Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt domu - co polecacie
Autor Wiadomość
jestemgeniuszem
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 280
Wysłany: 2018-02-21, 14:32   Projekt domu - co polecacie

Hej. Czy ktoś z was ma już jakieś doświadczenia odnośnie budowy domu jednerodzinnego?
Czy macie jakąś opinię o projektach domów dominanty https://www.dominanta.pl ? Mają na stronie sporo ciekawych gotowych projektów i z tego co wiem mają w Polsce wzięcie.
Ostatnio zmieniony przez jestemgeniuszem 2018-04-03, 12:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-03-22, 14:37   

Ostatnio zmieniony przez lena77 2018-04-03, 12:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-03-22, 14:37   

Firma budowlana Fachman, działająca na Podkarpaciu, pod tym względem jest godna polecenia. To zgrany zespół profesjonalistów, dzięki którym budowa domu jest dużo łatwiejsza. Projekt zawsze można dostosować do swoich potrzeb, dokonanie drobnych korekt jest możliwe, a panowie z Fachmana zawsze służą pomocą. Jedno jest ważne, by projekt spełniał wszystkie warunki techniczne wymagane przez Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.
 
     
gynis
Starszy budowlaniec

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 232
Wysłany: 2018-03-27, 00:07   

Ja polecam gotowe rozwiązania takie jak http://nowezlotniki.pl/. Nie trzeba męczyć się z wybraniem odpowiedniego projektu, potem ekipy realizującej ten projekt, załatwieniem wszystkich formalności. To znacznie prostsze rozwiązanie.
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1120
Wysłany: 2018-07-18, 21:53   

Czas zacząć szukać projektu! Od niedzieli przeglądam i póki co na stronie https://www.mgprojekt.com.pl widzę, że mają ciekawą promocję. Co tydzień inny projekt jest w obniżonej cenie. Super sprawa, bo można sporo zaoszczędzić. Czekam do kolejnego poniedziałku i zobaczę co MG Projekt da na promo. Mam nadzieję, że będzie tym razem jakiś trochę większy metraż, bo szukam takiego powyżej 150m2. A może wiecie czy gdzieś można sprawdzić jaki projekt będzie ?
 
     
rejtan
Nowicjusz
rejtan

Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-07-26, 16:34   

Czy są to indywidualne projekty dla każdej osoby? Czy jest szansa by znaleźć w Polsce podobny dom?
 
     
KamilPl 
Nowicjusz

Dołączył: 12 Sie 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-08-12, 08:53   

Mi z projektów dostępnych na stronie mgprojekt podobają się te, które są w nowościach. Chodzi mi o domy z serii na Parkowej. Lubię klimaty lat 20 i 30. Wygląda też są one funkcjonalne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13