Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Drzwi - na jakie się zdecydować?
Autor Wiadomość
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2018-11-30, 22:27   

balladyna w sumie opisała problem najprościej jak się da.
Parametry są ważne, ale też pamiętaj o ciepłym montażu, by te parametry były możliwe do zrealizowania.
Czyli krótko mówiąc dobry monter - z polecenia i nie najtańszy możliwy.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2018-12-12, 21:49   

 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2018-12-12, 21:49   

Jeżeli chodzi o ofertę na drzwi to warto również poszukać ładnych gustownych klamek, na przykład na tej stronie http://studioklamek.pl/portfolio-view/tupai/ znajdziesz bardzo ciekawe oferty które na pewno bardzo Ci się spodobaja. Dzięki tej stronie będziesz w stanie zamówić sobie naprawdę ładny komplet.
 
     
Veriser

Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-01-07, 09:11   

Teraz już jest naprawdę ogromny wybór drzwi i często nie wiadomo na co się zdecydować, prawda jest taka że do różnych stylów trzeba decydować się na różne. Zerknij w taki artykuł to dowiesz się najpotrzebniejszych rzeczy na ten temat.
 
     
karolko 
Ekspert
karolko

Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 404
Wysłany: 2019-01-07, 11:09   

Faktycznie firm jest teraz od groma. Ja z autopsji to na pewno Montownia Drzwi warszawa polecam, to bardzo dobra firma i na pewno nic nie kombinują a co do jakości to nie mam zadnych zastrzeżeń
 
     
Sklep.NeronPila 
Nowicjusz

Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 13
Wysłany: 2019-01-07, 17:05   

Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od budżetu jaki posiadasz na zakup drzwi, też jestem zdania że nie warto wybierać tych najtańszych a dołożyć i zdecydować się na wyższa klasę i jakość, tak aby posłużyły nam przez kilka lat.
_________________
www.Sklep.NeronPila.pl
 
     
konat1977
Nowicjusz

Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 11
Wysłany: 2019-01-08, 14:42   

MartynaZa napisał/a:
Gerda to kiedyś robiła dobre drzwi. Teraz to już niestety nie ta sama firma. Oglądałam w Sampre fajne drzwi Aluhaus. Aluminiowe, bardzo ładne. Jakość naprawdę z górnej półki. Również drzwi Wiśniowskiego są niczego sobie i w wielu miejscach bardzo chwalone. To na pewno lepsze rozwiązanie niż Gerda.


Aluhaus to marka należąca do Oknoplastu o ile dobrze kojarzę. Bardzo dobre drzwi mają. Wytrzymałe i o całkiem niezłych parametrach. I chyba właśnie Sampre jest przedstawicielem Oknoplastu na rynku. Kojarzy mi się, że byli wyróżnieni za swoje wyniki i podejście do klienta.
 
     
Florentyna 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 13 Kwi 2018
Posty: 777
Wysłany: 2019-02-10, 18:19   

Dobrze jest trafić do salonu, gdzie znajdzie się oferty wielu firm. Tutaj w Poznaniu https://iprofessional.pl/drzwi/ mam nieodparte wrażenie, że mają je wszystkie, zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne. To bardzo ważne, oszczędza się czas, nie trzeba biegać pomiędzy jednym sklepem a drugim. Warto przed zakupem drzwi zamówić u nich pomiar. Tak by nie było niemiłych niespodzianek przy montażu. Ja to zawsze mam problem, które z drzwi sa lewe, a które prawe :)
 
     
jestemgeniuszem
Starszy budowlaniec

Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 280
Wysłany: 2019-02-11, 16:18   

libi napisał/a:
balladyna w sumie opisała problem najprościej jak się da.
Parametry są ważne, ale też pamiętaj o ciepłym montażu, by te parametry były możliwe do zrealizowania.
Czyli krótko mówiąc dobry monter - z polecenia i nie najtańszy możliwy.

A co powiedzielibyście na zastosowanie takich drzwi szklanych

źródło: https://lustrex.pl/drzwiszklane-szklarz-wroclaw/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12