Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pralka elektrolux
Autor Wiadomość
rolmi
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 45
Wysłany: 2013-12-06, 11:09   Pralka elektrolux

2 i pół roku temu kupiłem chłodziarkę i pralkę firmy Elecreolux no i właśnie umiera pralka. Chłodziarka ma 5 lat gwarancji wiec wydaje mi się że jeszcze pochodzi. Awaria to zacinający się programator, który nie kończy prania i drzwiczki są zatrzaśnięte. Nowy programator kosztuje 600zł i montaż do tego. Pralka kosztowała niewiele bo 900zł. Wydaje mi się, że nie opłaca się jej naprawiać, bo dorzucę jeszcze 200 zł i mogę mieć znowu nową. Ale mam podejrzenie czy to nie jest spisek producenta, że pralka padła po skończonym okresie gwarancji? Stara pralka prał przez 16 lat i w sumie się nie zepsuła. A może warto zainwestować w droższy model, czy znów kupić najtańszą pralkę i liczyć się, że po gwarancji padnie?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 25
Wysłany: 2013-12-12, 12:10   

 
     
cyrkiel
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 25
Wysłany: 2013-12-12, 12:10   

Miałam taki sam problem z beko. Pralka prała super, ale tuż po skończeniu się gwarancji padł programator, nowy z naprawą wycenili na 700 zł, kupiłam i polecam pralki LG. Moim zdaniem szkoda było ładować w nią pieniądze. Brałem nie najtańszą ale nie najdroższą.
 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2014-01-13, 14:41   

Być może coś w tym i jest. Czytałem sporo i widzę, że wiele osób podejrzewa, że części robione są tylko na tyle, aby dożyć do czasu końca gwarancji. Nasza pralka Samsung, którą mamy od ponad roku to czasem, co któreś pranie, nagle przestaje prać, wydaje dziwny dźwięk i się wyłącza. Myślę, że niedługo również odmówi posłuszeństwa i nie jest to electrolux.
_________________
meega.de
meega.us
meega.net
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2014-01-17, 12:00   

Osobiście miałem pralke tej firmy i nie mogę złego słowa powiedzieć- do tej pory mimo upływu 7 lat jest bardzo dobra,sprawna i bez żadnych poważniejszych usterek.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2020-02-27, 15:53   

Moja znajoma miała pralkę od elektroluksa a mianowicie Pralka PerfectCare 700 i bardzo sobie chwali więc wydaje mi się, że modele od nich akurat są bardzo dobre.
 
     
Harie
Nowicjusz

Dołączył: 08 Kwi 2019
Posty: 19
Wysłany: 2020-06-07, 23:29   

Ja też mam, nawet zestaw. Pralkę i suszarkę, z serii PerfectCare. Przystępna cena i dobra jakość. Ubrania są bardzo dobrze doprane i wysuszone. Ogromnie mnie cieszy, że w końcu nie muszę suszyć ubrań po całym mieszkaniu:)
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2022-01-12, 11:54   

Ja także jestem właścicielką pralki Electrolux Perfect Care. Super praleczka. Sama dostosowuje czas prania, dzięki czemu oszczędza wodę i prąd. Bardzo fajnie chodzi. Polecam się zainteresować jeśli szukacie nowych sprzętów do łazienki.
 
     
wisoky.quentin 
Nowicjusz

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-03-01, 14:46   

Czy ta pralka jest również energooszczędna?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13