Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybór mebli medycznych - co sądzicie
Autor Wiadomość
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 554
Wysłany: 2020-03-06, 11:18   Wybór mebli medycznych - co sądzicie

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, na jakie meble medyczne warto postawić i jednocześnie gdzie ich szukać. Jesteście mi w stanie pomóc w tym zakresie, byłbym bardzo wdzięczny!
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 742
Wysłany: 2020-03-11, 10:18   

 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 742
Wysłany: 2020-03-11, 10:18   

A może w takim razie warto odwiedzić ofertę sklepu BiuroMarket, ponieważ znajdziecie u nich bez problemów wysokiej jakości meble medyczne https://biuromarket.com.pl/meble-medyczne.html nie wiem dokładnie czego potrzebujecie, natomiast myślę że u nich już je znajdziecie i przede wszystkim nie przepłacicie. Sami ostatnio kupiliśmy u nich m.in metalowe szafy na kartoteki medyczne i przebiegło po naszej myśli.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2020-03-13, 13:59   

Słuszny wybór :) Też uważam, że sklep BiuroMarket wyróżnia się na zestawieniem oferty, przystępnymi cenami i zawsze terminową dostawą. Koniecznie daj znać na co się zdecydowaliście i czy jesteście zadowoleni. Pozdrawiam!
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2020-03-20, 13:50   

Hmm w takim razie czas najwyższy sprawdzić możliwości jakie przygotowali, bo już któryś raz o nich słyszę ale nigdy nie było czasu się za to zabrać i wybrać nowe trwalsze meble do gabinetu.
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 924
Wysłany: 2020-03-25, 11:59   

No my nie tak dawno kupowaliśmy u nich szafy metalowe https://biuromarket.com.pl/szafy-lekarskie.html i ze współpracy jesteśmy zadowoleni. Szafa zgodnie z warunkami, do tego dobra cena i pomoc obsługi klienta. W mojej opinii to dobry kierunek i uważam, że nie pożałujecie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13