Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
meble do salonu
Autor Wiadomość
oklejka
Nowicjusz

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 35
Wysłany: 2013-02-08, 09:28   

dagmara napisał/a:
Osobiście to ostatnio fascynuję się ławami/stolikami w nowoczesnym stylu. Najbardziej podobają mi się w kolorach białych lub kremowych. Kształty ostre, bez zaokrągleń.

Coś tego typu:
Obrazek

http://www.meble.domowe.net/lawy


Świetna ta ława, którą pokazałaś, z tej samej serii jest jeszcze taka ława podnoszona - wygodna przy używaniu laptopa- do góry podnosi się sam blat tej ławy.
Ja się zastanawiam nad zmianą swojej, bo kupiłam ją jakiś czas temu i okazało się, że nogi ma z papieru i trochę się zniszvczyły. Dlatego teraz muszę kupić coś porządniejszego.


http://www.meble.domowe.net/lawy
 
     
REKLAMA

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 18
Wysłany: 2013-02-14, 13:43   

 
     
Niewiadomski
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 18
Wysłany: 2013-02-14, 13:43   

Całkiem ciekawa propozycja,ale czy nie bezie prezentować się zbyt "zimno" Może podaj jakie masz kolory na ścianach oraz meble,pozostałe dodatki i wtedy dobierzemy odpowiednią ławę.
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2013-02-19, 19:09   

Ja ostatnio zamówiłam sobie takie oto mebelki do salonu: http://www.najlepszemeble...we/passion.html . Chciałabym ściany pomalować na kakaowy kolor ;) Tylko zastanawiam się czy pomieszczenie nie stanie się przez to zbyt ciemne. Może ktoś by mi doradził? ;)
 
     
HityCenowe24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 33
Wysłany: 2013-02-20, 15:56   

Cała w bieli nie jest dobrym rozwiązaniem,kolor wręcz parzy w oczy i jest zbyt mdły. Proponowałbym inny lub też wstawić tam kilka niezbędnych dodatków w innym,kontrastującym i żywym kolorze.
_________________
www.HityCenowe24.pl
 
     
dejf 
Nowicjusz
dejf

Wiek: 42
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 12
Wysłany: 2013-02-21, 10:05   

ta ława wydaje mi się zbyt masywna;/ ale to kwestia gustu ;) poniżej wrzucam kilkanaście pomysłów na salon ;D


salon zdjęcia

a ten
salon szczególnie mi się podoba
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2013-03-14, 12:59   

Meble kupuje w małych sklepikach meblowych. Są one solidne i dobrej jakości. Zwykle sama załatwiam sobie ich przewóz i rozładunek. Mój szwagier ma małą firmę transportową, więc zawsze zaoszczędzę jakiś grosz w kieszeni.
 
     
Patiomeble_eu
Nowicjusz

Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 16
Wysłany: 2013-05-13, 13:38   

Może któryś z naszych zestawów mebli w stylu prowansalskim przypadnie Ci do gustu,mamy szeroki wybór www.Paitomeble.eu
_________________
Pozdrawiam www.Patiomeble.eu
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-06-25, 17:31   

Moja koleżanka ostatnio znalazła fajne rozwiązanie do salonu. Chciała kupić fotele, ale jakieś wyjątkowo oryginalne (sama jest artystką, więc ma fizia na punkcie oryginalności :P). W sklepach nie mogła nic znaleźć, a jak już znalazła, to ceny były z kosmosu. W końcu kupiła używane fotele za niewielką cenę i przerobiła je po swojemu, doszywając pokrowce z kordonkowego patchworka, wyszło bosko! Choć było to dość czasochłonne, bo sama na szydełku dziergała te kwadraty, które później zszywała w całość... Ja niestety nie mam takich zdolności artystycznych, więc będę musiała znaleźć jakiś fajny, niedrogi zestaw wypoczynkowy :)
 
     
MebleMKZ.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 27
Wysłany: 2013-07-19, 14:06   

Szeroki wybór mebli do salonu znajdziecie na naszej stronie,teraz z okazji lata możecie także liczyć na kilka atrakcyjnych promocji,warto do nas zajrzeć:)
_________________
www.MebleMKZ.pl
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2013-09-16, 11:46   

Ja polecam meble tapicerowane. Mi tapicerowanie mebli wykonał pan Wojciech Miller i jestem bardzo zadowolony z efektu - http://tapicer.warszawa.pl/
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
PieceMans_pl
Budowlaniec

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 148
Wysłany: 2013-09-29, 13:06   

Ja także skłaniam się ku meblom tapicerowanym,jednak musimy mieć na uwadze fakt,że sa one po prostu droższe i nie każdego stać na takie rozwiązanie. teraz z pewnością warto szukać ciekawych promocji w sklepach internetowych.
_________________
http://propertyforum.forumup.info
 
     
ejsii

Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-10-09, 08:11   

Pytanie. Takie coś. Chodzi o zdjęcie nr 2 ktoś zna sklepy internetowe z podobnymi meblami?
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2013-12-18, 18:37   

Wystarczy zajrzeć do sklepu http://www.brw.com.pl/meb...wane/narozniki/ . Jest tu naprawdę duży wybór mebli tapicerowanych do salonu o ciekawym i nowoczesnym designie. Jest to największy producent mebli w Polsce, więc jest w czym wybierać.
 
     
sabcia
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-09, 13:29   

Również wolę meble tapicerowane, ostatnio robiliśmy remont w salonie i zdecydowaliśmy się na szaro-brązowe ściany i tapicerowany narożnik w kolorze czarnym. Do tego brązowe meble i całość wygląda naprawdę świetnie.
_________________

 
     
Oknobyt_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 42
Wysłany: 2014-01-09, 13:46   

Chyba większość sklepów internetowych z meblami ma w swojej ofercie coś takiego,wystarczy tylko poszukać. Cenowo tez nie powinny przedstawiać się źle bo styczeń to miesiąc promocji i okazji zakupowych.
_________________
www.Oknobyt.pl - okna dla każdego!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12