Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
PODCZERWIEŃ źródłem ciepła
Autor Wiadomość
Zdzisiomisio

Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-11-12, 01:45   PODCZERWIEŃ źródłem ciepła

Irnapanele to nowy, designerski sposób na ogrzewanie mieszkania. Teoretycznie są oszczędne, przyjazne dla środowiska i eleganckie. Czy w praktyce jest może tak samo? Czy może ktoś jest w ich użytkowaniu?KLIK
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 15
Wysłany: 2012-06-13, 14:20   Re: PODCZERWIEŃ źródłem ciepła

 
     
f_kuba
Nowicjusz

Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 15
Wysłany: 2012-06-13, 14:20   Re: PODCZERWIEŃ źródłem ciepła

Promienniki podczerwieni to źródła ciepla a nie światła :-) światła tez ale w zakresie niewidzialnym dla czlowieka :-)
_________________
--
www.febri.pl
Internetowy sklep oświetleniowy
 
     
MagiaPlytek_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 53
Wysłany: 2012-08-16, 09:22   

Ciekawi mnie czy ta podczerwień faktycznie jest źródłem ciepłą i daje takie możliwości aby ogrzać cały dom,czy też jest to tylko przejściowa moda. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Im więcej opinii tym lepiej.
_________________
link

klik
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2020-12-21, 16:12   

MagiaPlytek_pl napisał/a:
Ciekawi mnie czy ta podczerwień faktycznie jest źródłem ciepłą i daje takie możliwości aby ogrzać cały dom,czy też jest to tylko przejściowa moda. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Im więcej opinii tym lepiej.


Wydaje mi się że tak. Tak chyba ogrzewa słońce ziemię. Tylko jak te panele dokładnie działają to nie wiem.
 
     
kallin112
Budowlaniec

Dołączył: 05 Mar 2018
Posty: 111
Wysłany: 2020-12-22, 12:29   

Polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.solart.com.pl/, która oferuję systemy ogrzewania elektrycznymi promiennikami kwarcowo-halogenowymi . Firma oferuję największy wybór produktów takich jak lampy podczerwieni i promienniki ciepła i moim zdaniem warto zapoznać się z całą oferta na stronie.
 
     
malinka88 
Nowicjusz

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Gru 2020
Posty: 37
Wysłany: 2020-12-27, 12:15   

Hej, jeśli interesują was instalacje gazowe to polecam instalacje gazowe dąbrowa górnicza
 
     
jack90 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 69
Wysłany: 2020-12-28, 18:33   

MartynaZa napisał/a:
MagiaPlytek_pl napisał/a:
Ciekawi mnie czy ta podczerwień faktycznie jest źródłem ciepłą i daje takie możliwości aby ogrzać cały dom,czy też jest to tylko przejściowa moda. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Im więcej opinii tym lepiej.


Wydaje mi się że tak. Tak chyba ogrzewa słońce ziemię. Tylko jak te panele dokładnie działają to nie wiem.


Dokładnie tak. Podczerwień to jedna ze składowych tego, co dostajemy ze słońca. Fajnie to ciepło czuć jak wiosną słońce grzeje i wszystko fajnie się nagrzewa. Zobacz sobie dokładnie jak to producent u siebie pokazuje: https://www.najtanszeogrzewanie.pl/ . Dodatkowo takie panele można zasilić energią z dachu, więc możliwość sporej oszczędności jest duża.
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2021-04-20, 19:57   

Bardzo ciekawa opcja. Jeśli szukacie czegoś odpowiedniego do Waszego lokalu, to akurat promienniki IR może idealnie nadać się w kontekście poprawy komfortu Waszych klientów, którzy wieczorami będą siedzieli na ogródkach piwnych. Najlepiej zajrzyjcie do https://promienniki.sklep.pl/promienniki-podczerwieni i dobrze zastanówcie się nad tym, które spośród tych rozwiązań będą dla Was odpowiednie.
 
     
unders
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 540
Wysłany: 2021-05-21, 19:36   

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://flizy.com.pl/
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2021-06-04, 20:05   

jack90 napisał/a:
MartynaZa napisał/a:
MagiaPlytek_pl napisał/a:
Ciekawi mnie czy ta podczerwień faktycznie jest źródłem ciepłą i daje takie możliwości aby ogrzać cały dom,czy też jest to tylko przejściowa moda. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Im więcej opinii tym lepiej.


Wydaje mi się że tak. Tak chyba ogrzewa słońce ziemię. Tylko jak te panele dokładnie działają to nie wiem.


Dokładnie tak. Podczerwień to jedna ze składowych tego, co dostajemy ze słońca. Fajnie to ciepło czuć jak wiosną słońce grzeje i wszystko fajnie się nagrzewa. Zobacz sobie dokładnie jak to producent u siebie pokazuje: https://www.najtanszeogrzewanie.pl/ . Dodatkowo takie panele można zasilić energią z dachu, więc możliwość sporej oszczędności jest duża.


Rozmawiałam juz z przedstawicielem Eko Partner i widziałam wyliczenia. Rzeczywiste a nie takie wyliczane. Całkiem fajnie to wygląda. I faktycznie jak takie coś połączyć z panelami na dachu, to mamy całkiem tanie źródło ogrzewania.
 
     
trojokawrona
Wszechwiedzący

Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 844
Wysłany: 2021-07-13, 12:14   

Ostatnio podczas pobytu u mojego brata, zauważyłam, że ich podłoga jest przyjemnie ciepła. Okazało się, że zamontowali folie grzewczą pod panelami i stąd to komfortowe odczucie w stopach. Zainteresowałam się tym tematem i namówiłam męża na wymianę podłogi. Zakupiliśmy folie od https://heatdecor.com/folia-grzewcza/ i zaczynamy brać się do pracy. Ciekawa jestem efektu końcowego.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13