Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep internetowy Sellingo - jaki system ratalny do niego?
Autor Wiadomość
annika
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 208
Wysłany: 2022-01-04, 21:02   Sklep internetowy Sellingo - jaki system ratalny do niego?

Niedługo będę zakładać sklep internetowy, wybór padł na Sellingo. Szukam do niego teraz sprawnie działającego systemu ratalnego. Dużo dobrego słyszałam o iRaty, czy ktoś jest mi to w stanie potwierdzić? :)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 29 Paź 2021
Posty: 172
Wysłany: 2022-01-05, 10:14   

 
     
bunia
Budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2021
Posty: 172
Wysłany: 2022-01-05, 10:14   

iRaty akurat jest bardzo dobrym rozwiązaniem, działa bez problemu. Korzystałam jako klientka, jestem zadowolona więc super :)
 
     
hapka77
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 237
Wysłany: 2022-01-05, 13:03   

Warto tutaj sobie poczytać o iRaty na tej stronie - https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca, jest dużo informacji. Większość systemów ratalnych działa okej, więc iRaty to też będzie, moim zdaniem, dobry wybór :)
 
     
olciiak
Nowicjusz

Dołączył: 06 Sty 2022
Posty: 28
Wysłany: 2022-01-06, 12:15   

Na Sellingo iRaty działa bez problemu, możesz go ze spokojem wybrać. :) Ja prowadzę sklep na sellingo właśnie razem z opcją iRaty i nigdy nie wystąpiły żadne problemy
 
     
annika
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 208
Wysłany: 2022-06-08, 15:15   

Dzięki wszystkim za informacje. Mogę teraz też już powiedzieć, że wszystko działa super. Samo 'założenie' tego systemu ratalnego w sklepie też przebiegło szybko, więc super :)
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1001
Wysłany: 2022-06-09, 17:18   

To jest na pewno każdego z nas bardzo indywidualna kwestia i ja również jestem zdania, że dobrze jest wiedzieć jak najwięcej na ten temat. Muszę dodać, że bardzo fajnie również na stronie https://www.profesja.com....lientowi-zwrot/ opisano kwestię ewentualnych zwrotów przez naszych klientów.
 
     
Kowal31
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 818
Wysłany: 2022-06-10, 10:16   

Co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i jak czesto korzystacie z tej opcji?

https://coffee-with.me/caffe-corretto/
 
     
hapka77
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 237
Wysłany: 2022-07-05, 10:29   

Kowal31 napisał/a:
Co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i jak czesto korzystacie z tej opcji?

https://coffee-with.me/caffe-corretto/


Zakupy teraz robię właściwie tylko online tak naprawdę :) a właśnie to iRaty to tym bardziej ułatwia i przekonuje do tego, bo można jednak sobie odroczyć płatność wygodnie.
 
     
bunia
Budowlaniec

Dołączył: 29 Paź 2021
Posty: 172
Wysłany: 2022-07-06, 09:35   

hapka77 napisał/a:
Kowal31 napisał/a:
Co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i jak czesto korzystacie z tej opcji?

https://coffee-with.me/caffe-corretto/


Zakupy teraz robię właściwie tylko online tak naprawdę :) a właśnie to iRaty to tym bardziej ułatwia i przekonuje do tego, bo można jednak sobie odroczyć płatność wygodnie.


To prawda, jest to jednak dodatkowa opcja która przekonuje do zrobienia zakupów :p
 
     
macix
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 57
Wysłany: 2022-10-03, 10:14   

A jak sklep jest świeżo założony, to też można od razu taki system iRaty wdrożyć? Ma to w ogóle znaczenie?
 
     
olciiak
Nowicjusz

Dołączył: 06 Sty 2022
Posty: 28
Wysłany: 2022-10-10, 21:21   

macix napisał/a:
A jak sklep jest świeżo założony, to też można od razu taki system iRaty wdrożyć? Ma to w ogóle znaczenie?


Wydaje mi się że nie. Wdrożenie jest szybkie i raczej nie ma znaczenia czy sklep ma miesiąc, czy rok ;)
 
     
macix
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 57
Wysłany: 2022-11-06, 19:52   

olciiak napisał/a:
macix napisał/a:
A jak sklep jest świeżo założony, to też można od razu taki system iRaty wdrożyć? Ma to w ogóle znaczenie?


Wydaje mi się że nie. Wdrożenie jest szybkie i raczej nie ma znaczenia czy sklep ma miesiąc, czy rok ;)


To racja, ja się nie spodziewałam, że samo zainstalowanie w sklepie iRaty jest aż tak szybkie. Wszystko razem trwało u mnie może z 15 minut? Super sprawa i też obsługa świetna bo mialam kilka pytań, support szybko odpowiada.
 
     
annika
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 208
Wysłany: 2022-12-05, 12:19   

macix napisał/a:
olciiak napisał/a:
macix napisał/a:
A jak sklep jest świeżo założony, to też można od razu taki system iRaty wdrożyć? Ma to w ogóle znaczenie?


Wydaje mi się że nie. Wdrożenie jest szybkie i raczej nie ma znaczenia czy sklep ma miesiąc, czy rok ;)


To racja, ja się nie spodziewałam, że samo zainstalowanie w sklepie iRaty jest aż tak szybkie. Wszystko razem trwało u mnie może z 15 minut? Super sprawa i też obsługa świetna bo mialam kilka pytań, support szybko odpowiada.


Dokładnie, ja jakoś bardzo 'komputerowa' nie jestem, a sama wdrożyłam iRaty. Naprawdę fajna sprawa i mega wygodna - klienci też nie narzekają.
 
     
Tofik 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 68
Wysłany: 2022-12-07, 11:58   

Z tego co wiedzę, to dużo osób teraz korzysta z Twisto - jest możliwość odroczenia płątności, a także płatności ratalnej. Ja sam mam kartę i chętnie z niej korzystam, bo to bardzo wygodne, bezpieczne i tanie rozwiązanie w przypadku gdy akurat nie ma pieniędzy a trzeba coś pilnie kupić.
 
     
hapka77
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 237
Wysłany: 2022-12-07, 13:12   

Tofik napisał/a:
Z tego co wiedzę, to dużo osób teraz korzysta z Twisto - jest możliwość odroczenia płątności, a także płatności ratalnej. Ja sam mam kartę i chętnie z niej korzystam, bo to bardzo wygodne, bezpieczne i tanie rozwiązanie w przypadku gdy akurat nie ma pieniędzy a trzeba coś pilnie kupić.


Fakt, też to zauważyłam ale jednak chyba iRaty są o wiele bardziej popularne mimo wszystko :) ale faktem jest że coraz więcej takich systemów się pojawia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13