Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Duża donica do salonu - jaką wybrać?
Autor Wiadomość
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-01-02, 19:18   Duża donica do salonu - jaką wybrać?

Witam,
Szukamy z żoną pomysłów na aranżację salonu i widzieliśmy gdzieś takie duże donice ozdobne, czy wiecie może gdzie możemy takie znaleźć. Najlepiej żeby było też w czym wybierać. Pozdrawiam i z góry dzięki!
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-01-03, 12:48   

 
     
AdidarMeble.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 71
Wysłany: 2018-01-03, 12:48   

A jaki jest metraż i styl aranżacji w salonie? Podaj nieco więcej szczegółów i wtedy chętnie pomożemy, doradzimy an forum- również w kwestii wyboru mebli :)
_________________
www.AdidarMeble.pl
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2018-01-03, 16:29   

No możesz podać bo też nawet łatwiej będzie wybrać razem dodatki do aranżacji, a nie tylko wybierać rzeczy na oko :)
 
     
elwira12

Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-01-04, 11:51   

ja zestaw 3 donic kupiłam na https://swdecore.pl/kategoria-produktu/dekoracje/donice/ długo szukałam donic dobrze wykonanych i stabilnych oraz w wielu kolorach, zobacz u nich donice podświetlane w wielu kolorach led, zmiana kolorów na pilot, ciekawa opcja i wyglądają fenomenalnie :-)
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-01-09, 11:20   

Widziałem je i mamy plan na wiosnę właśnie taką donice kupić. Ostatnio u nich zamawialiśmy Lampę Geometryczną Galaxy w kolorze miętowym https://swdecore.pl/produkt/oswietlenie/lampy-wiszace/lampa-industrialna-geometryczna-galaxy-mietowa/ w kuchni wygląda genialnie szczególnie, że w tym kolorze mamy również szafki :)
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-01-23, 14:59   

A widzieliście, że ostatnio dodatkowo poszerzyła się u Nich oferta o Fototapety i Obrazy? Chciałem sprawdzić donice podświetlane bo widziałem post na facebooku, że mają teraz promocję. A tutaj takie zaskoczenie, teraz moja żona przegląda i szuka czegoś na ścianę za łóżkiem w sypialni. Na ten moment ma jeden typ z widokiem na Alpy, także jak ktoś szykuje remont to warto zajrzeć do SW-Decore
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-01-25, 16:14   

To w takim razie chyba weekend z żoną spędzę na wybieraniu wszystkich dodatków. Dzięki ogromne za pomoc i z tego co widzę to chyba uda nam się u nich znaleźć dokładne to czego szukamy. Po weekendzie dam znać na co postawiliśmy. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!
 
     
Kowalczyk-Meble
Nowicjusz

Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 13
Wysłany: 2018-01-29, 10:20   

Trudne pytanie- najlepiej zrobisz wybierając tą donicę, która po prostu Ci się podoba, wszystkie niezbędne dodatki plus meble znajdziesz w dobrych sklepach internetowych, dodatkowo bezie znacznie taniej.
_________________
www.Kowalczyk-meble.pl
 
     
pudelniczka
Budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2018-02-15, 10:37   

wiesz co może tutaj zajrzyj https://fajnedonice.pl/kategoria.12.wazony.html , spory wybór i ceny fajne. Akurat coś do gustu Ci wpadnie,powiem Ci że w sumie to ciężko coś doradzić bo to kwestia upodobań, coś co podoba się mnie może niekoniecznie podobać się innym, ale polecam.
 
     
FotoNaRame_pl
Nowicjusz

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-05-14, 11:27   

Właśnie to samo chciałam zaproponować, czyli warto poszukać w sklepach internetowych, teraz w modzie są większe donice ledowe, czyli podświetlane :)
_________________
www.Fotonarame.pl
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 994
Wysłany: 2018-09-27, 10:58   

Wybór donicy to przecież kwestia indywidualna, to tobie ma się ona podobać. Ważne też jest to, aby dobrać ją do wystroju wnętrz :) Sprawdź jeszcze ofertę https://sklep.polnix.com.pl/wnetrze-c-39.html - tam mają duży wybór i niskie ceny.
 
     
kroswil11
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1075
Wysłany: 2023-11-04, 21:38   

Co było dla Was najważniejsze podczas aranżacji wnętrz i dlaczego? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://www.obrazy-naklej...cos-wyjatkowego , na której znajdziecie wiele informacji na temat aranżacji wnętrz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12