Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
meble do salonu
Autor Wiadomość
rajesh 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Lip 2015
Posty: 6
Wysłany: 2017-06-26, 05:17   

Ja przede wszystkim nie lubię wszystkich tych bardzo nowoczesnych rozwiązań, rozumiem, że jak komuś to odpowiada to w ten sposób sobie aranżuje swoje wnętrza, ale ja uważam, ze jednak najwięcej klimatu mają mieszkania w stylu naszych rodziców czy babć. Jestem sentymentalny, lubię mieć różne pamiątki, lubię jak przedmioty mają swoją historię, to samo dotyczy mebli, lubię nadawać drugie życie meblom, które komuś przestały już być potrzebne, ale nadal są jak najbardziej zdatne do użytku, dlatego moje mieszkanie urządzone jest w stylu vintage. Wszystkie meble mają duszę, mają swoją historię, dobrze się czuję w takim otoczeniu. Miałem jakąś wizję tego jak chcę żeby to wyglądało, tam gdzie się nie udało zrealizować moich pomysłów skorzystałem z inspiracji, które znalazłem na portalach blogach i internetowych, na których ludzie pisali o aranżacji wnętrz, sporo pomysłów zaczerpnąłem z http://www.domzpomyslem.p...ntage,pr51.html Myślę, że dzisiaj jest naprawdę łatwo urządzić fajnie mieszkanie, wystarczy poświęcić trochę czasu i mieć odrobinę cierpliwości.
_________________
have a good day :)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2017-06-30, 11:53   

 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2017-06-30, 11:53   

Ja w salonie stawiam na prostotę. Lubię tego typu http://www.promarkmeble24...le-tapicerowane meble tapicerowane - kanapy, narożniki, fotele. Lubię szkło - dlatego u siebie mam szklany stolik kawowy. Całość aranżacji uzupełnia mała szafka pod telewizor. Przestronnie i bez zbędnych dodatków.
 
     
iwonaa92 
Budowlaniec

Wiek: 31
Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 100
Wysłany: 2017-07-05, 11:59   

W salonie idealnie sprawdzają się meble w stylu skandynawskim, oraz nowoczesnym, a przynajmniej na mnie robią największe wrażenie - są estetyczne i eleganckie, a wnętrza z takimi meblami wydają się znacznie bardziej przestronne, oczywiście odpowiednio rozmieszczone. Mebli, jak i dodatków do salonu warto szukać w sieci - można trafić na wiele ciekawych, zerknijcie choćby na ten regał kwadratowy
 
     
paaula190 
Budowlaniec

Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 102
Wysłany: 2017-07-05, 14:23   

Meble do salonu powinny być przede wszystkim eleganckie, a zarazem trwałe i funkcjonalne, a w przypadku mebli wypoczynkowych także komfortowe - niestety niewiele jest takich mebli. Co do mebli wypoczynkowych, to do większego salonu idealny będzie narożnik, a do mniejszego sofa, bardzo eleganckie widziałam tu Wypoczynki Blackart Poznań - robią świetne wrażenie.
 
     
My-house.com.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 28
Wysłany: 2017-07-06, 07:30   

To prawda, meble do salonu muszą wykazywać kilka cech, jak chociażby trwałość, dobrą jakość czy elegancki wygląd. Na tym nie radze oszczędzam, bo dzięki temu meble posłużą nam przez lata. Oczywiście wszystko zależy od naszego gustu i stylu jaki chcemy osiągnąć w salonie, aczkolwiek polecam postawić na nowoczesną aranżację.
_________________
www.my-house.com.pl
 
     
Dejvid
Nowicjusz

Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 27
Wysłany: 2017-07-06, 09:56   

Jak będę urządzał swój salon to z pewnością postawie na meble na wymiar. Firma wykona dla mnie projekt, przygotuje wszystko i będzie tak jak sobie wymarzę. Sprawdzałem przykładowe realizacje tutaj http://fukima.eu/ i zdecydowanie to jest mój styl :)
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2017-07-06, 13:26   

Jak widać każdy z nas ma inny gust i dobrze bo dzięki temu nasze mieszkania wyglądają tak różnorodnie :) Ja na przykład od zawsze staram się wyposażać moje mieszkanie tylko w drewniane meble, według mnie nadają wnętrzom takiego przytulnego i ciepłego charakteru. Marzy mi się na przykład taki duży drewniany stół od Paul Bunyan a do tego kamienny kominek. Idealna aranżacja salonu według mnie :)
 
     
Adreas76 
Budowlaniec

Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 177
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-07-31, 08:34   

A mi podobają się meble, które są solidne i ich zakup wiąże się z bezproblemowym użytkowaniem przez wiele lat :) I gdybym miał się decydować np. na wymianę krzeseł, skusiłbym się na ten model: http://4krzesla.pl/sklep/...debowe-glam-435 :)
_________________
Najwyższa jakość usług, szybka realizacja, tylko u nas: http://instalacje-amsprojekt.pl
 
     
poczka
Nowicjusz

Dołączył: 16 Lip 2017
Posty: 17
Wysłany: 2017-07-31, 11:34   

mnie to zaś bardzo się podobają te fotele pokojowe Są idealne do mojego wystroju i wnętrza, dodatkowo większość z nich jest z weluru. Moim zdaniem bardzo eleganckie i idealne na lata :)
 
     
jemuniek 

Dołączył: 13 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-08-13, 16:29   

Bardzo duży wybór eleganckich i trwałych mebli znajdziesz na kdcmeble.com - zwróć uwagę na kanapy, sofy, fotele. To ważne, żeby kupić takie meble, które posłużą długie lata. Salon to miejsce, gdzie spędza się większość wolnego czasu i przyjmuje gości. Trzeba więc zadbać, żeby meble były solidne i nie zniszczyły się szybko.
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 443
Wysłany: 2017-09-14, 16:13   

Jak ma się duży salon to można szaleć. U mnie zaledwie 15m2, więc przestrzeń jest niewielka. Czytam różne poradniki jak ten - http://www.centrumaranzac...-malego-salonu/ , przeglądam rożne inspiracje w necie, ale dość ciężko jest urządzić tak małe wnętrze, żeby bylo jednocześnie praktyczne i dobrze się prezentowało.
 
     
DomyzBali_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-09-19, 07:49   

W salonie podstawową kwestią jest zestaw mebli wypoczynkowych zz sofą lub narożnikiem rozkładanym i dwoma fotelami, co zapewni optymalny komfort. Oczywiście polecam meble tapicerowane.
_________________
www.DomyzBali.pl
 
     
maciejj862 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 139
Wysłany: 2017-11-02, 15:01   

Jeśli zastanawiacie się na wyborem mebli wypoczynkowych do salonu, to do większego wnętrza idealny będzie narożnik, albo większa sofa, natomiast do mniejszego fotele. Zerknijcie na te od MAKstudio http://mak-line.com - mają ciekawą stylistykę, są przy tym starannie wykonane bardzo komfortowe.
 
     
Meisen.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2017-11-03, 08:20   

Dla mnie liczy się przede wszystkim jakość wykonania oraz kolorystyka mebli, tak aby pasowała do całości pokoju. Narożnik z funkcją spania bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku większych przestrzeni w salonie.
_________________
www.Meisen.pl
 
     
lanea 
Nowicjusz

Wiek: 35
Dołączyła: 11 Gru 2017
Posty: 29
Skąd: Kielce
Wysłany: 2017-12-16, 23:11   

Ja kupuję meble w Ikei bo tanio i modnie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12