Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
co na okna???
Autor Wiadomość
BasterMeble
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 60
Wysłany: 2012-08-07, 16:35   

ja mam żaluzję, ale własnie przymierzam się do wymiany ich na rolety. Jest teraz taki wybór, że szok. I na pewno rolety są praktyczniejsze niż żaluzję i się tak strasznie nie kurzą i dają więcej cienia w słoneczne dni.
_________________
meega.us
meega uk
meega au
 
     
REKLAMA

Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-10-05, 12:00   

 
     
ijnuhb
Nowicjusz

Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-10-05, 12:00   

Zdecydowanie lepsze są żaluzje.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2012-10-14, 12:51   

A możesz to jakoś uzasadnić? Bo moim zdaniem o wiele lepsze są rolety,więc podaj argumenty jakie przemawiają za żaluzjami.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Gorzata
Nowicjusz

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-10-31, 22:02   

Według mnie praktyczniejsze są żaluzje bo można nimi regulować dopływ światła, tradycyjne rolety jak są zwinięte to dają puste okno. Jak dla mnie ciekawym rozwiązaniem są rolety dzień-noc efekt dzień efekt noc.
Fajne tez połączenia rolet i firan roletex
 
     
Donicestalowe
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 94
Wysłany: 2012-11-02, 13:53   

Rolety także są bardzo praktyczne,pod tym względem nie można im niczego odmówic,wręcz przeciwnie. Plus jak ktoś wspomniał powyżej- mamy kilkanaście wersji kolorystycznych do wyboru.
_________________
http://jobbrsenews.wordpress.com
 
     
jarecky 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 38
Wysłany: 2012-11-30, 11:05   

Gorzata napisał/a:
Według mnie praktyczniejsze są żaluzje bo można nimi regulować dopływ światła, tradycyjne rolety jak są zwinięte to dają puste okno. Jak dla mnie ciekawym rozwiązaniem są rolety dzień-noc efekt dzień Obrazek Obrazek efekt noc.
Fajne tez połączenia rolet i firan roletex


Podoba mi się.
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2013-03-14, 12:55   

Ja bardzo lubię naturalne akcenty, dlatego też w sypialni mam drewniane żaluzje, a w kuchni lniane zasłonki. W salonie lekkie, półprzeźroczyste firanki. Uwielbiam jak w lecie unoszą się na wietrze:)
 
     
Patiomeble_eu
Nowicjusz

Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 16
Wysłany: 2013-05-13, 14:40   

Moim zdaniem najbardziej praktyczne będą tutaj rolety okienne,są niezastąpione i fajnie się prezentują. Mamy cały szereg kolorów do wyboru i chronią one naszą prywatność.
_________________
Pozdrawiam www.Patiomeble.eu
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2013-08-06, 11:31   

A ja obstawiam za tradycją i moim zdaniem na oknach najładniej wyglądają firanki - obecnie wybór ich jest tak duży, że idealnie można je dopasować zarówno do klasycznych jak i modernistycznych wnętrz.
Sama ostatnio postanowiłam zamówić firanki przez internet - w tym miejscu i sporo zaoszczędziłam ;) Zależało mi na wysokogatunkowym woalu a muszę przyznać, że ceny w stacjonarnych sklepach w moim mieście były nieco kosmiczne. ....
 
     
Goldsun-Lampy_pl
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 26
Wysłany: 2013-08-07, 11:53   

Rolety albo żaluzje. Teraz firanki nie są już potrzebne ani tym bardziej modne,wystarczy dobrac jakiś odpowiedni kolor żaluzji i będzie się to fajnie prezentować. Wiem,ponieważ posiadam w swoich oknach.
_________________
www.Goldsun-Lampy.pl
 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2015-01-16, 10:24   

Do nowoczesnych pomieszczeń firany nie pasują. Jak się urządzaliśmy z żoną zdecydowaliśmy,że nie będziemy kupowali ani firan ani zasłon.
Wybraliśmy plisy. Wcześniej mieliśmy takie rozwiązanie w oknach jak mieszkaliśmy w Niemczech - tam jest to bardzo popularne. W Polsce dopiero wchodzi do mody. Znacznie wygodniejsze od żaluzji oraz bardziej atrakcyjne z wyglądu niż tradycyjne rolety.
Efekt bardzo podobny do tego:

Zamawialiśmy je tutaj:
http://www.plisa.sklep.pl/
Koszt nie jest wysoki, można je również dopasować do każdego wnętrza.
 
     
Pracownia2p.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 39
Wysłany: 2015-01-16, 13:04   

Całkiem ciekawe rozwiązanie,ale zbyt mdły kolor jeżeli chodzi o same żaluzje,polecam coś dla kontrastu,coś odmiennego- np brąz byłby mile widziany w takiej łazience.
_________________
www.Pracownia2p.pl
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 38
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-02-24, 12:19   

Też raczej bardziej podobają mi się rolety. Jednak po konwersacji z moją żoną doszliśmy do konsensusu i wybraliśmy takie drewniane żaluzje do salonu http://sunlux24.pl/ , a w innych pomieszczeniach zamontowaliśmy rolety. Uważam, że rozwiązanie bardzo dobre. Zarówno rolety jak i żaluzje naprawdę pięknie się prezentują.
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-02-25, 18:43   

żaluzje się psują. Zmień żona. Nie możesz być z kobietą, która aż tak się myli.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2015-03-20, 08:55   

A dlaczego żaluzje nie pasują? Moim zdaniem jak najbardziej pasują i sprawdzą się bez względu na to czy jest to salon czy łazienka,ich trwałość jest wyższa niż rolet materiałowych.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12