Ja od kilku lat preferuję neutralne beże i właściwie cały dom mam wypełniony tymi odcieniami. W salonie jest to kolor Melodia Przyszłości. :) Powodzenia - albo wrzuć foty najlepiej!
 
     
Kowalczyk-Meble
Nowicjusz

Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 13
Wysłany: 2018-01-29, 10:19   

Podaj metraż pokoju bo od tego trzeba zacząć, polecam jednak mimo wszystko jasną kolorystykę ścian plus biały sufit i do tego można dobrać odrobinę ciemniejsze panele na podłogę. Co z meblami, masz już wybrany konkretny zestaw ?
_________________
www.Kowalczyk-meble.pl
 
     
matteo7 
Nowicjusz

Wiek: 39
Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 6
Wysłany: 2018-02-05, 15:35   

Mój salon jest pomalowany na beżowo, a na podłodze mam panele z fakturą drewna w chłodnym, szarym odcieniu. I wbrew pozorom to, moim zdaniem, idealnie do siebie pasuje. Gdybym mógł coś zmienić, to ewentualnie ściany przemalowałbym na szaro, ale nie wiem czy to już by nie było zbyt mdło i zimno.
 
     
FirmaBrux_pl
Nowicjusz

Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 9
Wysłany: 2018-02-14, 14:37   

Moim zdaniem to najbardziej powinno zależeć od Ciebie, jaki kolor chcesz mieć w swoim pokoju. To Ty powinnaś się w nim dobrze czuć, a kolory powinny pasować do Ciebie.
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 993
Wysłany: 2018-05-28, 10:58   

A co myślicie o zastosowaniu piaskowca jako dekorację na jednej ze ścian w salonie? Widziałam takie inspiracje w jednym z magazynów budowlanych i bardzo mi się to spodobało. Udało mi się nawet znaleźć naszego polskiego producenta piaskowca, jest to http://piasmar.com/
 
     
Stelle.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-05-30, 08:03   

Myślę, że to bardzo dobry pomysł, podobnie zresztą jak generalnie kamień naturalny lub cegła ozdobna na ścianę. Zawsze dobrze się sprawdzi i na każdym zrobi znakomite wrażenie :)
_________________
www.Stelle.pl
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2018-05-30, 12:03   

W serwisie internetowym Śnieżki jest dostępny wizualizer, więc jeśli faktycznie chcesz bardzo mocno skupić sie na kolorze, to skorzystaj z tej opcji. Możesz też zamówić odpowiedni tester albo kilka, one nie są drogie, nawet z przesyłką pocztową. :)
 
     
Term-Eko_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-08-13, 14:00   

Moim zdaniem kolor ścian powinien przede wszystkim zależeć od naszego pomysłu i upodobań. Nie ma chyba uniwersalnego rozwiązania, a pamiętajmy iż jest to nasze mieszkanie i powinniśmy dobrze czuć się wdanym pokoju z konkretną kolorystyką.
_________________
www.term-eko.com.pl
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2018-10-30, 19:57   

No własnie taki kreator wnętrz pozwoli przynajmniej odrzucić kolory, które może i same w sobie są ładne, ale np. kompletnie nie pasują do naszego wnętrza.
 
     
MechDecor
Nowicjusz

Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-11-20, 17:05   

Niebieski, zielony lub biały. To uniwersalne, bardzo ładne kolory, dodatkowo zielony działa uspokajająco. Oczywiście inne barwy też są dobre, ważne aby nam się podobało, polecam zastanowić się nad oryginalnym pomysłem jako ozdoba ścian, czyli mech dekoracyjny. Co o tym sądzicie?
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2018-11-30, 21:13   

Pewnie chodzi o zieleń w takim lub podobnym odcieniu. :)
Biały zawsze uniwersalny, zawsze pozostawiam w aranżacjach miejsce na biel. :)

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12