Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wydruk 3D
Autor Wiadomość
fachura
Nowicjusz

Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 8
Wysłany: 2016-12-19, 21:56   Wydruk 3D

Witajcie. Ostatnio strasznie się wkręciłem w wydruki 3D. Wymyśliłem sobie gadżety firmowe wydrukowane na tego rodzaju drukarce. Chodziłoby o coś takiego jak jest na stronie
fabrykareklamy.pro Nie wiem jeszcze dokładnie co to będzie - gadżety, ale jako że firma jest z branży budowlanej to pewnie coś związanego z tym profilem. Jeszcze nie wiem do końca jak to wygląda od strony technicznej, to znaczy ile egzemplarzy na przykład trzeba zamówić by taka "produkcja" była opłacalna, ale wydaje mis ię, że to świetny pomysł na coś oryginalnego, a jednocześnie na coś 'innego', bo ileż razy można wciskać klientom to samo - długopisy firmowe.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3678
Wysłany: 2021-11-10, 15:18   

 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3678
Wysłany: 2021-11-10, 15:18   

Jeżeli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie druk 3D metali to sprawdź ofertę na stronie https://www.altair-polska.pl/ .
 
     
vwitting 

Wiek: 45
Dołączył: 23 Sty 2024
Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2024-01-23, 13:05   

To prawda, że druk 3D jest niezwykle atrakcyjny! Na przykład takie naklejki 3D mogą stanowić świetny sposób na reklamę własnego biznesu. Efekt 3D zyskują one, dzięki zastosowani warstwy żywicy poliuretanowej. Dzięki takiemu zabiegowi zyskują one również na własnej trwałości - dzięki temu można je wykorzystywać nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.
_________________
Naklejki wypukłe 3D jako niezbędnik w promowaniu własnego biznesu
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3678
Wysłany: 2024-04-24, 06:41   

Jeśli poszukujecie drukarni świadczącej usługi na najwyższym poziomie to koniecznie zajrzyjcie do https://bingraf.pl/druk-naklejek-warszawa/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13